USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Сергій Притула пив каву у Нововолинську. Фото

9 Жовтня 2016 17:28
Телеведучий Сергій Притула приїхав на Волинь із проектом «Вар'яти».

Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував кілька селфі на фоні різних пам'яток Нововолинська, зокрема пам'ятника Тарасу Шевченку.

"У Нововолинську діти дуже люблять Тараса Григоровича;). До концерту 2 години! Вар'яти в турі;)", - йдеться у дописі Сергія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Всезнайко Показати IP 9 Жовтня 2016 17:35
Що за х*р?
Юрій до Всезнайко Показати IP 9 Жовтня 2016 18:01
Текст повідомлення А чому ніхто не пише і він сам не каже, що родом з Нововолинська?
Анонім до Юрій Показати IP 9 Жовтня 2016 18:16
Він зі Збаража!!!!!
Анонім до Всезнайко Показати IP 9 Жовтня 2016 18:15
То ти х...р!! .
Sieger до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2016 18:48
Дійсно, зробили з цього недолугого клоуна всеукраїнську "знаменитість". Геній без букви "е". Так само як і всякі ці другі ріки, п'яні бої, океани ельзи, тартаки та інші "видатні українці".
Патріот до Sieger Показати IP 9 Жовтня 2016 20:31
ТИ ВИДНО ЩЕ ТОЙ МОСКАЛЬ.ЯКЩО НЕ ПОВАЖАЄШ УКРАЇНСЬКІ ГУРТИ ТАКІ ЯК ОКЕАН ЕЛЬЗИ
Донбасс до Патріот Показати IP 10 Жовтня 2016 01:23
коментар було видалено
Донбасс до Донбасс Показати IP 10 Жовтня 2016 20:34
Я так понял, что русскоязычный Донбасс никто не хочет слушать на Волыни? Хотя, я сказал, что мне нравятся группы "Океан Эльзы" и группа "Вопли Видоплясова". Так, тогда Донбасс будет слушать: " А в окопе на Донбассе сидит пацан Гришка Тишин, там шмаляют, а он не ноет.". Если кто-то думает, что образ Гришки Тишмана скопирован с доблестного украинского бойца, то тот сильно ошибается. Почему стерли? Поэтому у нас разный менталитет. Я бывал до войны у вас часто. Вы маленькие и от этого обидчивые. Ни работы, ничего. Доля ваша, все время на кого то батрачить. Мы тоже на Донбассе батрачим. И на заводах, и в шахтах. Но не на поляков, а на себя. Работа тяжелая, но уважаемая. На своей земле работаем.
Укр Показати IP 9 Жовтня 2016 19:52
Sieger ти диб*
волиняка Показати IP 9 Жовтня 2016 21:19
Каву пив у Нововолинську, а у туалет де ходив? :)
добряк Показати IP 9 Жовтня 2016 23:07
Алілуя.давайте на цьому місті собор збудуємо
101 Показати IP 10 Жовтня 2016 15:13
Чим думав редактор який написав такий заголовок? А, (вибачте на слові) пісяти він де ходив?