USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Русская водка», або що лунає в маршрутках Луцька

23 Лютого 2015 17:30
Українські пісні включили в маршрутках Луцька… лише в День рідної мови?

21 лютого міська влада організувала низку заходів, приурочених до Дня рідної мови. Як повідомили у Луцькій мерії, у бібліотеках міста звучали вірші із збірок українських авторів, літературно-мистецька година «З маминих уст» відбулася у Палаці культури міста Луцька.

А чи довелося вам проїхатися в міській маршрутці 21 лютого?

Лучани звикли, що чи не кожна поїздка в маршрутці супроводжується приємним звуковим супроводом. Та чи таким уже й приємним? Нещодавно частині містян довелося вранці їхати на роботу чи по справах, «насолоджуючись» бадьорим «русская водка, черный хлеб, селедка!», яке гучно лунало на весь салон, уточнюючи, що «алкаши пьют на последние гроши».

Щоправда, невідомо чим керувався водій, включивши на весь салон пісню про те, як «пьют на последние гроши», в час неоголошеної війни зі «старшим братом». Так, зараз ледь не в кожній родині є хтось, хто на сході боронить державу від тих, хто хлеще ту саму «русскую водку». А в українських церквах щодня відспівують Героїв, які загинули від рук тих самих «споживачів руськой водкі».

Через декілька днів на одному з маршрутів міста пасажирам запропонували зовсім інший репертуар: пісня про молодого човняра, ніжна мелодія про скрипаля у виконанні Ніни Матвієнко, за нею – пісня про миле дівча, яке «ішло лучками»

Можливо, у водіїв стався нарешті «переворот свідомості», і таки «русскую водку» прибрали з репертуару?

На жаль, відповідь на це питання розчаровує:

у той день, 21 лютого, у Луцьку відзначали Міжнародний день рідної мови.

А вже на наступний день карета перетворилася на гарбуза, кучер – на щура, а човняр – на «алкаша, який п’є на останні гроші».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ 21 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Нагадаємо, з приводу того, що лучанам доводиться слухати російську музику, коли вони їдуть на кладовище, де, зауважимо, поховані волинські герої, які боронили державу від загарбників в зоні АТО, Інформаційному агентству Волинські Новини дав пояснення начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
оля Показати IP 23 Лютого 2015 17:37
З такими цінами, скоро будемо ходити пішки і самі собі наспівувати чого тільки душа забажає.
водій Показати IP 23 Лютого 2015 17:37
головне їхати а не йти пішки ....... водії теж люди що хочуть те і слухають.......
121 до водій Показати IP 23 Лютого 2015 17:49
от нехай у своєму особистому автомобілі слухає все що хоче! а маршрутне таксі є громадським транспортом!
122 до 121 Показати IP 23 Лютого 2015 20:25
от у своєму особистому автомобілі слухай, все що хочеш. і не висьорбуйся
пасажир тролейбуса Показати IP 23 Лютого 2015 17:42
«русская водка, черный хлеб, селедка!» - це ідеологія ВОДІЯ. Робіть висновки. Тролейбуси дешевше.
Джулія до пасажир тролейбуса Показати IP 23 Лютого 2015 21:26
Їхала днями "рогатим". Радіо "Шансон" в усій "красі" :-((((((((((
Дмитро Показати IP 23 Лютого 2015 17:42
Якщо Я не помиляюся - ми будуємо демократичне суспільство, а основа демократії - це свобода вибору, і водій має повне право вмикати абсолютно любу музику. А те. що автор описує у статті - нагадує авторитаризм, обмеження прав людини, свободи вибору та свободи слова. Чи Я помиляюсь?
Злюка до Дмитро Показати IP 23 Лютого 2015 17:59
Водій має "повне право вмикати абсолютно любу музику" не в робий час, а то мені от може теж на своїй роботі заманеться влупити на повну свої улюблені хіти і наплювати на всіх оточуючих, колег і відвідувачів, бо ж я в демократичному суспільстві з свободою вибору, а може лікарю теж захочеться музичного супроводу в своєму кабінеті під час прийому на свій смак у виборі репертуару і гучності, чи вчителю під час уроку, чи службовцям, що працюють з відвідувачами і т.д. Не треба плутати демократію з дебілізмом і рагулізмом.
Анонім до Злюка Показати IP 23 Лютого 2015 19:39
Невдалий приклад про вчителів і лікарів.Лікар лікує,вчитель навчає,а водій крутить баранку.А під яку музику він це робить в правилах для дорожнього руху ні слова,ні при прийомі на роботу не питають.Єдине на що можна скаржитися,так це гучність звуку.
Злюка до Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 10:12
А що є якісь прописані і затверджені правила чи закони, які б забороняли вчителям, чи лікарям, чи будь- кому іншому працювати "під музику"? Нема! Але ж вони того не роблять, на відміну від водіїв.
Наталя до Злюка Показати IP 23 Лютого 2015 20:10
100% погоджуюсь- вдома слухай, що хочеш, а в громадському транспорті взагалі має бути тихо, бо ж їдуть і мами з крихітними дітками, і старші люди, хтось їде на похорон з вінком, а в салоні недоречний музичний супровід. Міра, стриманість і повага до оточуючих- мірило людяності.
суспільству до Дмитро Показати IP 23 Лютого 2015 18:42
ага, точно, геїв випустим на вулиці, хай бігають трусами махають, свобода вибору! Права людини!
Анонім до суспільству Показати IP 23 Лютого 2015 19:41
Їх і так випустять,ще й охороняти будуть і вашого дозволу не спитають.Підписаний договір про асоціацію з Євросоюзом включає цей пункт.
Анонім до Дмитро Показати IP 23 Лютого 2015 19:28
коментар було видалено
Анонім до Дмитро Показати IP 23 Лютого 2015 19:31
коментар було видалено
хех Показати IP 23 Лютого 2015 17:44
Таких водіїв каст**вати і в ато відправити
13 до хех Показати IP 23 Лютого 2015 18:02
коментар було видалено
А Показати IP 23 Лютого 2015 17:46
на який ф.г, той музикальний супровід, будь-який - український, російський, англійський та хоч мумба-юмбський, в маршрутках взагалі потрібний?!
Славік Показати IP 23 Лютого 2015 17:47
Давайте включайте нарешті "гудбай амєріка"
Максим Показати IP 23 Лютого 2015 18:00
Не треба взагалі в громадському транспорті включати- ні музику, ні радіо!! Якщо водій меломан, нехай вдома слухає це все. При чому тут демократія?! Це елементарний безлад і свинство
Анатоль_ Показати IP 23 Лютого 2015 18:26
Ви тута що хоч пишить, а я хоча є українським патріотом, люблю пити руську водку та слухати шансона!
сальве до Анатоль_ Показати IP 23 Лютого 2015 19:01
Тоді пий побільше.
лотана до Анатоль_ Показати IP 23 Лютого 2015 19:04
це тіпа прикол такий, толік? га?
ввп Показати IP 23 Лютого 2015 18:33
та мені таке хай там слухає той водій свій шансон, але я помітив що це явище набрало масових обертів, ну так зявилося в ефірі радіо "Шансон" і понеслась - в кожній маршрутці, питання до водіїв ви що всі урки в авторитеті, що вас поголовно на цю хрень тягне, та така музика опускає людей до плінтуса(ну є там винятки Висоцький, Круг), але в основному така клоака там, мені 36 років, я чудово знаю і люблю різну світову музику, яку і варто слухати цивілізованим людям, а свій шансон я вже відслухав у 1995, міняйте станцію та ставайте людьми, а не...
Корінний лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 19:47
ЕХ , ДОПИСУВАЧІ, чому тупо не помічаєте( ЧИ НАВМИСНО НЕ ХОЧЕТЕ) , що проблема не тільки у водіях , а в тих РАДІОСТАНЦІЯХ (приватних !) що транслюють отой ШАНСОН який для багатьох є НЕНАВИСНИМ! Ну, водії, є різні і тут ПЕРЕВІЗНИК повинен нести долю відповідальностіі за поведінку водіїв. А взагалі в УКРАЇНІ треба припинити діяльність отих РАДІОСТАНЦІЙ із цим ШАНСОНОМ!
хех Показати IP 23 Лютого 2015 20:57
Є як мінімум 2 радіостанції без москальських пісень.їм 3 гривні заплати,а він ще й блатняк включить,едераст
Шофер ЗіЛа до хех Показати IP 24 Лютого 2015 21:23
Знаючи працю водія не з розповіді, скажу так ви б спробували, від"їздити зміну маршрутчика, або самосвальщика, або далекобійника, ми все життя за кермом, а музика рятує від монотонності. А що слухати не вам вказувати. Хай водій краще музику яку хоче слухає, а кого грає, почуте від молоді, і скільки путан живе в під"їзді почуте від бабульок. Отако поважайте працю водія.
Джулія Показати IP 23 Лютого 2015 21:30
Радіо "ЄС"-українська та європейська музика. Радіо Кузьми Скрябіна "С.Р.А.К.А."-для поціновувачів музики важчої.
оля до Джулія Показати IP 23 Лютого 2015 21:50
А ще радіо "Луцьк" 107,3 фм
Наталя Показати IP 23 Лютого 2015 22:25
На всі різдвяні свята в одній маршрутці #3 лунали колядки та щедрівки, гарно, святково одразу так І ще бувало що цій маршрутці українська музика звучить, в інших цього не помічала
Anonymous Показати IP 24 Лютого 2015 02:01
Вот читаю я вашу ахинею ...... просто нет слов на сколько вы имбицилы с патриотическими вкусами .... www.shanson.ua посмотрите что вообще играет на радио Шансон а потом п*здть тут будите ..... Не путайте Блотняк и Шансон это два разных направления в музыке ....
хех до Anonymous Показати IP 24 Лютого 2015 08:26
Біжи пукіну розказуй,москаляка недобитий
Джулія до Anonymous Показати IP 24 Лютого 2015 10:53
Та невже Джо Дассен з Далідою??
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 09:43
Як на мене, то краще би водіям включали спокійну інструментальну музику і не було б усіх тих чвар. І гучність звуку регулювати. Смакі у всіх різні: комусь шансон подобається, комусь, попса, комусь класика, а хтось полюбляє тишу.
Шофер ЗіЛа до Лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 21:24
Ага спокійну, і так вони єлі не засинають, після суток.
Дмитро Показати IP 24 Лютого 2015 13:16
Боже, скільки дописувачів з*явилося на Мій комент) Виникає питання: а чи має право людина розмовляти в маршрутці по моб телефону?
психіатр Показати IP 24 Лютого 2015 14:19
коментар було видалено
ххх Показати IP 24 Лютого 2015 18:44
Чому я повинен слухати всіляку попсятіну-гомосятіну з шансоном??? Ідітьна**й зі своїс радіо!!!!!!