USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сотня авто і автобуси застягли на «Устилузі» через водія на «бляхах»

7 Серпня 2018 11:28
На пункті пропуску «Устилуг» в ніч з 6-го на 7-ме серпня близько 1:00 припинився рух через водія «Мерседесу» на іноземній реєстрації, який вимагав пропустити його без черги, інформує Буг.

Цілу ніч не пропускали жодного автомобіля та автобуса через конфлікт із чоловіком. На місце прибули правоохоронці.

Як говорять очевидці, водій вимагав пропустити його без черги, хамив людям та правоохоронцям, обзивав та між ними відбулася шарпанина. “Ви не знаєте з ким маєте справу”, – вигукував він.

Зранку 7-го серпня, близько 10:30 вдалося вирішити ситуацію, чоловіка затримали, забрали в поліцейський автомобіль та направлять до суду. Рух відновили.

За ніч на митниці сформувалася черга в більш як 100 автомобілів, у яких перебували і пасажири з маленькими дітьми, в тому числі “застрягли” і рейсові автобуси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 7 Серпня 2018 11:43
Дайте ім'я "хероя". А то так і не дізнаємось "з ким маємо справу" ))
Справедливий Показати IP 7 Серпня 2018 11:50
Ви не знаєте з ким маєте справу”, – вигукував він. Та добре знаємо - з б*длом.
33 Показати IP 7 Серпня 2018 12:02
Хтось може уявити, що наприклад в Польші хтось на 10 годин заблокував чергу і вимагав його пропустити без черги а поліція нічого не могла зробити?. Розігнати тих лайдаків, толку з них ніякого. Мабуть не ту країну назвали Гондурасом
Правдоруб до 33 Показати IP 7 Серпня 2018 14:56
У Гондурасі митники його би просто ростріляли !!!
Л Показати IP 7 Серпня 2018 17:10
Так з ким там мали мати справу... ??? Чому не написали ХТО ???!!! )))
Українець Показати IP 7 Серпня 2018 20:40
А редактор цієї статті в курсі що через кордон їздять іноземці,Да Да уявіть собі іноземці (Білоруси,Казахстанці і т.д) вони теж рахуються іноземцями,і їхні авто не на укр реєстрації кеп,питання якого хр ліпити туди ,,євробляхи,,???Чи це редактор бабло не знає як відробити за замовні статті.
Українка Показати IP 13 Серпня 2018 00:13
Ми були на кордоні у той злощасний ранок. Ми приїхали о 7:30 ранку і стояли у кінці черги. А усі, що дають коментарі приїхали о 9:30. Як вони могли бути перед шлагбаумом? Запитання до поліції. Що, у кожній машині малі діти? З 7:30 до 9:30 проїхало близько 15-20 машин без черги. А ми не просунулися навіть на одну машину, так і стояли на місці. то що, на вашу думку, робила поліція?