USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Майже половина депутатів не прийшла на сесію

18 Лютого 2015 12:00
Сесія Володимир-Волинської районної ради не відбулася через відсутність кворуму. Так, із 42 районних обранців сумлінно виконувати свої депутатські повноваження прибуло лише 22 депутати.

Прочекавши майже годину, голова районної ради Андрій Оніщук запропонував перенести засідання сесії на інший день, депутати визначилися з датою - 19 лютого.

Судячи з інформації, озвученої працівником апарату райради, з поважних причин відсутніми були лише кілька депутатів, решта чітких пояснень відсутності не надали.

Отож, перелік депутатів, які були відсутні на сесії виглядає так: Ігор Бігун, Анатолій Верко, Ярослав Дубась, Володимир Козік, Руслан Кротач, Володимир Ліщук, Сергій Луцюк, Юрій Михалець, Тарас Навроцький, Валентина Недбало, Віктор Новосад, Микола Процюк, Василь Ролюк, Валерій Романов, Михайло Сенківський, Степан Слащук, Ганна Фурман, Віктор Хиць, Євген Шелепіна, Валерій Шпур.

Враховуючи ситуацію, депутат Микола Супрунович запропонував провести закрите засідання ради і розібратися, хто хоче бути депутатом, а хто не хоче.

«Ми незабаром доживемося до того, що ніхто не прийде. Я пропоную на закритому засіданні ради розібратися з тими, хто не ходить на сесії», - закликав Супрунович і присутні депутати його підтримали.

Варто відмітити, що це вперше з часів обрання депутатського корпусу у 2010 році, сесія не відбулась через неявку депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 18 Лютого 2015 12:05
Не прийшли на сесію - повістку в руки. І це кращі представники громади. Ганьба.
воїн до Вася Показати IP 18 Лютого 2015 12:56
Що ви з тими повістками ? Дай Слащуку чи Верку її, то де вони будуть воювати, на чиєму боці?
Реаліст до Вася Показати IP 18 Лютого 2015 12:57
Просто вже Андрійко з Карпюком просто осто....ли більшості обранців!
згідний до Реаліст Показати IP 18 Лютого 2015 23:01
переобрати
Я до Вася Показати IP 18 Лютого 2015 17:54
так зрозумів, що Вася вже з фронту пише, що повістками розкидається! Всі вдома мудрі,перед екраном компютера, чого не на передовій!? А ті двоє К і О нездорових на голову вже в печінках сидять безтолкові, ні роботи, ні організації ніякої, в такий важкий час в країні вони по чорному піаряться і ***** страждають, хоч би один подумав про людей!!!
Степан Бандера Показати IP 18 Лютого 2015 12:13
Нащо було на вибори іти, щоб потім на сесії не ходити? З Васею погоджуюся про повістки. Не можуть народу так служити, то на фронт. Кацапи вже Дебальцеве зайняли і апетити ростуть з кожним днем
Симон Петлюра до Степан Бандера Показати IP 18 Лютого 2015 17:25
Хочеться вірити що Степан Бандера пише з фронту. Мінімум з - під Маріуполя. Чи в тебе тоже геморой як і в твоїх Володимир - Волинських колег однопартійців - Коби, Карпюків, братів Заїв, прапороносця Стольницького, Пилипюка. А кого родина славного нардепа Мельника відрядила боротися з москалями? Чи всі пішли?
Бандура Показати IP 18 Лютого 2015 12:25
Напевно у Володимир-Волинській районній раді не дружать з математикою. "Так, із 42 районних обранців сумлінно виконувати свої депутатські повноваження прибуло лише 22 депутати." - що й становить мінімальну кількість депутатів для прийняття рішень - кворум.
злий виборець Показати IP 18 Лютого 2015 12:54
А кого село наобирало? За тою роботою то й не має часу раз в пять років подумати.Як заслужили - так і живете!!!
Депутат Показати IP 18 Лютого 2015 13:03
Справа в тому, що Оніщук Валентина прибула, але за станом здоров'я не змогла бути присутня на сесії ("швидка" забрала). Тому інформація у пості, прямо скажем, не повна. В райраді з математикою все гаразд, а ось з депутатами ні. Ці колишні регіональні падлюки і їх прихвосні вирішили зробити все, щоб очорнити завоювання Майдану і виставити колегіальний орган в негативному світлі!!! І фотка вгорі стара...
дієвий до Депутат Показати IP 18 Лютого 2015 13:22
То коли вже їх люструєте? Чи будете терпіти?
пилип Показати IP 18 Лютого 2015 13:24
Володимир- цікава територія. І місто і район одне одного варті. Там бандюки рулять, тут пох....сти
район до пилип Показати IP 18 Лютого 2015 15:17
Карпук керує Дібровою, а той своїх робітників на сесію не пускає.
Діброва до район Показати IP 18 Лютого 2015 23:05
А хто такий той Кар...пук?
рада Показати IP 18 Лютого 2015 13:25
А депутатам верховної ради будуть платити по460 грн на добу за оренду житла. Газ подорожчає на 280% а енергія на 66%.
Не тутешній Показати IP 19 Лютого 2015 14:48
Можливо варто шукати причину у керівництві вашої районної ради? Називаєте їх представниками Майдану. Аби вони дійсно були ними їх поважав би народ і в тому числі, ваші депутати не залежно від їх партійної принадлежності. Не даєте людям району можливості вибирати нормальних і порядних керівників, а пропихаєте своїх, прикриваючись Майданом, тому маєте те, що заслуовуєте. Молодці т.і що не ходять на сесії! Ви себе презинтували ставлениками народу - прапор вам в руки, давайте працюйте, показуйте результат.