USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Саганюк не балотуватиметься на мера Володимира-Волинського, - ЗМІ

2 Червня 2015 10:12
Володимир-волинський міський голова Петро Саганюк не балотуватиметься на мера восени.

Про це він сам повідомив «Нововолинську діловому».

Згідно з новим законом, він мусив вибирати: пенсія чи зарплатня. А зарплатня (6900) в нього менша за пенсію (7500). І пенсії він тепер не отримує.

Нагадаємо, Петро Саганюк був головою виконкому в 1988-1992 роках, незмінним міським головою 4 терміни поспіль -з 1998 року.

Його рейтинг і сьогодні найвищий. 40% виборців готові знову проголосувати за Петра Саганюка, 19% — за відомого волинського волонтера Костянтина Зінкевича, 11% — за місцевого бізнесмена Миколу Юнака.

Але зі своїм переможним рейтингом Саганюк красиво вийде з гри і поступиться молодшому, завзятішому. Так сказав, - пише «Нововолинськ діловий».

Єдине, про що мріє нині, — передати міське господарство в надійні руки. Ну, і щоб в Україні скінчилась війна та з'явилося світло в кінці економічного тунелю. Бо коли й далі триватиме такий безлад, то хліб восени коштуватиме всі 15 гривень, прогнозує Петро Данилович. А зарплати ж, стипендії, пенсії, допомоги — не зростають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
комсомол Показати IP 2 Червня 2015 10:30
старий комсомолець - комуніст піде на "заслужену" пенсію?
барига до комсомол Показати IP 2 Червня 2015 11:20
Піде і віддасть все що мав комсомольцям- торгашам)))) Зінкевич був першим комсомольцем школи і вишу, а Юнака не взяли у комсомол, бо прогулював школу і ПТУ біля готелю торгував жвачками, значками і валютою)) він залишиться вічним жовтенятком))))))))
Штефан,Луцьк Показати IP 2 Червня 2015 10:38
Це фейкова інформація розповсюджена сумнівним сайтом.
Стефка до Штефан,Луцьк Показати IP 2 Червня 2015 10:43
Штефан, ти голімий бот сумнівного Амносайту!
Мік (галицька миша) до Стефка Показати IP 2 Червня 2015 10:48
Наталко Семенівно, то ви вже Стефкою себе називаєте?
Збоченцям до Мік (галицька миша) Показати IP 2 Червня 2015 11:21
Вам повсюди літні жінки ввижаються? Зверніться до психіатра. То явне відхилення.
Мік (галицька миша) до Збоченцям Показати IP 2 Червня 2015 14:36
Не усюди! А тільки виключно там, де під різноманітними нікнеймами строчить свої премудрі коменти пані Наталко Семенівна!
точка на карті Показати IP 2 Червня 2015 11:13
Петру Даниловичу -респект!
іван Показати IP 2 Червня 2015 11:14
це брехня перед виборами! Вони придумали такий собі план і запустили дезінформацію! а камишнікова купилась і строче...
Мік (галицька миша) до іван Показати IP 2 Червня 2015 13:34
Пані Наталко Семенівно строчити фейки добре вміють!
так-собі Показати IP 2 Червня 2015 14:04
А нафіга меру Пете Даніличу пенсія - він з чорнного копання бурштина бабло має !!!
Штефан,Луцьк до так-собі Показати IP 2 Червня 2015 14:34
Саганюк-чесний!
так-собі до Штефана до Штефан,Луцьк Показати IP 2 Червня 2015 14:57
А хіба хтось сумнівається у цьому. Та ви шо !!!! Він самий чесний мер з усіх мерів світу і Всесвіту !!!
Якщо Саганюк Показати IP 2 Червня 2015 20:57
Не піде на вибори то ще залишиться з нормальних і прохідних Вірковський і Борбелюк ніякого юнака і зінкевича не оберуть люди бо вони не сліпі
Володимир Показати IP 2 Червня 2015 20:59
Тільки Саганюк бо юнаки і зінкевичі це непотріб
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 23:24
Побачите, що буде, коли прийдуть інші. Зараз у Володимирі порядок, навіть стримується оте розвішування реклам скрізь, де тільки можна, як у Луцьку.