USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чому, їдучи на кладовище, лучани змушені слухати «шансон»

7 Лютого 2015 14:27
Їдучи автобусом №3 лучани неодноразово чують в салоні «шансон» і весільні пісні. Такі музичні вподобання обурюють городян, адже, найчастіше вони їдуть на кладовище в селі Гаразджа.

Маршрут автобуса №3 розпочинається від Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни та продовжується аж до села Гаразджа.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини провело відеоопитування про те, яку музику хочуть чути в громадському транспорті. Більшість відповідала, що «шансон» їм не подобається.

Потому, громадські активісти виступили з ініціативою заборонити в маршрутках Луцька «шансон» та «попсу» й звернулися за підтримкою до депутатів Луцької міської ради.

Так, у 2013 році у луцьких водіїв з'явився етичний кодекс. Рішення про його створення прийняли під час 2-ого засідання 42-ої сесії міськради 27 червня.

«Блатну» музику таки вдалося здолати, втім не на довго.

З приводу того, що лучанам доводиться слухати російську музику, коли вони їдуть на кладовище, де, зауважимо, поховані волинські герої, які боронили державу від загарбників в зоні АТО, дає пояснення начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк.

«Законодавець, на жаль, не обмежив звучання такої музики у автосалоні. Ви запитуєте, чи доречно, щоб там звучала музика, то я вам скажу, що, мабуть, таких людей як Ви – маса. Тому я інформую, що законодавець – Верховна Рада України, - жодним актом це не заборонив», - коментує чиновник.

Про те, що за художньо-естетичним наповненням інформаційний простір в Україні програє тоталітарному радянському періоду в національній складовій говорили ще 5 років тому. Втім, ситуація лишається без змін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
дідо Показати IP 7 Лютого 2015 14:32
любителі шансона завжди швидко закінчують на кладовищі.
Вацык Показати IP 7 Лютого 2015 14:42
коментар було видалено
123 Показати IP 7 Лютого 2015 14:45
"Чому, їдучи на кладовище, лучани змушені слухати «шансон» - Тому, що містом керує комсомолець; тому, що маємо вихолощену освіту; тому, що на чолі патріотичних громадських організацій малограмотні псевдопатріоти.
Хлоп до 123 Показати IP 7 Лютого 2015 14:49
Але ж справжнi патрiоти наведуть лад, правда? Вони ще по криiвках очiкують своего часу?
до 123 до 123 Показати IP 8 Лютого 2015 14:55
Це Романюк включає шансон? Блін, як ви заколупали.
13.10.77 Показати IP 7 Лютого 2015 15:06
Водій цілий день за кермом хай слухає що хоче , а от розмовляти по мобільному в маршрутках заборонити!!
Яна до 13.10.77 Показати IP 7 Лютого 2015 15:14
" Що хоче" нехай слухає в себе вдома. А якщо пішов працювати водієм, нехай зважає на думку пасажирів!
Анонім до Яна Показати IP 7 Лютого 2015 15:37
"А якщо пішов працювати водієм, нехай зважає на думку пасажирів! " - також правильно.
13,10,77 до Яна Показати IP 7 Лютого 2015 16:14
кожному пасажиру на замовлення включає ????
Анонім до 13.10.77 Показати IP 7 Лютого 2015 15:36
"а от розмовляти по мобільному в маршрутках заборонити!! " - цілком згідний.
Оксана до 13.10.77 Показати IP 7 Лютого 2015 15:36
В першу чергу водіям! Бо в деяких в одній руці телефон, в другій решта, а чим кермо тримає - невідомо!
13,10,77 до Оксана Показати IP 7 Лютого 2015 16:19
І водіям і пасажирам ,я не часто їжджу маршрутками ,а таких не культурних пасажирів,наглих бачила.Розмовляє по телефону на всю маршрутку???
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 15:09
Шансон- це росічїськомовна тюремна культура.
Анонім до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 15:17
колись був таким жеж неосвідченим як і ви....
Комплимент до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 17:11
Вы не изменились ,остались таким же как и прежде. Песня "Каким ты был ,таким ты и остался " точно о Вас !
13,10,77 до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 16:22
доречі по радіо "шансон" дуже часто крутять Винника -це тюремна культура??? Чи Мозговий,Павлік.
Лучанин до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 18:40
Прошу не плутати шансон і "блатняк".
дідо Показати IP 7 Лютого 2015 15:11
мені шансон дуже подобається слухати!
Хлоп до дідо Показати IP 7 Лютого 2015 15:17
як i всiм прибiчникам церкви МП!
Керол Показати IP 7 Лютого 2015 15:16
У всіх свої смаки.. навіть і не знаю чи можливо заборонити таке... а от щодо розмов по мобільному на всю маршрутку наші такі висококультурні люди, які не хочуть слухати шансон відмовитись не можуть...
123 Показати IP 7 Лютого 2015 15:41
А доллар между тем 24 и останавливаться не собирается, но конечно вся проблема в шансоне!!!
321 до 123 Показати IP 7 Лютого 2015 18:40
А у мене собака під вікном гавкає. Чи то пес чи с**а я ще не розібрався!
Лучанка Показати IP 7 Лютого 2015 16:03
Часто їзжу, но чомусь ніколи не чула. А може не прислухаюсь? В кожного свої думки в марштутці.
Орест Показати IP 7 Лютого 2015 16:12
Хіба це так важливо? хай собі слухае але ж це відволікае водія від людей . Він собі на своїй хвилі!
Так Показати IP 7 Лютого 2015 16:21
Сайт зачепив актуальну тему, але дивує, що журналісти цього видання не знають про те, що 27 червня 2013 року міська рада затвердила «Етичний кодекс водія маршрутного таксі та таксі», яким заборонена трансляція будь-якої музики в салоні автобусу, є застереження ще багато про що, в тому числі, заборонено користуватись непристосованим для водійської справи телефоном. Але є Романюк, є його кабінет, є виконком, до якого входять представники громадських організацій, і які всі разом старанно не виконують цей нормативний акт
Хлоп до Так Показати IP 7 Лютого 2015 17:27
Але є грамотнi пасажири, є справжнi патрiоти, є "школа молодого нацiоналicта", i всi вони рвуться викрити псевопатрiотiв-водiiв! Треба готувати майдан-3!
Анонім до Хлоп Показати IP 7 Лютого 2015 19:18
Майдан -3 - мрія Путіна
Анонім до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 20:31
Майдан-2 також був мрією Путіна.
Корінний лучанин Показати IP 7 Лютого 2015 19:27
ЧОГО ВСІ ПРИЧЕПИЛИСЬ ДО ТОГО ШАНСОНА? Я можу погодитись із тим щоб НЕ БУЛО РОСІЙСЬКОГО ШАНСОНА ! ОЦЕ В ТЕМУ! А УКРАЇНСЬКА МУЗИКА , ПІСНІ НЕХАЙ ЗВУЧАТЬ в міру та не гучно. ВОДІЇВ ТРЕБА ВИХОВАТИ та ПЕРЕВІЗНИКАМ СТАВИТИ ВИМОГИ! В нас завжди якийсь перекос! Як досить влучно сказав КУЗЬМА СКРЯБІН: у нас скрізь люблять слухати не УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ ,а російський шансон та ще до того пообвязуються ЖОВТО-СИНІМИ шаліками, стрічками що аж спотикаються, демоструючи отакий "ПАТРІОТИЗМ". ДАВАЙТЕ ЩЕ ВСІ МАРШРУТКИ№3 пофарбуємо в чорний колір- ПІД НАСТРІЙ ПАСАЖИРІВ до ГАРАЗДЖІ.
дідо до Корінний лучанин Показати IP 7 Лютого 2015 19:33
ЛЮБЛЮ ШАНСОН! Це музика моєї душі!
неважливо Показати IP 7 Лютого 2015 19:40
коментар було видалено
ас Показати IP 7 Лютого 2015 20:03
скоро не буде шансона- але проїзд по 5гр.вам сподобаеться
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 20:08
http://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_u-dzhipi-z-muzikantom-bula-zhinka/608097
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 20:26
http://www.youtube.com/watch?v=GYkycE63aRQ
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 20:49
Коли "маршрутка" їде на кладовище,треба всім пасажирам сидіти та хлюпати носом:ніякої музики,ніяких розмов
Пасажирка Показати IP 8 Лютого 2015 00:31
Особисто я дуже часто їду автобусом №3 і шансону там не чую!Навіть якщо і буває такий випадок, то дуже-дуже рідко...там і радіо почути велика рідкість. Тому говорити про те, що в маршрутці не вимикається шансон, як на мене не доречно. Тим більше, якщо автобус їде у напрямку кладовища, то тепер і водію і людям заходити в маршрутку тільки в траурному і мовчки?!Зрешто, краще звернути увагу на поведінку водіїв, аби ті не хамили людям і не тиснули на газ в приступах "істерик", раніше в №3 такі були, але зараз здається набагато кращим цей маршрут став!
Anonymous Показати IP 8 Лютого 2015 02:11
коментар було видалено
Анонімам Показати IP 8 Лютого 2015 11:24
Вам веселе живеться тому, що "шансон", тобто блатну музику любить міське керівництво та більша частина луцьких і волинських депутатів
Роман Показати IP 8 Лютого 2015 18:15
Маршутка №3 "Госпіталь -Гараджа" Почуття гумору в наших, хто придумував маршути, таки є :)
М Показати IP 12 Лютого 2016 15:25
Я наприклад живу на Діброві і кожен день їжджу #3 і ніякого шансону там ще не чула якщо і грає якась музика то так що ледве чутно і то ближче до водія,а до кладовища їдуть одиниці,в основному дачники і жителі околиць користуються маршрутом,так що,як то кажуть,не каламутьте воду,а от рух автобусів у вечірній час то пічалька,після 20:00 нічим добиратись додому з роботи,приходиться на таксі а це дороге задоволення,от як вплинути на перевізника у цьому плані,от це задачка,краще ж погано їхати ніж добре іти пішки