USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Що передбачає прийнята Радою програма реформ

11 Грудня 2014 14:27
Верховна Рада проголосувала за програму дій Кабінету Міністрів України на 2015-2016 роки. Про це інформують наші колеги з УНІАН.

За це рішення проголосували 269 народних депутатів із 353 зареєстрованих у сесійній залі. 28 депутатів проголосували проти, 14 - утрималися, не голосували - 42.

Зокрема, від «Блоку Петра Порошенко» за програму проголосували 123 народних депутата, від «Народного фронту» - 77, від «Батьківщини» - 15, від Радикальної партії - 20, від «Самопомочі» - 27. «Опозиційний блок», групи «Воля народу» та «Економічний розвиток »дали 0 голосів« за».

Таким чином, програма Кабміну передбачає:
прийняття і виконання держпрограми розвитку ЗСУ до 2020 року до 5% ВВП витрат направляти на оборону і правоохоронну діяльність
розробка та сприяння прийняттю в новій редакції закону про державне оборонне замовлення
відмова від позаблокового статусу
соціальне забезпечення військовослужбовців та інших учасників АТО
будівництво та облаштування кордону між Україною та РФ
Розробка та реалізація концепції інформаційної безпеки України, запуск іномовлення та роздержавлення засобів масової інформації
завершення зменшення кількості контролюючих органів з 56 до 28, функцій - з 1032 до 680 (перше півріччя 2015 року), приведення кількості контролюючих органів та їх функцій у повну відповідність з європейськими стандартами (2016)
прийняття 1500 стандартів ЄС, припинення дії на території України стандартів колишнього СРСР
створення повнотекстової електронної бази стандартів (близько 28 тис. стандартів)
скорочення кількості держслужбовців на 10%, збільшення заробітної плати
впровадження електронного управління
розробка закону щодо відкриття даних
створення Нацагентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро
моніторинг способу життя держслужбовців
створення Єдиного електронного реєстру декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру державних службовців
реформування МВС
розробка та сприяння прийняттю закону про національну поліцію;
створення Держбюро розслідувань
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Антон Показати IP 11 Грудня 2014 14:34
А що тут позитивного для простого українця? з торбою по світу йти?
Сяна до Антон Показати IP 12 Грудня 2014 09:31
Ви не розумієте. Це ж перемога революції гідності - підемо з торбою по світу, але з високо піднятою головою. Патрідіоти, блін!
889 Показати IP 11 Грудня 2014 14:47
можливо хтось знає то підскажіть будь ласка. це правда що з наступного року хочуть відмінити всі соц. виплати - малозабезпеч. чорнобильські, при народженні дитини та ін.
екскурсовод до 889 Показати IP 11 Грудня 2014 19:01
це правда, тільки те, що лудей хочуть задушити остаточно голодом в ЗМІ не публікують.
Дмитро Показати IP 11 Грудня 2014 14:51
покращення мать її да при диктаторі якось краще було
ясь Показати IP 11 Грудня 2014 14:52
Здравствуй )|(опа Новый Год
лучанин Показати IP 11 Грудня 2014 14:54
домайданились .... тепер незнаем як вижити нам
Олесь Показати IP 11 Грудня 2014 14:55
Хочуть виплати всі зняти студентам, в лікарнях харування -платне зробити , пенсійний вік чоловікам -65 років, працюючим пенсіонерам пенсії знизити, знову збільшиться виплати за енергоносії і так далі. Але нічого не має для олігархів міліонерів і чиновників -ЧОМУСЬ З НИХ НІЧОГО НЕ ЗДИРАЮТЬ хоч там і є з чого здирати!!!!!!!!
Надія Показати IP 11 Грудня 2014 15:01
От за що ми на майдані стояли -кричали що зроблять краще а роблять гірше і все як завжди говорять на попередню владу. Чомусь нікого не люстрували а от з бідного чоловіка і тут наживаються. Що ж нам робити готувати майдан і виганяти тих чиновників які не знають як можна вижити за пенсію 980 грн пенсії мінімальної?і зарплату мінімальну?! ганба такій владі. все це брехали на майдані а люди бідні далі бідніють. І ще щоб на пенсію 65 років?
ЯРИК Показати IP 11 Грудня 2014 15:06
кака била , кака есть. Ганьба! ця влада не для людей а знову для олігархів, чиновників, податківців, митників.
Оце таке покращення Показати IP 11 Грудня 2014 15:10
В Міністерстві фінансів планують зекономити близько 4,3 мільярда гривень шляхом підвищення пенсійного віку чоловікам та жінкам до 65 років та обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам до 90% призначеної пенсії, але не нижче розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, які втратили працездатність.
пенсіонер.... до Оце таке покращення Показати IP 11 Грудня 2014 15:45
Могли б і не обмежувати виплати пенсії працюючим пенсіонерам до 90%, а взагалі не виплачувати - або зарплата, або пенсія.
ОЦе вирішили Показати IP 11 Грудня 2014 15:13
скорочення обов’язкового навчання у загальноосвітніх закладах до 9 з 11 років; вилучення норм про безоплатність медичних та освітніх послуг; дозволять скорочувати мережі закладів; часткова оплата за навчання у дитячо-юнацьких спортивних школах; відміна стипендій, окрім пільгових категорій; відміна безкоштовного харчування для дітей молодших класів; відміна безкоштовного проїзду у транспорті для учнів, студентів і педагогів; вчителям підвищать завантаження;
Тато до ОЦе вирішили Показати IP 11 Грудня 2014 16:37
А якого милого до 18 років штани в школі протирати? в 18 років вже повинна бути освіта, щоб за станок стати, а хто хоче керувати, то ще максимум 2 роки навчання.
і нічого з олігархів Показати IP 11 Грудня 2014 15:15
корочення граничної чисельності Нацгвардії; скасування грошової компенсації військовослужбовцям за належне їм для отримання житло; підприємства самі виплачуватимуть зарплати мобілізованим громадянам, з державного бюджету ці витрати покриватися не будуть; обмеження на 2015 рік виплати щомісячної грошової виплати військовослужбовцям.оплата за харчування під час перебування у лікарнях;для пенсіонерів запровадять адресну допомогу на проїзд у транспорті; підвищення пенсійного віку чоловікам і жінкам до 65 років; призупинення індексації пенсій.
Я волинь Показати IP 11 Грудня 2014 15:17
А щодо люстрації черйозної а не такої як зараз, щодо олігархів, посадовців державних -ну нічого а далі буде процвітати корупція і будуть собі рік жити як вареники в сметані. ГНАТИ поки не пізно бо нічого позитивного вони не планують робити
Гарик студент Показати IP 11 Грудня 2014 15:25
ТА людей давно за бидло тримають! Найшли на кому економити. Чому з чиновників, магнатів нічого не зривають як з людей пенсіонерів, інвалідів, студентів? Це ж сором владі, це ні до чого кращого не призведе. Ні одного слова і ніякого покращення для безробітних! Для студентів, вчителів! Вчитель зараз мерзне в кабінетах а державні чиновники ходять в блузочках ! ТО на вчителя ще нагрузку поклали. Чому не ліквідувати державну службу зацнятості яка ні кого ще не влаштувала якщо сам не знайдеш роботу. Хлрпці і дівчата які тільки прийшли у ВР на вас ще є надія. Ви ж не купляйтесь там і не станьте такими як попередники. Сумно дуже від таких змін і головне що з олігархів начальничків нічого не зривають ! Чому ж так!!!!!!!!?????????????
гарику до Гарик студент Показати IP 11 Грудня 2014 16:08
патаму шо на останніх виборах підтримали еффективногокулявлобакамікадзе. Якщо народ темний і не може адекватно робити висновки по конкретним справам (яких за останні 9 міс. нового уряду = 0), а не еффектним революційним гаслам з уст прем'єра, то так тому народу і треба. Щоб не затягувати народу пояса, народ має де кому затянути шнурок на шиї і буде всьо ОК. І війна тут ні до чого. "Доборолась Україна До самого краю. Гірше ляха свої діти Її розпинають." (с). Шось тіпа того.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 15:30
В Україні збираються підвищити пенсійний вік до 100 років
Пацієнт психлікарні Показати IP 11 Грудня 2014 16:05
А мені рехформи сподобалися. Дійсно жити стане краще. Накінець-то повернулися до проблем народу... Одна лишень проблема: вуха вже болять від тієї лапши, яку вішають цуценюк і компанія!
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 16:08
створення Єдиного електронного реєстру декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру державних службовців реформування МВС розробка та сприяння прийняттю закону про національну поліцію; створення Держбюро розслідувань.. ЗА ЯКИЙ ХРЕН І ГРОШІ БУДУТЬ ЦЕ РОБИТИ .
ку Показати IP 11 Грудня 2014 16:11
А ви як хотіли? Як говорять в Україні вміють добре гопак на граблях танцювати, 2004 рік не навчив, ну тепер думаю наука буде точно. Щодо люстрації хабарників ЛЮДИ виж самі з себе почніть вибийте з своєї голови поняття "треба віддячити" зрозумійте нарешті, що хабарництво виникає в тому суспільстві, яке саме дозволяє йому бути. Просять хабар в СБУ просять там в прокуратуру лист президенту в ЗМІ (їм зараз тільки дай), депутатам і т.д. не дозволяйте себе з гі....м мішати. Доречі в Європі протестують тільки проти конкретних ініціати, як то зниження соц стандарті, спил дере і т.д. і т.п. РОБІТЬ ВИСНОВКИ, НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ СЕБЕ ПРИНИЖУВАТИ ВИЖ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЛЮДИ.
не_Громадянам Показати IP 11 Грудня 2014 16:20
всі хочуть реформ, покращення, причому вже сьогодні, і щоб тимчасовий негатив їх ніяким чином не зачипив!!! В такому разі Ви варті жити в тому г..ні що живете, і немає чого нарікати на владу, на краще не заслуговуєте.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 16:24
Можна подивитись і почекати ще пів року. А якщо ще гірше стане? Що робити?
для не громадянас Показати IP 11 Грудня 2014 16:40
Таку пісню вже 23 роки співаю вибачте, але все що треба це не займатися кожни5 років новими реформами, а простіше кажучи повертати яйця правим боком, а лише дотримуватись тих законів які є ВСЕ так що не треба тут в 100 раз нести ахінею про затягування пасків, чули проходили. Люди хочуть просто жити, а не слухати при кожному новому уряді про попередників, борги, газ, вони уряд і люди не повинні страждати від їх непрофесіоналізму, "не м....ш с....ть не мочучай ж...у".
Кулявлоб Показати IP 11 Грудня 2014 16:50
Я ж не говорив "уряд-камікадзе," а "уряд камікадзе". Камікадзе це ВИ ВСІ ! ! !
"ЖИТИ ПО НОВОМУ" Показати IP 11 Грудня 2014 16:51
Жити по новому - сказав Кучерявий і зробив "покращення" для людей де ви взялись Кучерявий і Лисий що ви робите У***и як люди мають вижити
123 Показати IP 11 Грудня 2014 17:02
От і результат вашого майдану. Ще за яником будете плакати. Велосипед придумувати не треба, познімайте всі пільги, дайте нормальну зарплату і пенсію всім однакову від міністра до двірника і люди помаленьку виживуть, якщо в державі скрутно, а то одні отримують аш зашкалює, а іншим на кусок хліба не вистачає. А реформа пенсійна це жах - буде третій майдан.
для 123 Показати IP 11 Грудня 2014 17:19
Ага, а ще візміть і все поділіть порівну, памятаєте "собаче серце", ваш вираз це, вибачте за грубість, ідіотизм. Тоді всі просто стануть двірниками, платня всеодно ж однакова, і буде вам щастя. Мається наувазі рух це прогрес, але прогрес людини має заохочуватись, а так якщо немає заозочень навіщо рухатись, якщо можна просто місти вулицю і заробляти як міністр.
Назарій Показати IP 11 Грудня 2014 17:26
Це жах! А рпгидайте як вони розказували на майдані і казали хто довів людей до такого. А зараз вже розуміють усі що вони бились за владу руками людей простих і зараз їх же ставлять на виживання. Бідність буде знову прогресувати і більше нічого. З себе нічого не знімають, з прокурорів суддів митників податківців а все знову з пенсіонерів інвалідів студентів лікарів вчителів . СВОЛОТА
вонижедіти Показати IP 11 Грудня 2014 17:27
ще януковича згадаємо...
Война Показати IP 11 Грудня 2014 17:32
І війну мабуть вони ця влада спланувала. І крим продала а потім назад купить за наші гроші. Геть їх треба гнати поки не пізно бо вони і розкрадуть знову се в Україні в них міри немає ! З себе треба починати а не з українців простих які мозолями заробляли пенсії. Прокурорчики собі жирують податківці а люди платіть і платіть . Де та совість щоб здирати з дітей молодшого класу на харчування. А в лікарні що з голоду здохнути якщо людина попадає не така як яценюк порошенко і так далі . Це вже занадто владці. Ви ще гірше попередників! Немає у васссовісті.Чому з владців -чиновників нічого? Чому не запровадили що хто декларує великі доходи -нехай віддае в казну !!! а не так нищити народ український слів нема КУЛЮ В ЛОБ
Українець Показати IP 11 Грудня 2014 17:52
Порошенка і Яценюка треба вже присадити або взагалі з такими змінами виганяти! Люди не мовчіть тут мовчати не можна вони наших синів повбивали а тепер ще більше знущатися будуть Подивіться за що вони голосують! Чому з чиновника який їздить за крадені гроші на авто чорному нічого не стягують не беруть. За кордоном на велосипедах їздять чиновники і не живуть так як у нас. А вони на бідних пенсіонерах здирають на людях середнього і бідного класу. Люди давайте об"єднуватись і не допустити цього!
не москаль до Українець Показати IP 11 Грудня 2014 18:42
Треба просто один батальйон перевести з зони АТО в Киів для захисту народу Украіни від внутрішніх ворогів. І все тоді буде добре. Те що війна вигідна теперішнім ясно було ще ранньою весною. Ви ж послухайте риторику кулявлоба - всі проблеми через війну, мабуть війна заважає навести лад в держзакупівлях (до речі по оцінкам Бендукідзе через це бюджет втрачає щодня приблизно 70 млн.грн, при тому що на війну йде 70 млн. грн), мабуть війна заважала протягом 9 місяців написати ПЛАН КОНКРЕТНИХ ДІЙ ПО РЕФОРМАМ З ЦИФРАМИ ТА РОЗРАХУНКАМИ, а не загальних тезисів які знає кожен бомж і які сьогодні обізвали програмою дій уряду і ще багато мабуть. Але ж тупий лохторат підтримав кулявлобівську партію створену з 5 хв до виборів, до речі на демократичних виборах. Так шо нема чо нарікати.
Богдан Показати IP 11 Грудня 2014 18:07
Все для людей! ХАй хлопці які в ато прямують до ВР і до владців нехай забирають самі джипи і передають в ато , квартири будинки які купили або вкрали за наші людські гроші
Данило Галицький Показати IP 11 Грудня 2014 18:17
"Яйценюх" в прах і пух !
вундер Показати IP 11 Грудня 2014 18:41
Реформувати мвс , створити національну поліцію це все правильно , але в дійсності тільки замінять вивіски і шиврони. Молодь яка прийшла в міліцію масово біжить бо за 1500-2000 робити не хочуть а старі майори вже не хочуть сподіваються якось дотягнути до пенсії . Одне тільки цікаво чому не чіпають суддів котрі отримують по 20 000-30 000 , прокурорів із зарплатою 15 000-20 000 , не рахуючи ще в кілька разів більших " вдячностей " , працівників МРЕВ котрі на 100 відсотків складаються з бувших ДАІшників , які накопичили за роботу стільки що можна купити собі посаду хочаб на 0,0001 процента ставки .
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 19:02
коментар було видалено
екскурсовод Показати IP 11 Грудня 2014 19:20
ВСІМ КОМЕНТАТОРАМ. От прочитав я всі коментарі, прикинув, що 98 % проти дій теперішнюої влади. Скажіть, шановні, а хто ж тоді голосував на виборах за кулявлоба та натракторі?
екскурсовод Показати IP 11 Грудня 2014 19:23
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 21:23
Олигархам хвосты прикрутить. И заставить ежемесячно платить 60-70% дохода в бюджет, как в западных странах. И закон об оффшорах попутно. Прогрессивное налогообложение - обязательно. Высокая рента на добычу недр. Вот как по другому - просто и эффективно. Но наши "народные" мрази в ВР, по ходу не хотят по-другому.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 23:44
Занадто впевнено і борзо ведуть себе депутати. Цілий день розглядати графік роботи? Це смішно. А депутатка від радикалів, якій 24 роки, де вилізла, щоб в раді сидіти? Що зробила, де взялася??? Бісить просто.
екскурсовод до Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 00:38
коментар було видалено
Громадянин Показати IP 12 Грудня 2014 10:51
До Аноніма-Ви все вірно кажете-має бути єдина пропозиція-всі кошти олігархів-в казну, а їм те, що ми маємо, і тоді будуть працювати на Україну, а не на себе.Люди мають себе самі захистити, нехай віддадуть, що непосильною працею вкрали у народу!І не треба буде останню шкуру з людей дерти, бо вже її нема, видерли, що могли.
Виктор Федорович про Показати IP 12 Грудня 2014 11:25
А ви ж так радили "финансовим допомогам" вид МВФ ЕС Америки и не хотили слухати розумних людей що це не допомоги а короткострокови кредити на невигидних умовах пид високи видсотки и виддавати их буде не яйценюк а ми з вами И ми вже з вами сидимо на ций "кредитний голци" и платимо сповна В свий час розумний Азаров зрозумив пидступнисть гейропейських и заокеанських колонизаторив и повнистю видмовився вид спивпраци з ними и це дало позитивни результати для нашои економики и авторитету краини яку почали сприймати як повноцинного партнера а не як попрошайку яку з неи зробила нинишня бендеривська влада Стати банкрутом нам також не дадуть бо це не вигидно кредиторам тим бильше що у нас е ще що видбирати ГТС АЕС чорноземи Як мижнародни кредитори видбирають АЕС подивиться на приклади Кипру З чорноземами також все просто вводять податок який людина не спроможна заплатити и продаеш сам або забирають за борги А тепер подумайте з якои сторони барикад стояли герои и справжни патриоти а з якои продажни виконавци чужои воли и интересив
Мати Показати IP 21 Грудня 2014 12:09
Якщо читаєте мене дипутати.....то скажу Вам не здатні ви побачити як страждають люди в яких ви забрали шматок хліба який і так був черствим....А Порошенко одним словом г....!!!!!