USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Швидше, дешевше і якісно», - Яковлев про пам’ятник Бандері

23 Березня 2017 10:38
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев вважає, що якщо продовжувати дискутувати, варто чи ні встановлювати пам’ятник Степану Бандері навпроти РАЦСу, то в Луцьку його не буде ще років 15.

Про це він повідомив під час програми «Відкрите місто» на телеканалі «Нова Волинь» 22 березня.

Ведуча Олена Чернуха повідомила, що зареєстрована петиція про те, щоб скасувати рішення міськради про будівництво пам'ятника Степану Бандері навпроти РАЦСу. Автор петиції мотивує це тим, що і сам пам'ятник, і його місце розташування викликали значний суспільний резонанс, що не сприяє порозумінню між українцями. Отож вона поцікавилася, чи сформована позиція міськради щодо цього питання.

У відповідь Тарас Яковлев зазначив, що у свій час можна було знайти інше місце для встановлення пам'ятника. Та процес уже запущений: місце уже визначене, конкурс проведений, уже вибрали скульптуру, яка там буде, і міська рада зобов’язана це реалізовувати. І саме такою є позиція влади. Інакше, вважає він, вирішення цього питання затягнеться на роки.

«Якщо будемо думати варто чи не варто, правильно чи ні, то в Луцьку ще найближчих 10-15 років цього пам’ятника не буде. Тому наша мета якомога швидше, дешевше і якісніше реалізувати цей проект. І коли збудують вже пам’ятник - всі довкола нього згуртуються і приймуть його як те місце, де можна віддати шану Героєві України», - переконує він.

Нагадаємо, Луцька міська рада уклала договір про будівництво пам'ятника Степану Бандері в Луцьку з колективним малим підприємством «Гранітбудексклюзив». Підрядник зобов'язується виконати роботи до 30 листопада 2018 року. Створення пам'ятника обійдеться міському бюджету в 3 мільйони 522 тисячі 182 гривні. Та у місті не вщухають суперечки про те, чи варто його встановлювати саме біля РАЦСу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анатоль_ Показати IP 23 Березня 2017 10:42
Ну до чого пам"яник біля РАЦСу? В людей радісна подія-весілля, ну до чого їм Бандера? Хтось розуміє?
Анонім до Анатоль_ Показати IP 23 Березня 2017 12:21
НУ, кацапоїдним дійсно Бандера ні до чого. може їм краще поміняти країну проживання, якщо в Україні некомфортно ?
Григорій Показати IP 23 Березня 2017 10:54
Анатолі за Лєніном сумують, йому квіти клали молодята. (Основатель СССР, зразковий сім'янин Крупська, Троцький).....
?? Показати IP 23 Березня 2017 10:55
«Якщо будемо думати варто чи не варто, правильно чи ні, то в Луцьку ще найближчих 10-15 років цього пам’ятника не буде." А може це на краще, не на стільки це для Луцька актуально.
ти дійсно ?? до ?? Показати IP 23 Березня 2017 12:22
а що для тебе актуально ? 100 грам і агурчік ?
лучанин Показати IP 23 Березня 2017 10:57
Хай в себе в дворі поставить і любується,дибіли
валерій до лучанин Показати IP 23 Березня 2017 11:40
Згідний на всі 100%
валєрій до валерій Показати IP 23 Березня 2017 12:25
бігом за лучаніном !!!!!!!!! в Моксель
Анонім до лучанин Показати IP 23 Березня 2017 12:24
а ти ще тут ? бігом на вакзал, купуєш білєт і валиш в країну Моксель
Кастрюлька Показати IP 23 Березня 2017 10:57
коментар було видалено
жених Показати IP 23 Березня 2017 12:30
"3 мільйони 522 тисячі 182 гривні" на памятник??? То есть все проблемы в Луцке решены, осталось только памятник поставить?
Анонім до жених Показати IP 23 Березня 2017 14:21
твою проблему стурбованості важко вирішити. може на окружну сходиш ? вистачить 50 баксів
бандерівка - комента Показати IP 23 Березня 2017 13:10
Комуняки в Україні ще не перевелись, добра б вам не було.
свг Показати IP 23 Березня 2017 14:42
самий швидкий дешевий і якісний спосіб це пргнати бульдозера і все зрівняти.
Анонім до свг Показати IP 23 Березня 2017 15:54
не забудь проїхати через свій будинок
анонім Показати IP 23 Березня 2017 16:23
купіть за ці гроші обладнання в онколікарню. шоб лікарі могли краще обстеження робити.
анонім Показати IP 23 Березня 2017 16:30
в місті куча проблем . більш чим коли, а вони вцепилися в памятника. та дороги гляньте які.
ВОВК Показати IP 23 Березня 2017 16:43
ДАВАЙ ІДОЛА
Волинянин Показати IP 23 Березня 2017 16:50
Диб*ли... На школу грошей не вистачає, зате пам"ятники Бандерам всяким будуєте. Хто хоче пам"ятника, скиньтесь та бийте поклони. Ур*ди моральні. Ви ж його через рік самі і валити будете.
бид"онянину до Волинянин Показати IP 24 Березня 2017 15:00
коментар було видалено
Green Показати IP 23 Березня 2017 18:19
Памятнику бути.А все інше бла-бла
свг Аноніма Показати IP 24 Березня 2017 11:29
адресок скинь. носитесь з цією глибою бетону.міксер бетону коштує 10 тисяч.якщо навіть 10 машин туди залили то це 100 тисяч. а списали вже цифрм з 6 нулями. думай.
Анонім до свг Аноніма Показати IP 24 Березня 2017 13:33
вул. Богдана Хмельницького, 19. памятник буде з граніту
Taras Показати IP 24 Березня 2017 13:33
Get nedom*rka banderu z nashogo mista - vid njogo tilky problemy!
Анонім до Taras Показати IP 24 Березня 2017 14:58
пішов в ж"пу, му"ак
124 Показати IP 24 Березня 2017 14:54
Духнєвич,Гунчик,Гіль і вся свора скиньтесь на памятник Бандері і буде вам щастя.
свг до Аноніма Показати IP 24 Березня 2017 15:09
Міськрада тут ні до чого. ти вже порахував відкати лжепатріотів?
Анонім до свг до Аноніма Показати IP 24 Березня 2017 20:53
я твої відкати не рахую