USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Колишні міліціонери прийшли захищати Швидкого

2 Квітня 2014 13:28
Під стінами волинської міліції збираються люди у міліцейській формі та в цивільному, які називають себе пенсіонерами та ветеранами міліції. Людей у цивільному до п’яти десятків, у формі – близько 30, і ще 20 – у приміщенні міліції.

Нагадаємо, під стінами відбудеться мирна акція протесту проти призначення на посаду головного начальника міліції області Віктора Швидкого.

Більшість із них не хочуть пояснювати своєї присутності. Ті, хто згодився відповісти на це запитання, пояснили, що прийшли підтримувати Віктора Швидкого, бо він – «порядна і хороша людина».

Голова громадської ради при УМВС України у Волинській області Антон Цісарук сказав, що люди прийшли сюди, аби «в місті був порядок, а не розводилась анархія».

З його слів, саме колишні міліціонери не допустили кровопролиття під час захоплення будівлі ОДА у Луцьку, адже, як розповів Цісарук, для захоплення ОДА підготували близько 500 пляшок з горючою сумішшю. Саме завдяки ветеранам міліції ці пляшки не були використані.

Акція протесту проти призначення на посаду головного начальника міліції області Віктора Швидкого запланована на 14:00.

Призначення генерала Швидкого викликало обурення серед громадськості. Після неодноразових акцій протесту з приводу цього позицію громади не враховано. Нагадаємо, 9 березня Віктор Швидкий очолив обласне управління міліції. Після громадських обговорень та пікетувань, переговорів з представниками ряду «революційних» організацій 12 березня він написав заяву про звільнення. Однак міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не почув голосу народу і не звільнив Швидкого з посади начальника волинської міліції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
МВС Показати IP 2 Квітня 2014 13:32
Правильно хлопці! Нарешті!!! Покажіть правильну дорогу тому Данильчуку на... Рівне!!!
мусарам до МВС Показати IP 2 Квітня 2014 13:45
не мявкайте тут,перевертні в погонах!
знаючий до МВС Показати IP 2 Квітня 2014 13:54
Антон Цісарук -перший хабарник ще за Кучми
123 до знаючий Показати IP 2 Квітня 2014 14:23
підтримую
Антон до знаючий Показати IP 2 Квітня 2014 19:56
Мені не пиємно, що я тебе знаю, томуЮ що ти поступаєш я бидло, таким і для мене ти залишися.
знаючий до МВС Показати IP 2 Квітня 2014 14:00
якщо зараз Правий Сектор пару мусорів підстрелить-інші почнуть думати головою,а не сідницями. Мусара-ваш час вичерпано-на вихід
Мій до знаючий Показати IP 2 Квітня 2014 15:01
коментар було видалено
знаючий до Мій Показати IP 2 Квітня 2014 15:08
коментар було видалено
Знаючий до Мій Показати IP 2 Квітня 2014 15:09
яника в ростові будеш на понт брати
хех до МВС Показати IP 2 Квітня 2014 14:04
мєнтята-біжіть на шабаш-досить протирати штани-вже почався
11 Показати IP 2 Квітня 2014 13:33
Гузь і Ко.. Ви де ????
22 до 11 Показати IP 2 Квітня 2014 13:34
злякались і вс...сь!!!
Як це де? до 11 Показати IP 2 Квітня 2014 13:36
Гузь тепер на шабаші не ходить - у нього тепер кабінет є...
Сусід до 11 Показати IP 2 Квітня 2014 13:44
Як це де? У затишному кабінетику смакує кавою і "вирішує надважливі питання"!!!
бєркут Показати IP 2 Квітня 2014 13:33
Там сцена ще стоїть, то туда Данильчука відведіть і...!!!
ахахаха до бєркут Показати IP 2 Квітня 2014 16:29
коментар було видалено
За порядок Показати IP 2 Квітня 2014 13:34
Не думаю, що акцент - саме "захищати" Швидкого, скоріше - почати працювати. ПС, досягнення якого на Волині сумнівні, просто усіх допік!!! Дайте міліції почати роботу, в тому числі і по визначенню правомірності дій купки радикалів на чолі з Данильчуком
солідарність Показати IP 2 Квітня 2014 13:40
"Призначення генерала Швидкого викликало обурення серед громадськості" А громадськість - це Данильчук і парочка його бандюків?! Досить людей дурити і знущатись!!! Данильчук - GO HOME!!!
хех Показати IP 2 Квітня 2014 13:42
всіх мусорів у відставку, декого на нари,а декому-кулю в лоб. поназлазились, упирі в погонах
Ведьма до хех Показати IP 2 Квітня 2014 13:51
Бандитов, как ты, в тюрьму!
хех до Ведьма Показати IP 2 Квітня 2014 13:53
а таких повій в погонах, як ти,- на осиновий кілок
Ведьма до хех Показати IP 2 Квітня 2014 14:07
С интуицией у тебя плохо, мальчик
Нах до хех Показати IP 2 Квітня 2014 15:35
за чим затримка? заходь!
іван до хех Показати IP 3 Квітня 2014 00:09
Ага. Всіх мєнтів у відставку і тоді д*біли з палками розійдуться по повній прогамі. От же лафа тоді для ПС настане - ходи куди хочеш, збивай бабло з підприємців. Одним словом, наступить для них довгожданне "народовладдя". Не заганяйтесь, придурки. Хто заслужив - того карати треба. Але про усіх нема чого тот розпинатися. Бо як виникнуть пробллеми, куди за захистом підете?
1 Показати IP 2 Квітня 2014 13:54
http://vk.com/club68900171
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 14:19
Майдан це не весь народ.
Свобода на смак до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 14:46
Все правильно кажете. Шкода що 5% вирішує за всю Україну. Не всі потребували майдану та таких жертв
Анонім до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 21:44
а де весь народ в увд ))
!!! Показати IP 2 Квітня 2014 14:40
то якийсь жах...громадскість як далі жити...питання Швидкого і тих хто його підпримує і не підтримує не може вирішуватися тільки 5 підписами...ну не можна усіх на нари, не можна тому що буде хаос. І тих що не підтримує давайте не обливати брудом, ну можна ж якось врегулювати це питання по нормальному. Чесно читаючи коменти вражаюся жорстокістю і цинізмом. Усі ми повинні памятати Небесну сотню, яка віддала життя не за тупі розборки на рівному місці. Хтоб не прийшов нехай попрацює місяць другий, ніхто ж не заважає громадським огрганізація здійсновать контроль, проведіть люстраці і т.д.
Лучанин до !!! Показати IP 2 Квітня 2014 14:53
Так в тому і питання, якщо буде Швидкий, то ПС буде без зброї і на нарах!!!!!!!!!!!!! Ви думаєте, що Данильчук проти Швидкого, бо він хабарник? Не смішіть!
Луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 14:49
Щось ряженого смердючого кодла з Данильчуком не видно! Може вже біля пар*ши?
Політтехнолог Показати IP 2 Квітня 2014 14:50
Вперед, ручні шавки! За Юлю!
Політтехнолог Показати IP 2 Квітня 2014 14:51
Ой. Хотів сказати: За порядок!
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:08
Думаю, кожному невдоволеному варто спочатку проаналізувати свої вчинки, наскільки вони являються адекватними з точки зору закононності і людської моралі. Просто ми вже звикли до того , що потрібно постійно все вирішувати через знайомих, давати хабарі. Більше того , найбільший прояв невдоволення виявляють ті , в кого в самих "рильце в пушку", і хто нічого не робить для того, щоб змінити життя на краще. Дуже багато водіїв порушують правила дорожього руху, не вважаючи це гріхом, використовують знайомства, гроші для вирішення проблем- це нормально, на їхню думку, зате, дуже багато в них обурення , якщо це хтось порушив. Поки в кожного з нас буде суб'єктивний, однобокий погляд на ситуацію, доти держави європейського рівня нам не бачити як власних вух.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:19
Знаєте не мішало в ВН просто розмістити біографію генерала ШВИДКОГО. та і які конкретні до нього претензії.Саме конкретні, в тієї ж громадкості взагалі то не має ніякої інформації.Чому комусь з тих представників ПС чи їнших організацій викласти публічно свої звинувачення, саме публічно ? Щоб за дезу могли і спитатити.А так нагадує просто проштовхування якоїсь своєї кандидатури.
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Квітня 2014 15:19
а чого шуміти ? і так зрозуміло кого мвс поставить той і буде : а насправді вся біда в тому що реформи мвс як небуло так і нема а е 356 тисіч особового складу : В кожному увс можна скоротити 70 процентів особового складу і стилькиж розатестувати тих чиряків які пьют вся життя кров слідчим-оперативним працівникам і ходят в погонах майорів і полковниіків : А реформияк небуло 22 роки так і невидно -то яка різниця хто буде сидіти в тому кріслі :
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:26
Що не новина про ПС, то коментарі бризкаючих слюною особ, у яких все обмежується "бандою" і Данильчуком. Думати глобальніше, мабуть, мізків не вистачає. Провінціали, у яких хата з краю.
Мінона до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:40
Просто не видно "глобалізму" та чіткої логіки їх (ПС та ін.) дій. Кінцева мета зрозуміла (примарна і далека), а от де підпункти? Реальні, а не "мильні бульки"! Спочатку - їх кількість (кого ж вони представляють реально?) Джерела існування та витрати. І насамкінець - що ними зроблено за останній місяць-півтора, та який результат цієї "роботи"?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 16:45
Про звіт пс пишуть градяни щоразу! А у відповідь тиша.......