USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

СБУ опублікувала фото з місця затримання керівника обласного управління юстиції

6 Лютого 2017 19:06
Служба безпеки України опублікувала фото з місця затримання посадовця виконавчої служби, якого викрили на отриманні хабара, повідомляє прес-центр СБУ. Затриманим посадовцем виявився заступник начальника управління юстиції Волинської бласті, начальник виконавчої служби Сергій Харченко.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, посадовець, залучивши юриста приватної юридичної компанії, вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за закриття виконавчих проваджень без сплати виконавчого збору та зняття арешту з майна.

Правоохоронці затримали держслужбовця та посередника під час одержання неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
василь Показати IP 6 Лютого 2017 19:27
А чому не називають призвища героя?Невже соромно? Не хочуть травмувати його витончену натуру?
Роман Показати IP 6 Лютого 2017 19:40
Спонсором фото виступила гуртівня "Пако" :)
МАЙКЛ Показати IP 6 Лютого 2017 19:58
Волинь повинна знати "героя"
АК 47 Показати IP 6 Лютого 2017 20:01
Кіт теж в долі???? ))))))))))))))))))))))))))))))))
000 Показати IP 6 Лютого 2017 20:05
А що, винуватець ще з кимось не поділився? Я хотів по чесному(без грошей) вирішити питання на депутатській комісії-нічого не вирішив.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Лютого 2017 20:46
А кіт реально класний. Товстий і, мабудь, злодійкуватий.
Правда до Ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Лютого 2017 18:15
Так то кіт хабар брав!
Харч--ко Показати IP 6 Лютого 2017 21:22
Чому я, а де добренюк !
НОНА Показати IP 6 Лютого 2017 21:32
Нема чого хвалитися. Ви спочатку посадіть його на нари, а потім розповідайте про свої досягнення.
Грыша до НОНА Показати IP 7 Лютого 2017 00:45
Ты не умничай тетя, сама хоть щось зроби, а потім давай поради
Поварик Показати IP 6 Лютого 2017 21:35
А чому герой босий і кота чому описали?
Іванко Показати IP 6 Лютого 2017 21:36
Так ПРІЗВИЩЕ чого не назвати. Перед "прозорими" і "чесними" ЗМІ, а також перд народом всі мають бути рівні. Як СБУшника зловили на хабарі, то прізвище на всю Україну прокричали. А тут??? Нехай всій його сім'ї родичам і дітям в школі буде соромно.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2017 22:05
Диванчик такий дирявенький на якому бабло розклали ,"бідолаха" дожився ....
Дяхан до Анонім Показати IP 6 Лютого 2017 22:30
Дирки спеціальні- шоб хабарі ничкати :)
111 Показати IP 6 Лютого 2017 22:13
Це похожий на Куляшу О.О. він хапуга ще той Харченко миє ногі.
Юра Новосад Показати IP 6 Лютого 2017 22:41
Ще краще найбільшого хабарника Кічу Володю зловіть, а то взагалі безстрашний став...
123 Показати IP 7 Лютого 2017 07:17
Сьогодні вийде сухим. Як, майже, зі всіма робиться.