USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Сайт Волинської ОДА назвали одним із найгірших в Україні

14 Січня 2016 10:45
24 місце з-поміж 25 сайтів зайняв офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації. Такі результати дослідження оприлюднив Державний комітет телебачення і радіомовлення 12 січня, - інформують Хроніки Любарта.

Загалом Держкомтелерадіо промоніторило офіційні веб-сайти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Оцінювання проводили за такими критеріями: показником наявності інформації, інформаційного наповнення, інформаційної прозорості та динаміки інформаційної прозорості.

Дослідження показало, що жоден сайт не має максимального показника інформаційної прозорості. У Волинській області він становить 70,51% - це один з найнижчих показників.

Також для сайту Волинської ОДА, за результати досліджень Держкомтелерадіо, характерна невисока якість інформаційного наповнення (49,84%), а динаміка інформаційної прозорості веб-сторінки дорівнює нулю.

Найкращі показники має сайт Рівненської обласної держадміністрації, а на останньому, 25 місці, опинився веб-сайт Хмельницької ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 14 Січня 2016 13:02
"САЙТ ВОЛИНСЬКОЇ ОДА НАЗВАЛИ ОДНИМ ІЗ НАЙГІРШИХ В УКРАЇНІ" - як і вся Волинська ОДА
До Світлани Головачу Показати IP 14 Січня 2016 13:05
Не соромно??? Це ж як треба нічого не робити, щоб бути останніми. Довгі ногои та червоні губи - не ознака професійності в роботі!!! Губернатор, може хоч тепер ви це зрозумієте!!! З цієї пані журналіст, як з дечого куля! Але це ж обличчя влади, регіону, невже в Гунчика не вистачає клепки це зрозуміти... Компютерщики ведуть технічну сторону, а Головачук має інфомативно наповнювати його. Такого позору з інформаційною діяльністю ОДА ще не було. Який губернатор - такий і сайт!!!!
Не дописав Показати IP 14 Січня 2016 13:07
Навіть сайти Донецької та Луганської ОДА ( в умовах війни!!!) кращі!!! Ганьба керівнику і всім підлеглим, хто відповідає за цю ділянку!!!
Сашок Показати IP 14 Січня 2016 14:10
Товариство, вчора говорив з підлеглою Головачук на цю тему.Вона мене переконувала, який хороший сайт ОДА, який зручний і тд.Не хотів сперечатись.А сьогодні результат. Це гірка правда.І такий стан справ це результат роботи навіть не Головачук, а Гунчика та його шестірок. Це його реформи.Це його кадрова політика.Всі хороші починання котрі були після революції гідності скасовані цим дрібненьким,непорядним чоловіком.ГАНЬБА......
Mist до Сашок Показати IP 15 Січня 2016 14:10
З ким саме говорив?З уявним другом?Ім'я ?Фамілія?Г*мно коменти анонімно всі можуть слати...
Nomad до Сашок Показати IP 15 Січня 2016 16:28
А ви назвіться! Щоб люди знали з ким не варто спілкуватися.Дійсно "гідно" мужчини у розмові з жінкою промовчати не висказавши свою думку,а після того анонімно сипати брудом.І ви щось про „революцію гідності"говорите?Щоб про це говорити треба мати хоч якесь поняття про ту саму гідність і честь!
ПАМ'ЯТЬ Показати IP 14 Січня 2016 14:56
У 2011 році уряд визнав сайт Волинської ОДА кращим серед інших регіонів за інформаційним наповненням. Окрім цього, за моніторингом Центру політичних студій та аналітики в рамках проекту «Знати, щоб діяти!» щодо відкритості та прозорості ОДА, Волинь зайняла друге місце. «Це вчергове підкреслює, що влада стає більш відкритою, а відкритість передбачає ефективність», - наголосив губернатор. http://vidomosti-ua.com/newspaper/41474
ютуб Показати IP 14 Січня 2016 15:06
Сайт - це обличчя державної установи. Сайт Волинської ОДА сьогодні - це підсумок банальності і повного краху тієї людини, яка його наповнює, як і підсумок банальності самої ОДА як органу виконавчої влади. Заходиш на сайт і з’являється враження, ніби туди пишуть люди під впливом важких синтетичних наркотиків (чого вартий лише один понеділковий звіт «майстра справ лісових» Кватирка, обвішаного з ніг до голови кримінальними провадженнями!). Про якусь професійність сайту вести мову, що вести мову про реальне життя на Марсі. Зміст вражає. Зібрано усе найгірше з інших сайтів – еталон і класичний посібник того, як не треба робити, посібник брудних вияснень стосунків, хто крутіший. Усі адекватні люди області чекали останнього повернення з Києва так званого губернатора з копією наказу про його звільнення, але… Це трапиться невдовзі. В той же день закриє за собою двері ОДА пані, яка періодично спорожняється на цьому сайті. Область втомилась від руйнацій, від старих і набридлих персонажів. Людей нудить від бізнесового барина, який прийшов в крісло ОДА повчати холопів. Але поки що нашій системі потрібні люди, які суміщають невігластво і небезпечну самовпевненість. Гунчик – типовий представник цієї «когорти».
Олекса Вільний Показати IP 14 Січня 2016 15:11
Який губернатор такий і сайт. Про яку прозорість можна говорити, коли до губернатора бозна хто ходить, і що приносить. А його радники - жах!!!! Це якийсь недокорупційний керівник-невдаха. А не змінюють його чому ? Тому що "кришує" бурштинокопачів і грошики на Київ возить.
Ностальгія Показати IP 14 Січня 2016 17:50
А був найкращий... Жаль. Але треба робити висновки і працювати на реальний результат. Дуже багато помилок, інформація примітивна, не говорячи про сайти РДА. Враження таке, що цього ніхто не контролює, не аналізує, не вчить, як організувати цю роботу. Це ж обличчя регіону, районів. Потрібно міняти підходи в роботі. І дослухатися до думки простих рядових людей, а не літати під небесами. Тоді і влада буде ефективна і підтримувана людьми. А цього так хочеться!!! Бо ж усім хочеться жити в Україні цивілізованіше і краще.
Читач Показати IP 14 Січня 2016 21:55
Я не схвалюю попередню прес-службу, але вкючаючи всіх попередніх губернаторів, навіть Пустовіта, сайт хоч трохи був адекватним, нічого особистого, але сайт - як губернатор.... Хоча відверто, не вірю, що навіть після цього гУНЧИК ХОЧ ЩОСЬ ЗМІНИТЬ, БО ЙОМУ ПОВІГ. і ДІЙСНО, СПРАВА НЕ В ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ, А В ДИВНОМУ (тупому) ВІДДІЛІ.
ПОРФИРІЙ Показати IP 14 Січня 2016 23:37
О-МАМО-за якістю інформаційного наповнення сайт волинськоі ОДА НА 25 процентів гірший ЗА РІВНЕНСЬКОІ ОДА.. ПРО що це говорить 7 СЛАБКІ КАДРИ у цій службі--отжеПАНУ ГУНЧИКУ ТРЕБА НЕГАЙНО робити вІДПОВІДНІ висновки.БО ЩО--ПЕРЕВЕЛИСЯ СИЛЬНІ ЖУРНАЛІСТИ на на ВОЛИНІ 777
Mist Показати IP 15 Січня 2016 14:36
Судячи по "авторитетності" та загальній культурі коментаторів тут зібралися як мінімум професійні журналісти які мають найменьше по однвй Пуліцерівській преміі.Ви. професіонали? Маєте такий досвід щоб обливати гі*ном люднй які працюють у структурі яка займається наповненням сайту?То чому ви не йдете і не пропонуєте свої кандидатури на посади тієї-ж Головачук та людей що працюють у її команді?А певно все тому що писати го*нокоменти легше ніж виконувати день у день свою роботу з якої сайт то лишень 10% .І працювати досить часто не по 8 годин з годинною обідньою перервою ,а часто і по 12 годин і у вихідні виходити.При цьому отримувати заробітну плату якої тільки і вистачає на комунальні послуги та дорогу? Ви професіонали? Можете виконувати їх роботу краще? То милості просимо! В ОДА постійно проводять набір на вакантні посади. О "ВЕЛИКІ ГУРУ"! Прийдіть і покажіть як треба працювати.Займіть місця "нездар„ і наведіть на решті порядок в державі.Певно тільки вас там і не вистачає!
до всіх Показати IP 15 Січня 2016 21:28
сайт найгірший в Україні і крапка. Ех ви!............... дійти до такого соромно