USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Щодо ДТП під Луцьком відкрили кримінальне провадження

13 Серпня 2014 14:15
Слідчим відділом прокуратури Волинської області розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами), - повідомляє прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, вчора, 12 серпня, близько 15 години в Маяках Луцького району на автодорозі сполученням «Доманово-Ковель-Луцьк-Теребляче», суддя районного суду, знаходячись за кермом автомобіля марки «Тойота-Камрі», не вибрав безпечної швидкості руху та не врахував дорожню обстановку, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем марки «Мітсубісі», який рухався в попутному напрямку.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пасажира автомобіля «Мітсубісі» госпіталізували в Луцьку міську клінічну лікарню № 2.

Під час досудового розслідування детально дослідять усі обставини дорожньо-транспортної пригоди, ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, які отримали учасники ДТП та інші обставини, які мають значення для встановлення істини у справі.

Хід розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
справа Показати IP 13 Серпня 2014 14:23
Ну-ну... побачимо які будуть висновки і не забудьте громадськість поінформувати!!!
ЧОМУ? Показати IP 13 Серпня 2014 14:27
А чому в статті про п"яного Слабенка, який збоку сидів, ні слова???????????????
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 14:32
та ладно слабенко п"яний збоку,а чому нічого не написано що суддя п"яний вдупиль був!!!!!!!!!
гість Показати IP 13 Серпня 2014 15:13
Про те що "водій був п"яним" плавненько замовчують, може народ і забуде. Суддя дав на лапу або натиснув на потрібні кнопочки - вмить по документах протверезів. Отака люстрація
Правдоруб Показати IP 13 Серпня 2014 15:54
Всім контролювати хід розслідування. Якщо виявиться, що прокуратура прикриває суддю, слідчому, керівникам зброю в руки і на схід. З таким підходом, якщо за всіма чиновниками слідкувати, то декілька батальйонів можна за тиждень сформувати на чолі з Головами судів, прокуратур, міліції, СБУ, держадміністрацій. Тим є за що воювати, бо кожен має награбоване в простого народу будинки, автомобілі, заощадження і т.д. А тог як війна, то хлопці з села, які пашуть, мають дітей і мізерні зарорбітки кидають під кулі, а самі бухають, продовжують дерибанити кошти.
Луцьк Показати IP 13 Серпня 2014 16:09
Дурні. Чому ви радієте, В людей біди, а ви смакуєте, Ніхто не знає що завтра буде з вами, або вашими дітьми.
Анонім до Луцьк Показати IP 13 Серпня 2014 16:53
ти це про що? в кого біда?! як що ти про цих що їхали на тойоті ,то вних відсутність розому,пачуття безкарності і ніякої печалі!
ytvf ghfdlb Показати IP 13 Серпня 2014 16:37
Чому вони не в АТО а порушують закони УКРАЇНИ.Таких за грати або на відстріл інакше нічого в цій країні не змінеться
Вася Показати IP 13 Серпня 2014 17:12
А де Луцька міська клінічної лікарня N1?
Че Показати IP 13 Серпня 2014 18:21
Коли у Луцьку зявилась міська клінічна лікарня №2?
Як же це Показати IP 14 Серпня 2014 10:54
А чого нема ні слова про водія «Мітсубісі» ? Чи його на стан алкогольного сп'яніння не треба було перевіряти? Хоч би для порядку написали чи був тверезий чи ні!
небайдужі Показати IP 14 Серпня 2014 10:56
Може хто знає про стан потерпілого з «Мітсубісі», напишіть...