USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Самооборонівець, який спричинив загибель добровольця, був п’яний. ВІДЕО

25 Лютого 2015 10:43
Самооборонівець, який спричинив ДТП, у результаті чого загинув боєць Добровольчого Українського корпусу Правого сектору Волині, кермував автівкою п'яним.

Про це свідчать результати експертизи з експертно-криміналістичного центру МВС, які надали журналістам обурені побратими загиблого. Цю інформацію також підтвердили у прес-службі УМВС Волинської області.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що 47-річний доброволець Юрій Федчук, якого лишень нещодавно ротували з передової, загинув унаслідок страшної аварії за участю представника ГО «Самооборона Волині».

Так, як з’ясувалося, у активістів Правого Сектору, які їхали зі штабу організації, заглох автомобіль - ВАЗ 2109. Автівку припаркували на обочині проспекту Відродження біля Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, увімкнули «аварійку». На підмогу прийшли колеги на червоному Mercedes Vito, який викликали активісти. Власне, до нього намагався причепити поламаного «жигулі» постраждалий.

Як стало відомо, автомобіль самооборонівців - Mercedes - збив чоловіка, який саме намагався причепити буксирувальний трос.

Очевидці інциденту запевняють, що автівка самооборонівців летіла із шаленою швидкістю. Більше того, водій, переконують свідки аварії, був у нетверезому стані. Він, вийшовши з автомобіля, голосно кричав, мовляв, з Самооборони, та закликав комусь передзвонити.

Згідно із результатами експертизи, у крові водія виявили не менш, ніж 1,62 проміле алкоголю.

Самооборонівець, який став учасником ДТП, чекає на результати експеризи.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
шторм Показати IP 25 Лютого 2015 10:47
чорти одні і другі. чорти ! загиблого шкода . цю всю шваль треба розганяти а то розпоясались !
123 до шторм Показати IP 25 Лютого 2015 12:26
Ту самооборону потрібно усю ліувідувати і розібратися з чого вони живуть і пють ! Янтарь контрулюють , хто вони такі ? Самозванці хренові ! Позбиралось бидло на чолі з Лапіном ! Щей бандитів понабирали до себе!
мусорку до 123 Показати IP 25 Лютого 2015 17:05
вашу службу яка вся завязла у хабарях треба залишити
анонім Показати IP 25 Лютого 2015 10:51
Проти них тоже треба провести АТО
Самооборонівцям Показати IP 25 Лютого 2015 10:58
Хведчак жодного разу в АТО не був, зате тактичні окуляри не скидає, розгулюючи мирним Луцьком. Вони йому вже в пику впилися. А справжнього бійця, Героя, який двічі був на передовій, згубили!
Сакраментально Показати IP 25 Лютого 2015 11:06
А хто контролює контролерів?
свідок Показати IP 25 Лютого 2015 11:07
Дуже цікаво буде послухати лідерів місцевої "самооборони" про цей трагічний випадок.... Сподіваюся, що і згадають про те, коли взяли Віталій у свої лави... Дадуть йому характеристику.... Ну, і скажуть чи ще багато у них таких алкоголіків, які п"яними сідають за кермо....
дідо Показати IP 25 Лютого 2015 11:07
При Янику порядку більше було і долар був по 8
Анонім до дідо Показати IP 25 Лютого 2015 11:14
зато зараз ми вільні: мона набухатися та вночі ганяти. надоїсть, мона і постриляти.
Анонім до дідо Показати IP 25 Лютого 2015 12:13
так ти ж в своїх коментах писав... що це він завалив країну до краху.. вже проспався??
Безлад Показати IP 25 Лютого 2015 11:14
Журналісти зробили з них " героїв " і вони тепер рахують, що можуть їздити п'яні , обкурені, зі зброєю.... І їм все зійде з рук... а риба то гниє з голови.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 11:22
Ви усі зрадники: хлопці може до Европи поспішали... А ви... Ґаньба!
Свідок Показати IP 25 Лютого 2015 11:27
Зайдіть до Віталіка Соколовського на сторінку вконтакті https://vk.com/id101768929.... Істинний ГОПНІК і ТІТУШКО..... Пости про братву і вЄрних кЄнтов..... Це отака кадрова політика в "Самооборони"....
Правда життя до Свідок Показати IP 25 Лютого 2015 11:44
Нічого - його мамочка замне цю справу. Має зв"язки в Києві. На даний час обіймає високу посаду (це не та, що працює в мерії).
Анонім до Свідок Показати IP 26 Лютого 2015 11:57
вже видалили сторінку
Споглядач до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 13:45
Встиг ще вчора подивитися на нашу оборону само. Півасік на кожній другій фото.
я до Свідок Показати IP 26 Лютого 2015 21:25
https://vk.com/id16403796
Джулія Показати IP 25 Лютого 2015 11:40
Прикро.
Юрист Показати IP 25 Лютого 2015 11:40
Розганяти нах**р одних і других!!!! Бляха вже зовсім страх втратили!!!! Ходять і розказують які вони красавчики, а самі що творять!!!!
Швепс Показати IP 25 Лютого 2015 11:56
Хлопці це в кожному місті так. Самооборона це шайка ледарів , які працювати не хочуть а лише тиндають. Їх треба всіх на передову в АТО і потім після ротації запитати чи хочуть вони ще бути Самооборонівцями. Кучка "гопніків".
Яка Показати IP 25 Лютого 2015 11:57
коментар було видалено
14 до Яка Показати IP 26 Лютого 2015 12:14
Ви чого? забули ДТП за участю судді Рожищенського - зятька Грицюка та цього моднявого депутата як його ніби Слабенко. Сама ж Самооборона - скажи що і як, чим закінчилася ця справа? Судду, депутата притягнуто до кримінальної відповідальності, якщо ні то чому, як їх звільнили від КВ? Підготуйте людей, як свого "відмажете"?
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2015 12:02
Зараз Лапін або Парубій відмажуть свого.
Споглядач до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2015 13:46
Останнім часом лапін зачастив з негативом...
З Луцька Показати IP 25 Лютого 2015 12:05
Жалко хлопака...Наробив собі і іншим горя...Мусить відповісти за свій вчинок!
ВОНО Показати IP 25 Лютого 2015 12:12
В тилу, що одні що інші потихеньку перетворюються в типових бандитів 90 - за винятком ідейних які фронті свою кров лють за країну
Хворий до ВОНО Показати IP 25 Лютого 2015 15:58
Та при чому тут бандіти??? Сіній сів за руль баран.тепер сяде на 7 наверно.п'яних куча їздить постоянно.
E.O.S. Показати IP 25 Лютого 2015 12:31
То не він колись Ланцера побив на кільці Набережної?
1 до E.O.S. Показати IP 25 Лютого 2015 13:13
він
E.O.S. до 1 Показати IP 25 Лютого 2015 15:25
от і тоді ж полюбому п"яним був, і все прикрилося...і не навчило... один раз ніби обпікся, для чого ж далі таке витворяти? таких не виправити нічим,,,,
11 Показати IP 25 Лютого 2015 12:40
По фотографіях в контакте і його друзях він натуральний залепок - амфетамінщік з ГПЗ!!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 12:43
Мама одного з самооборонівців розказувала: хай буде там, бо ніде не працює, а там хоч покормлять, а ії бовдуру 24 роки. Куда военкоми дивлятся!
пасажир Показати IP 25 Лютого 2015 12:47
Лапін, наведи порядок у рядах місцевої "Самооборони", прислухайся до слів Лукашенка, що кадри потрібно періодично "перетряхивать", бо будуть скоро люди твоїх підлеглих тупо пиз-ти, а каденція у ВРУ стане першою і останньою. Ну і з бурштином - завязуй, недобре це!
Побратим Показати IP 25 Лютого 2015 13:43
Гнида, Юза убил. Человек два раза на фронт съездить успел, более двух месяцев в Песках на передовой отвоевал, а тут пьяное чьмо сделало то, чего не удалось сделать сепарам там. Мразь!
5656 Показати IP 25 Лютого 2015 14:40
за те повістки шахтарям видають. які відстоювали своє право на існування. А тагі маргінали катаються по місту напідпитку в авто з лєвими номерами.майдану давно вже нема.
5353 до 5656 Показати IP 25 Лютого 2015 15:21
Тут я з Вами, наталія семенівна, не можу погодитися! Ні,ні і ще раз ні!
рост Показати IP 25 Лютого 2015 15:15
страница в вк уже удолена
куля Показати IP 25 Лютого 2015 15:18
В Маневичах "самооборона" кришує бурштин по лісі їздять зі зброюю і погрожують місцевому населеню розправою якщо їх побачать в лісі з лопатою
пр Показати IP 25 Лютого 2015 15:36
Зачем этот цирк? А ПС что не пьют и грабят??? Просто им нужна монополия на грабёж в области.
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2015 15:48
шкода такого молодого хлопця..наробив собі біди і людям...нехай цей прикрий випадок стане прикладом для інших...
Карна Показати IP 25 Лютого 2015 16:06
Шкода людину, яка побувавши в пеклі у Песках, повернулась додому і загинула під полесами п'яного бовдура! Хай спочиває з миром...
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 17:34
Чмошнік п'яний і там через одного всі такі в тих організаціях
Ві-2 Показати IP 25 Лютого 2015 18:27
Молодий хлопчина... Шкода, що так зіпсував життя собі і своїм рідним.... Але сів п"яний за кермо --- убивця і злочинець.... Він міг і збити матір із немовлям в колясці.... і пенсіонера......
вовк Показати IP 25 Лютого 2015 20:32
сама оборона вїд кого ? люстратори хрєнови
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 21:47
знав Юріка шкода хороший був мужик,поки ми не повиганяем тих всіх казлів то не хто цього не зробить
Коля Показати IP 25 Лютого 2015 22:31
Бог все бачить...
День Показати IP 25 Лютого 2015 22:34
Панове! Просто якщо це зійде з рук, то люди будуть влаштовувати самосуд! І то буде, бо всі просто нереальни ситуацією в краіні, тим що люди виживають, а не живуть..... Просто за таке треба за таке давати довічно! Це заслуговує на те, і буде наукою за все! В цьому випадку дуже жалкую, що немає смертноі кари! За таке треба лишати життя
Василь до День Показати IP 27 Лютого 2015 10:22
Немає людей які неоступаються! І не нам його судити а Богу! Всі вчепились до хлопця....а самі що творять...а те що правий сектор і самооборона устраюють перестрілки міжсобою це нормально? і головне що їх ніхто не судить за це!!!! Чому не не суть покарання по всій строгості закону ті виродки що при владі витворяють ще гірші речі, чому нести максимальні покарання мають лише прості люди????А депутати і чиновники виходять як завжди сухими з води і навіть в новини це чомусь не попадає!!!!!!!!Розформувати ці два озброєні угруповування!!!!!!А якщо хочуть наводити порядки то будласка в органи міліції набір не закритий,хай йдуть в міліцію працювати!!!!!А то громадські організації які малиб слухати людей та їм допомагати, замісь цього носять зброю без дозволів, і що з однієї сторони так і з іншою беспределять кругом а показують що вони такі пушисті і святі! Не хочеться судити, бо Бог їм суддя!!!!
Анон Показати IP 26 Лютого 2015 22:13
Знаю Віталіка давно, як був гопотою безмозглою, таким і залишився. Мамочка відмаже синульку.
ang. Показати IP 26 Лютого 2015 22:44
Та мовчіть вже. Да винен!!!!!і йому немає ніяких оправдань. Але людина він хороша.!!
Олег Показати IP 27 Лютого 2015 10:27
Чому ви всі такі звірі??!! Завжди замічаєте за людьми все погане і закидаєте їх брудом!А гляньте в зеркало і скажіть собі хто ви!!! Зі сторони легко судити людей! А побували б ви в такій ситуації ( недай Бог) що б тоді говорили??? У Білії сказано : ЛЮБІТЬ БЛИЖНЬОГО СВОГО!НЕ НАРІКАЙТЕ!НЕ СУДІТЬ І СУДИМИМИ НЕ БУДЕТЕ!!!!!
Опозиція Показати IP 27 Лютого 2015 12:59
Як піаритись на чужому горі то ви герої!!!!А про простий народ забули зовсім...все що робите то леше територіії ділите!!!!!Хто кого підсуне!!!!Камушки копати і розборки з шинами та люстрацією устраювати то ви гарно всі вмієте!!!!!В тюрму цих бандюків що прийшли до влади!!!!Як над хлопцем що має перед судом постати то самосуд бистренько вчинили а потім розказували що ви такі хороші його затримали лише...!То може і нам після кожної сесії на якому рішення нас обурює приходити до вас і вчинювати самосуд теж???!!!! А що до ДТП то і про те що буксирування авто в нічний час заборонено теж ніхто не сказав..і що знака аварійного небуло..і що ходили ваші свідки по проїзжій частині теж ніхто не згадав....і що віто стояв не біля бровки а що найменше був за метр від неї теж не згадали....але написали я потрібно!!!Ви ж герої!!Я не захищаю хлопця, але так виходить що обставини показують що була створена аварійна ситуація якщо добре поміркувати по закону, але це ніхто не бере до уваги!!!!А хлопець -винен!!!Зламав собі життя, і ппав у ваші політичні ігри!!!!