USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Шина на даху і розписані двері: Правий сектор - у Волинському УДАІ

27 Червня 2014 13:03
Візит Правого сектору і Автомайдану України Волині до очільника Волинського УДАІ Володимира Кравчені з вимогою відставки керівника і його заступників закінчився сутичкою.

Після візиту до заступника очільника обласного УМВС Михайла Руденка активісти Правого сектору, які сьогодні відправляються у зону проведення АТО, спільно з представниками Автомайдану України рушили до обласного управління ДАІ з вимогою відставки Володимира Кравчені.

Зокрема, очільник Правого сектору Павло Данильчук заявив, що громада Волині не сприйняла ні нового керівника структури, ні спосіб його призначення «згори». Також зауважив, що призначення не відповідає декларованим принципам нової влади, адже, з його слів, Кравченя вже був очільником Полтавського ДАІ та був замішаний у «темних» справах.
«Коли ми стояли цілу зиму в Києві, ми бачили зовсім іншу картину. Хай призначають людей, які теж були міліціонерами. Але про них ніхто не буде писати в Інтернеті, що вони брали хабарі і були замішені в махінаціях. У всіх областях, де ви очолювали ДАІ і МРЕВ, люди про вас такої самої думки, як і ми», - заявив луцький активіст Ігор Оборонов.
Володимир Кравченя зазначив, що це голослівні звинувачення.
Мовляв, готовий говорити лише конструктивно, коли йому нададуть фактичні докази його незаконної діяльності на посаді очільника Полтавського УДАІ.

Павло Данильчук спробував вручити очільнику ДАІ послання-рекомендацію з вимогою добровільної відставки та передислокації у зону АТО, Володимир Кравченя відмовився його приймати. Між чоловіками виникла сутичка, після чого очільник Правого сектору закинув автомобільну покришку на відкіс біля входу в управління у знак пам’яті про Майдан і Небесну Сотню.
А активіст Автомайдану України Ігор Оборонов написав балончиком на вході в приміщення управління «Банду геть!» і «Слава Україні!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:05
ДАЇ шники продовжують доїти людей на дорогах, у мРЕВ далі сидять мордаті-рішали, а начальник хоче конструктивізму.
44 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:42
Які проблеми у цих Волинських патріотів - форма є (одягнуті), сила є, бажання воювати є - вперед на Схід!!!
НЕЛУЧАНИН до 44 Показати IP 27 Червня 2014 15:45
краще мєнтів тупор"лих і товстожо"их відправити. вони за це гроші дістають, щоб служити державі
ааа до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Червня 2014 16:14
ти ди...ле, міліціонери Волині уже давно на Сході!скільки можна повторювати!а ці піарщики ПС на Схід їдуть, то добре, а хто ні-вам варто розформуватися!!!!
НЕЛУЧАНИН до ааа Показати IP 27 Червня 2014 23:20
і скільки їх там на сході ? 10 чоловік, які не змогли відкупитись ?
іііі до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Червня 2014 08:40
Українці !!! Будьмо вже нарешті дружні , співчутливі і переживаймо один за одного!!!!! У нас в усіх одна біда- війна. КОЛИ МИ ВЖЕ БУДЕМО РОЗуМНІ і ВСІ ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ДЕРЖАВИ. НАМ І НАШИМ ДІТяМ ТУТ ЖИТИ . ОБ 'ЄДНУЙМОСЯ І ПРАЦЮЙМО НА БЛАГО ДЕРЖАВИ І ЇЇ ЗАХИСТ. СПАСИ І СОХРАНИ БОЖЕ НАШИХ ХЛОПЦІВ, МУЖЧИН- ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ УКРАЇНИ . Один в полі не воїн. Матеріально і морально один одного підтримуймо . Хто як може захищаймо і допомагаймо і армії і тих, що поруч потребують допомоги. Схаменіться люди. Мудрості всім нам. Боже спаси Україну і її людей.
Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 13:06
Чому їх ніхто не заарештує? Це тепер всім можна так робити? А я хочу написати на офісі ПС, що вони - г*мно, можна?
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 13:09
напиши.
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 13:10
А такий дозвіл для всіх працює?
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 15:45
попробуй
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Червня 2014 17:06
я думаю що скоро напишемо і не тільки на дверях правого сектору я і на їхніх наркоманських лицях!!!!!!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 23:18
коментар було видалено
13 до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 13:34
хай на сході покажуть свою хоробрість!!!
Олег до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:11
Даішників???
Доктор Хаус до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:15
Краще написати "Данильчук г*амнюк" :)
Маневичанка до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:34
І напишіть великими буквами !
вік Показати IP 27 Червня 2014 13:13
яку бандку геть...ото дожилися дітвора в робах вирішує кому де як бути
лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:15
Якщо чиновницько-міліцейські дармоїди так скавучать в інтернеті,значить ПС та Самооборона робить все правильно. БАНДУ _ГЕТЬ,
44 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:33
а ті, що ходять у таких камуфляжах, нищать державне майно, висувають власні вимоги, прикриваючи їх народними вимогами, роблять правильно? це така демократія? це такі стандарти? бандити, а прикриваються націдеями!
НЕЛУЧАНИН до 44 Показати IP 27 Червня 2014 15:47
поки що бандити продовжують сидіти в розкормлених державних коритах. але це ненадовго.
ман до 44 Показати IP 27 Червня 2014 16:55
44 -а ти часом не мусорок?
Депутатка до лучани Показати IP 27 Червня 2014 22:10
Дуже правильно роблять. Правий сектор, я Вас люблю.
Каша до лучани Показати IP 29 Червня 2014 09:17
А ти чий? пс сраколиз ,чи хто більше плате?
Пішохід Показати IP 27 Червня 2014 13:28
Людина з таким таблом як у Кравчені апріорі не може бути порядною - і до Ломброзо не ходи...
Ір Показати IP 27 Червня 2014 13:31
Оце чудаки.Я одного не розумію,чому не має на них реакції.
44 до Ір Показати IP 27 Червня 2014 13:35
яка реакція? не можна реагувати - вони херої, священні корови!
Ілля Показати IP 27 Червня 2014 13:36
хіба щось міняється на користь простих людей? ні і ще раз ні крали і крадуть а боряться з корупцією там де її немає на 1000 грн зловлять когось і то невинного і "таскають" по прокуратурі і так далі . А багатії як жирували так і жирують. Щось і Правий сектор не в змозі подолати корупцію державних чиновників які їздять на чорних джипах при зарплаті державного службовця
Ага до Ілля Показати IP 29 Червня 2014 17:56
Або на червоних....
КОРДОН UA Показати IP 27 Червня 2014 13:59
Данильчук, напиши собі на лобі "Слава Україні" і шину на шию повісь. А державне майно не чіпай.
НЕЛУЧАНИН до КОРДОН UA Показати IP 27 Червня 2014 15:48
вилізь з державного майна і ніхто тебе зачіпати не буде. кому нафіг вср"вся ?
333 до КОРДОН UA Показати IP 5 Липня 2014 08:04
І вцепи до шини шнурочок від тампакса щоб в любий момент можна було швидше запалити
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:02
Підтримую!!
Анонім до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:03
Підтримую КОРДОН UA!!
Ау до Анонім Показати IP 29 Червня 2014 09:21
Підтримую КОРДОН UA!!
Я Показати IP 27 Червня 2014 14:02
Правий сектор - це не вся громада, а діють як варвари
демократ Показати IP 27 Червня 2014 14:03
Про,що ви шановні говорите, ДАІ іТАМОЖНЯ це найкорумпованіші підрозділи в державі, адже вони не дуже вимагають хабаря, їхні дії такі, що ти мусиш давать.Поки ти переїдеш Український кордон, починаючи від прикордонників і аж до виїзду, так тебе видоять, що до самої доми до тями не прийдеш, без даівця і на таможні не обходиться, подивіться на Караімській вулиці ,який будинок у таможника,по вул.Шевченка таможник викупив 2 поверхив двоповерховому будинку, і поводить себе , як остання свиня з людьми, які проживають в цьому будинку, а даішники за один рік купують 3-кім квартири І в то й же час за рік будує 3-пов.буд. з лазнями літніми будиночками саунами, за які гроші? Якщо людина заробила ці гроші то честь їй і хвала, інша справа хабарі. В даі не поклавши 100 дол. в права можеш навіть і не підходить, бо нічого не вирішиш. Була гарна стаття в ВІЧЕ і що ж ніякої реакції, ніхто нікого не боїться, гнать в шию починаючи від прибиральниці та секретарки. Правий сектор добру справу робите.
44 до демократ Показати IP 27 Червня 2014 14:10
Не раз перетинав кордон, щодня їжджу автомобілем, і не маю проблем ні з митниками, ні з даївцями! Моя вам порада - не возіть конру через кордон, дотримуйтесь правил перетину кордону і правил дорожнього руху. Працюйте на своїх ротах і заробляйте на хліб, одяг, житло. Тоді пропадуть ваші проблеми з даївцями і митниками! Самі розвели цей бардак!
Громада до 44 Показати IP 27 Червня 2014 14:31
Підтримую!!!!непотрібно найо...вати державу і до тебе не митник не причепитися і не Даішник,бо ти зможеш їх послати......а як ти сам даєш взятку щоб тихо провести контру і заробити 500баксів то ще тут ниєш!!!!
Андрей до 44 Показати IP 27 Червня 2014 15:21
Данильчук - це ти????
44 до Андрей Показати IP 27 Червня 2014 15:34
ні.
НЕЛУЧАНИН до 44 Показати IP 27 Червня 2014 15:51
ти товар возиш через кордон ? і не розказуй, що легально без проблем зможеш провезти, бо ніхто тобі не повірить
демократ до 44 Показати IP 27 Червня 2014 14:26
В такому разі таможня для тебе своя.
777 Показати IP 27 Червня 2014 14:35
херої, священні корови чиюсь касу ввідробляють (просто так в житті нічого небуває)
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:50
я бидло данильчукiв не поважаю, але людей в погонах починаю ще бiльше. коли якесь мурло в балаклавi пише щось на УПРАВЛIННI ??? i за це йому нiчого... ну не знаю. якi там нафiг офiцери?? яке їхало таке й здибало
Анонім до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:55
коментар було видалено
автор Показати IP 27 Червня 2014 15:14
Кравченя - молодець, достойний супротив, іди працюй, а Данильчук і прихвосні - у вас є альтернатива : в АТО або СІЗО!
555 до автор Показати IP 27 Червня 2014 15:15
Ще треба придумати, куди того "Рембранта" послати, що на дверях Даі малював.
777 до 555 Показати IP 27 Червня 2014 15:29
"Рембранта" послати далеко.
НЕЛУЧАНИН до 555 Показати IP 27 Червня 2014 23:23
а в тебе є мізки, щоб думати ?
свг Показати IP 27 Червня 2014 15:29
ну не розумію як це на обласному підрозділі УВС якесь бидло щось там малюю. . чим довше бродить цей зброд по місту тим нижче падає рейтинг міліції і прокуратури в очах простих волинянь.
777 до свг Показати IP 27 Червня 2014 15:32
П О К И Щ О з хероями, священними коровами ніхто не хоче займатися.
Дбачу до свг Показати IP 29 Червня 2014 17:53
Ці козли напевно ПСекі скоріш всього працюють на кацапів .тому таке роблять.
Автор Показати IP 27 Червня 2014 15:55
А чому про Шпигу П.П.ніхто не згадав, оце так і доброго начальника УМВС активісти собі підібрали"я вас не чіпаю,а ви мене не чіпайте"ось така домовленість в Шпигі між активістами.Взагалі нічого не робить,він ще не може повірити що його на таку посаду протолкнули....
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 16:54
хотрожопий хабарник, якщо очолював МРЕВ - значить вже хапуга 100%. Данильчук - молодець, а аваков - імпотент
Олег до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 17:08
Даішник не може бути порядним чомусь тільки в Україні!!! Майбуть це робить безкарність його дій!!!
777 до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 17:12
А ти нехотівби попрацювати в МРЕВ?
Да до Анонім Показати IP 29 Червня 2014 18:09
А ти п***р напевно коли знаєш про авакова.
Церковна миша Показати IP 27 Червня 2014 17:53
Пане Оборонов з усіх оціх "активістів" до Вас у мене було найкраще ставлення як до людини адекватної. Навіщо псуєте враження? Чим Вам завинило громадське майно? Помалювали б краще машину Кравчені чи двері його квартири. Якщо впевнені у корумпованості Кравчені, надайте матеріали в прокуратуру і слідкуйте за неупередженністю слідства. У цьому випадку буду за Вас двома руками і ногами. Теперішні дії активістів нагадують спектакль.
Депутатка до Церковна миша Показати IP 27 Червня 2014 22:12
За майно даішників переживаєш, то може ти не церковна миша, а справжня КРИСА.
Церковна миша до Депутатка Показати IP 28 Червня 2014 00:22
Як можна настільки вивернути мій коментар і зрозуміти його з точністю до навпаки?
Нрисимхадева для Обо Показати IP 27 Червня 2014 20:36
Ой не прав ты Игорь, ой не прав. После слов нам с детства говорили, что плохо а что хорошо, ты взял балон и сделал плохо, испортил гос имущество на круглую суму. Зачем? Чего ты добился этим кроме криминала на себя?
лучани Показати IP 27 Червня 2014 20:39
за який *** данильчак купив квартиру і машину ауді
цензор Показати IP 27 Червня 2014 22:21
27.06.14р.,На автостанції №1 св..ні в формі автоїнспекторів доять по 50 грн.з водіїв автобусів за безперешкодний в'їзд на територію автостанції.Скільки треба майданів щоб ця нечисть пропала. Коли відправляють на схід св..ні в формі пишуть рапорта на звільнення адже там треба не жезлом махати а захищати батьківщину. Прийде час коли ці тва..юки будуть повзати на колінах але буде пізно. На рахунок начальника,на пиці все написано.(йому треба в кіно зніматися,підходить морда лиця.До зустрічі на сході вибл... дки.
Водій до цензор Показати IP 28 Червня 2014 08:52
Я на автобусі працюю щодня відправляють з автостанції 1,і в мене ніхто ніяких гоошей не збирає.Вїзд на автостанцію вільний,і обмежень в русі немає.Наводьте правдиві факти а не придумуєте незрозумілі речі.
Володимир. Показати IP 27 Червня 2014 22:58
На сьогоднішный день Правий сектор є потенціальним ворогом для Української держави. Люди на сході дивлячися на цих і****** віддаляються від нас.Таке враження що цей сектор є рукою кремля.
Ау до Володимир. Показати IP 29 Червня 2014 18:06
Більшість так і думає. Чи воно так є???
місцевий Показати IP 28 Червня 2014 02:44
давно дивлюсь на все що робиться в Луцьку, але одне розумію, що Правий сектор- це самозванці, які нічого не роблять, як тільки кричать і крадуть пожертвувані гроші. Підійміть особові справи кожного, впевнений, що всі мають, або непогашену заборгованість перед банками, або на грані в порушенні кримінальних справ. Хлопці , навчіться працювати, а той г*ндон , який запихає документи і викидає колесо, нехай і очолить ДАІ у Волинській області. І ще одне, Правий сектор і Самооборона, єдині хто зараз їздять , порушуючи правила ДР і завжди в нетверезому стані. Ганьба- ідіть до праці!!!!
олена Показати IP 28 Червня 2014 16:01
в мене таке враження що тут один мусор зібрався і гавкає... ПС пропоную завітати до Бандури в паспортний і до Муковоза в міськвідділдо влади прийшли два прозорих незаплямованих олігарха
Ащо Показати IP 29 Червня 2014 18:16
Хочуть нагнати з паспортного чи з мрв. Так Оленка ?
демократ до всіх Показати IP 1 Липня 2014 10:34
Шановні, скільки людей стільки думок, але, що характерно, ніхто добрим словом не згадав про ДАІвців, прикро і соромно, а вони ходять з високо піднятими головами, демонструючи свою зверхність,свою впевненість,що так буде завжди. На детекторі брехні починаючи від сержанта до полковника був би повний завал. Потрібно вимітать це сміття.
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 12:07
А тепер активіста-наркомана Оборонова заставити язиком злизувати цю фарбу з дверей. Вони, сопливці, висиджували курчат в штанах весь час боїв на Сході, не зробили нічого корисного на Волині і ще роти розкривають, диктують свої умови? Якщо є даїшники-хабарники - є спосіб заявити в офіційні органи, і проконтролювати розгляд матеріалів, а не давати їм по 50 гривень і потім голосно обурюватися. Не в марсіан же вони беруть хабарі - у нас з вами, таких пухнастих і білих, і ми, соромливо ховаючи оченята, самі тикаємо їм ці гроші. Якщо ми їх такими зробили, то немає чого обурюватися - заразу потрібно викорчовувати.