USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Що задекларував заступник волинського прокурора

3 Травня 2017 10:38
Перший заступник прокурора Волинської області Віктор Швидкий має квартиру більш ніж на 100 кв. м у Дніпрі, отримує пенсію та зберігає понад 30 тисяч доларів готівкою.

Таку інформацію відображено в е-декларації посадовця за 2016 рік, пише Конкурент.

ГРОШІ

У 2016 році Віктор Швидкий заробив 107,9 тисячі гривень у прокуратурі та отримав 45,6 тисячі гривень пенсії.

32,6 тисячі гривень він отримав процентами в “Ощадбанку”. Ще 3,9 тисячі гривень – в “Приватбанку”.

На рахунках в “Ощадбанку” посадовець зберігає 195,5 тисячі гривень та 2,9 тисячі доларів. У “Приватбанку” – 33,3 тисячі гривень.

Крім того, Віктор Швидкий має 32,4 тисяч доларів готівки.

НЕРУХОМІСТЬ/РУХОМІСТЬ

З 2005 року Віктору Швидкому належить квартира в Дніпрі площею 115,3 кв. м. Придбав він її за 265 тисяч гривень.

Крім того, з 2004 року працівник прокуратури володіє земельною ділянкою в селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області площею 1,8 тисячі кв. м. Як зазначено в декларації, отримав цю ділянку він за 1 гривню.

2015 року Віктор Швидкий придбав земельну ділянку в селі Лище Луцького району на 2 тисячі кв. м, заплативши за неї 54,8 тисячі гривень. У цьому ж селі він купив будинок площею 347,7 кв. м вартістю 203,6 тисячі гривень.

З 2011 року Віктор Швидкий їздить на авто Renault Kangoo 2007 року випуску, яке придбав за 24 тисячі гривень.

Також 2013 року він купив автомобіль Mercedes-Benz E320 2008 року випуску за 80 тисяч гривень (фото ілюстративне).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
остап Показати IP 3 Травня 2017 11:03
Смішна ціна на мерса))) Непогану знижку дали!
лучанин Показати IP 3 Травня 2017 11:08
Де ж такі машини продаються за таку ціну?? скажіть собі куплю...
Оля Показати IP 3 Травня 2017 11:22
А для чого це все писати.Яка різниця скільки він вкрав? Всеодно їх ніхто цих ворюг не карає і не забирає.Крадіть далі.А це насмішка над простим людом,жебраками-пенсіонерами.Бог скоро всіх покарає.Мільйони українців жебраки, пашуть на купку корупціонерів.А вони сміються над нами.Тільки людський гнів і самосуд їх зупинить,напевно.А,хто їх буде карати,коли каральні органи самі такі ж самі.
Анонім до Оля Показати IP 3 Травня 2017 16:39
Я НА 1000 процентів з Вами згідний , вчора на 1+1 див. програму гроші про статки прокурорів , і крім ненависті до тих виродків проста людина безсила , коли бачиш у своєму містечку як одні шикарно живуть і святкують а інші вже на жаль лежать в могилах , бо мали надію що захищали майбутнє дітей і внуків а виявилося що захищали майно покидьків ,виродків і свиней які на крові до влади долізли
---- Показати IP 3 Травня 2017 12:51
А де він проживає??? На ділянці в Лище, чи в квартирі в Дніпрі ??? Чи може в Мерседесі...
Ігор луцький Показати IP 3 Травня 2017 16:46
Да,вже починаємо забувати,що в 2013 році при папєредніках $ був 8 грн.
123 Показати IP 3 Травня 2017 17:36
А хіба діючий прокурор має право отримувати пенсію? Це що, йому Луценко "плече підставив" і дозволив порушувати закон.
Кивало (колишній) Показати IP 4 Травня 2017 08:01
- Кто в районе первый вор? - Прокурор!