СБУ показала ексклюзивне відео з обміну військовополоненими
Служба безпеки України показала відео звільнення з полону військових, яке відбулося напередодні. Серед звільнених – оборонці Маріуполя, в тому числі вісім захисників Азовсталі.
Кадри відомство поширило у Facebook.
«Більшість із визволених українців мають поранення і травми. Деякі – з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Всі вони будуть проходити медичні обстеження, лікування та реабілітацію», – йдеться в повідомленні.
Загалом вдалося повернути чотирьох офіцерів і 46 військовослужбовців рядового та сержантського складу.
Серед них – захисники зі Збройних сил України, територіальної оборони, Військово-морських сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби.У СБУ запевнили, що працюємо над тим, аби виконати повернути з полону кожного українця.
Читати ще: Сьогодні під час обміну полоненими додому повернулись двоє волинян
1 грудня про черговий обмін полоненими військовими першим повідомив керівник Офіса президента Андрій Єрмак. Звільнити вдалося 50 українських захисників. Серед них – поранені в сумнозвісній колонії в Оленівці на території так званої «ДНР». Також поранені в боях на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках
Єрмак наголосив, що робота зі звільнення українських полонених триває щодня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кадри відомство поширило у Facebook.
«Більшість із визволених українців мають поранення і травми. Деякі – з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Всі вони будуть проходити медичні обстеження, лікування та реабілітацію», – йдеться в повідомленні.
Загалом вдалося повернути чотирьох офіцерів і 46 військовослужбовців рядового та сержантського складу.
Серед них – захисники зі Збройних сил України, територіальної оборони, Військово-морських сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби.У СБУ запевнили, що працюємо над тим, аби виконати повернути з полону кожного українця.
Читати ще: Сьогодні під час обміну полоненими додому повернулись двоє волинян
1 грудня про черговий обмін полоненими військовими першим повідомив керівник Офіса президента Андрій Єрмак. Звільнити вдалося 50 українських захисників. Серед них – поранені в сумнозвісній колонії в Оленівці на території так званої «ДНР». Також поранені в боях на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках
Єрмак наголосив, що робота зі звільнення українських полонених триває щодня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.