USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Що буде, якщо луцькі «Богдани» замінять великогабаритними автобусами?

29 Квітня 2014 17:04
Луцькі «Богдани» можуть замінити сорокамісними великогабаритними автобусами. Однак їх буде менше, а отже інтервал між прибуттям маршруток збільшиться.

Про це під час засідання позачергового виконкому сьогодні, 29 квітня, повідомив начальник управління транспорту міськради Анатолій Миронюк.

З його слів, якщо середній інтервал очікування маршрутки становить 10-12 хвилин, то за умови заміни стандартних маршруток на великогабаритні цей час збільшиться до 20-30 хвилин.

«Постає питання: чи буде пасажир чекати півгодини? Ні, не буде», - припустив Анатолій Миронюк.

Також він зауважив, що найпріоритетнішим транспортним перевезенням у світі є метро, друге місце посідає електротранспорт, а вже потім - автомобільний транспорт. Тож, на думку посадовця, потрібно підіймати саме «тролейбусну індустрію», адже цей вид транспорту екологічно безпечний та найменш затратний.

Тим часом, директор АТП № 2 Олександр Шаміс запропонгував робити рейд по маршрутках, аби привчити пасажирів купувати квитки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
коля Показати IP 29 Квітня 2014 17:08
не майтесь дурістю. Все гірше стає при кожній новій владі все європейське але неякісне і дороге для наших зарплат
Капітан Очевидність Показати IP 29 Квітня 2014 17:10
То нехай Миронюк збудує метро в Луцьку. - До чого весь цей словесний пронос? Розвивайте тролейбусні перевезення. ПиСи. Шаміс часом не був комсоргом, як Романюк? - Бо дуже любить рейди.
Дід Панас Показати IP 29 Квітня 2014 17:44
дайте більше тролейбісів і люди будуть ними користуватись.
олег Показати IP 29 Квітня 2014 18:04
якщо буде більше тролейбусів,то це ще зовсім не значить,що пасажирів побільшає
Корінний лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 18:06
ДО МЕРІЇ ЛУЦЬКА!! КУПІТЬ НОВІ ТРОЛЕЙБУСИ 30шт ЯКІ ОБІЦЯЛИ В 2014р. Змініть рух маршруток та приберіть їх із центральних вулиць. Замініть жовті БОГДАНИ на довгомірні типу МАНів та пустіть їх по околичним вулицям Луцька. ПОКАЖІТЬ РОБОТУ ЯКУ ВИ РОБИТЕ для ЛУЧАН, ПО-ЕТАПНО ХОЧА Б!
Наталія до Корінний лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:11
30 шт тролейбусів це буде трохи більше 60 мільйонів.А в них бюджет маленький,собі не буде з чого брати.
НЕЛУЧАНИН до Наталія Показати IP 29 Квітня 2014 23:42
поки що можна вживані польські купити. вони цілком пристойні
Hаталія до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Квітня 2014 07:29
Так справа в тому,що в Польщі купують.як металобрухт,а тут прловодять,як робочі,А різниця куди іде знаєте!!!
Сусід Показати IP 29 Квітня 2014 18:13
Скільки можна молоти язиками, шановна міська влада? Поїдьте в Вінницю, подивіться як там організовано рух міського транспорту! В центрі міста - жодної!!! маршрутки, тільки електротранспорт.
Наталія до Сусід Показати IP 29 Квітня 2014 21:14
Правильно кажете про Вінницю і всі тролейбуси із луцького БОГДАН МОТОРС!!!
НЕЛУЧАНИН до Наталія Показати IP 29 Квітня 2014 23:42
дорого, бюджет не потягне
Волинь Показати IP 29 Квітня 2014 19:22
Луцька міська рада тільки лобіює інтереси Шаміса. Займайтеся екологією міста, зменшуйте кількість транспорту, що забруднює довкілля, розвивайте електротранспорт. У Луцьку мешканці скоро забудуть, для чого ноги, бояться десять метрів пройти. Зупинки кожні 10 метрів, найбільше в центрі. Місто стимулює трутнів.
собак@ Показати IP 29 Квітня 2014 19:37
Нові тролейбуси треба, а той совковий мотлох в музей... бо раз їдеш новішим о кайф , а інший раз як проїдешся зламком .. як погойдає зліва і вправо.. закусиш пилюкою з дороги.. за шию надзюрчить води зі стелі.. послухаєш хард метал від бряскоту дверей то звісно втрачається бажання вибирати тролейбус і саме головне підтримати екологію.
собак@ Показати IP 29 Квітня 2014 19:42
" середній інтервал очікування маршрутки становить 10-12 хвилин " - тут явно брехня хай Тосік Миронюк почекає маршрут 9а чи хоча б з вікна міськради прослідкує через скільки вони їдуть ;)
apis Показати IP 29 Квітня 2014 23:37
Да сделайте электронные билеты с определённым количеством поездок и поставьте сканер для прокатки карточки.И закончится вся болтовня,пропадут наличные деньги и никто чиновникам за маршруты не будет деньги давать.Сами уйдут,сократят,посчитают выгоду.Ну,а если высший пилотаж,то как в Таллине было(сейчас там весь общественный транспорт бесплатный).Кидаешь СМС на номер мэрии и едешь.Народ,Вы чего не видите,что депутаты делают всё,чтобы больше непрозрачности было.Сейчас вторая серия с газом и отоплением будет готовьтесь к лапше про услуги,которые ЖЭКи предоставляют.Если мы опять за них будем голосовать,ещё 4 года будем дураками.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:47
там, де є тролейбусні лінії, слід відновлювати рух тролейбусів. там , де немає - маршрутки. запускати більш габаритні немає сенсу, хіба що у час пік