USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волинські Правий сектор та Автомайдан - знову на порозі управління міліції

27 Червня 2014 12:20
Представники Правого сектору та Автомайдану Україна на Волині сьогодні, 27 червня, вкотре прийшли до заступників начальника Управління МВС України у Волинській області, аби нагадати їм, про те, що активісти не бажають бачити їх на займаних посадах. У стіни міліції ті прийшли одягнені у балаклави.

Поспілкуватися вдалося з одним із заступників – Михайлом Руденком. Нагадаємо, Володимир Поліщук наразі перебуває на Сході.

На чергову претензію щодо необхідного усунення з посади, Руденко сказав, мовляв, допоки наказу від керівництва не буде, він виконуватиме свої обов’язки, незважаючи на заяви активістів.

До слова, такий документ у вигляді наполегливої рекомендації ті запропонували на розгляд заступникам. У ньому правоохоронцям пропонують відбути у зону АТО, відмову прирівнюють до «диверсії та роботи в тилу на користь ворога».
Щодо заяви їхати на Схід Руденко прокоментував, що діятиме так, як йому скажуть в міністерстві.

Покидаючи приміщення, активісти залишили в міліції автомобільну покришу - мовляв, "на згадку".


Нагадаємо, 11 червня активісти запросили заступників начальника Управління МВС України у Волинській області - Михайла Руденка, Олександра Никитюка, Володимира Поліщука - на громадські слухання, під час яких планували публічно обговорити їх діяльність на займаних посадах. Однак вони не з`явилися на власну «люстрацію», а вже під час вечірньої прес-конференції пояснили причини своєї відсутності.

А вже 16 червня сісти за стіл переговорів представникам обох сторін все ж таки вдалося.

Заступник начальника Управління МВС України у Волинській області Михайло Руденко, керівник сектору співпраці з правоохоронними органами "Автомайдану Волині" Олексій Чайка, лідер Правого сектору Волині Павло Данильчук, заступник координатора Самоборони Майдану Богдан Климчук зустрілися на круглому столі у програмі телеканалу "Нова-Волинь".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:24
Я ви вже заї**ли!
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:29
Це точно. Всякі праві сектори будуть вирішувати хто повинен бути на своїй посаді а хто ні. Дожилися блін((
ПАВЛО до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 12:36
ПРИЙШЛО ГОРЕ ПАТРІОТ ДАНИЛЬЧУК Й ВЧЕРГОВЕ ОПОВІДАЄ БАСНЮ ПРО ПАТРІОТИЗМ---ВПЕРЕД САМ, ПОКАЖИ ПРИКЛАД, А НЕ ПОЇХАВ З ТИМОЩУКОМ ПОФОТКАВСЯ БОГ ЗНА ДЕ, ЯК ГУЗЯРА-ПІД.Р, А ЗАРАЗ ОПЯТЬ ХОЧУТЬ ПОРЯДКИ НАСАДЖУВАТИ... ШАНОВНІ ЛУЧАНИ, ВОЛИНЯНИ, ПІДТРИМАЄМ КЕРІВНИЦТВО ВОЛИНСЬКОЇ МІЛІЦІЇ, ЯКА НАМАГАЄТЬСЯ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОРЯДОК ВІД ЦІЄЙ БАНДФОРМУВАННЯ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ ПРАВИЙ СЕКТОР, ЩО ЛИШЕ ЖИВУТЬ ПОБОРАМИ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ ТА БЕРУТЬ ДОЛАРИ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯ У ВЛАДІ. ПАН ШПИГА--ЯКЩО ВИ ОФІЦЕР, СТІЙТЕ ГОРОЮ ЗА СВОЇХ КОЛЕГ -ЗАСТУПНИКІВ, ДІЙТЕ ПО ЗАКОНУ, Й НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ПОВОДУ ДАНИПЛЬЧУКА Й ШОБЛА 20 РІЧНИХ ПАЦАНІВ, ЯКІ ОСВІТИ НЕМАЮТЬ, А НАМ ВКАЗУЮТЬ ЯК ЖИТИ Й КОГО ШАНУВАТИ ЗА ПОЗИЦІЮ
Депутатка до ПАВЛО Показати IP 27 Червня 2014 22:17
Ух, скільки наплюсували самі собі. Крик душі і агонія УМВС.
Лариса до Депутатка Показати IP 29 Червня 2014 23:09
Ні, не самі вони +, я їх підтримую на всі 100%! Не фіг шастати по міліціям, радам і т.д. Хочуть допомогти Україні - НА СХІД воювати, а не роблять тут з себе суперпатріотів в тилу у теплі та безпеці! Ненавиджу таких з пушистою мордою типа Гузя!
Самооборона до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 13:41
всі хто платить за посади, весь роздутий чиновницький апарат буде відправлено на смітник. ця система не може далі так існувати. скрізь хабарництво і крадіжки.
Вільна Волинь до Самооборона Показати IP 27 Червня 2014 13:45
А ким заміните? Собою?
Самооборона до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 21:14
Не переживайте знайдуться гідні люди що не вміють красти у народу. Ви розумієте коли не крадеш може ти менше зарбляєш. Але тоді інші більше заробляють. Тоді складається багата більшість. Ні ви ніколи не розумієте. Ви рилом думаєте.
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 15:40
ПРРАВДУ КАЖЕШ !!!!!!!! ЩО заї**ли МЄНТИ, ТО заї**ли
лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:26
Що їх так тримає на низькооплачуванів роботі?
ааа до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:29
принципи...!чому якісь смердюки будуть вказувати офіцерам де їм служити!????
Анонім до ааа Показати IP 27 Червня 2014 12:31
отож то. купка всяких бандюків буде вказувати кому займати свою посаду а кому ні.
Самооборона до ааа Показати IP 27 Червня 2014 13:39
мусора не можуть бути офіцерами по суті що майдан підтримали свого яника. що протистояли вбивствам на майдані ні. що йдете в зону ато ні за крісла вчіпились. смердить від вас здалеку. буде муніціпальна поліція і вас позвільняють двори драяти будете.
р до Самооборона Показати IP 27 Червня 2014 14:21
двори драяти будуть такі як ти, чмо неотесане))))) якщо всі міліціонери підуть в зону АТО, то хто буде захищати людей від такого лайна як ти!!!!!!! сто віддсотків, що тільки те і робиш. що не відриваєш свій зад від дивану і ретельно пережовуючи їжу пишеш свої тупі коменти!!!! на передову треба таких як ти невігласів відправляти, то може б ттрохи там розуму тебе навчили. теж мені Нострадамус довбаний!!!!!!!!!!!!!!
Читачка до Самооборона Показати IP 27 Червня 2014 15:02
Може ти сам будеш драяти?
111 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:34
Вони хоть десь працюють, на відміну від інших.
Лучани1 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:39
А тобі не пофіг?
Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:27
А ви, вже в зоні АТО? Якого хріна ви розпоряжаєтесь чужими життями? Паша Данильчук, ти де зараз? На Сході хіба? Ігор Гузь, а ти де? Покажіть своїм власним прикладом, покидьки, як Батьківщину боронити!
Солдат до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:30
Це твоя робота забезпечувати порядок в державі, так що не гав**й!!!
Вільна Волинь до Солдат Показати IP 27 Червня 2014 12:31
Чуєш ти, солдат мля! Я в міліції не працюю, це по-перше, а по-друге, дуже сумніваюсь, що ти зараз зі Слов'янська строчиш!
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:13
ДЛЯ ТОГО Є ВІЙСЬКОВІ, ЯКІ ДАВАЛИ ПРИСЯГУ ЗАХИЩАТИ ДЕРЖАВУ, А НЕ ПОСИЛАТИ ЗЕЛЕНИХ ПАЦАНІВ. САМІ В ТОЙ ТОЙ ЧАС ПИВКО СЬОРБАЮТЬ І СМІЮТЬСЯ З ДУРНИХ ПОЛІЩУКІВ, ХОЧА І САМІ НИМИ Є.
до ПС до Солдат Показати IP 27 Червня 2014 12:40
чуваки Ви вже реально дістали!!! рівень довіри до вас падає з кожним днем. ви тільки гавкаєте. половина вашого складу це відморозки які самі є корупціонерами, раніше судимими, колишніми ментами, ви самі починаєте кришувати бізнес і брати в свої руки те що належало партії регіонів при цьому забули що повінстю все потрібно повернути державі. ви лише показаво находите маєтки попєрєдніків і показуєти їх загалу бо на себе тяжкувато переоформити. Скажіть чому ви не перевіряєте Єремєєва, Івахіва, Мартиняка та ніших. що вони все чесно нажили??? а ну да час від часу роблять подачки для людей і армії. моя вам порада, якщо щось хочете зробити, то спочатку очистіть свої ряди а тоді зробіть справжню революцію у державі.
НЕЛУЧАНИН до до ПС Показати IP 27 Червня 2014 14:15
Єремєєв, Івахів, Мартиняк НЕ БУЛИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ І НЕ БРАЛИ ХАБАРІВ
лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Червня 2014 18:11
ну да не були. про 90 роки ще не всі забули. рекет, незаконна приватизація, фіктивні підприємства і банкрутства і тд і тд.
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Липня 2014 17:30
вони спочатку були рекетерами потім відмивали державні кошти
сонечко до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:37
Правильно ви написали.Тільки ми стільки разів задавали їм це питання,а вони не реагують.
Вільна Волинь до сонечко Показати IP 27 Червня 2014 12:40
А що ж вони вам скажуть? Що косять тут бабки, а на все інше їм класти?
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 15:33
ДЛЯ ТОГО Є ВІЙСЬКОВІ, ЯКІ ДАВАЛИ ПРИСЯГУ ЗАХИЩАТИ ДЕРЖАВУ, А НЕ ПОСИЛАТИ ЗЕЛЕНИХ ПАЦАНІВ. САМІ В ТОЙ ТОЙ ЧАС ПИВКО СЬОРБАЮТЬ І СМІЮТЬСЯ З ДУРНИХ ПОЛІЩУКІВ, ХОЧА І САМІ НИМИ Є.
))) до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 18:18
вони можуть показати тільки голу дурну дупу. боже, коли їх нарешті пов'яжуть за громадський безлад.
100 Показати IP 27 Червня 2014 12:31
Треба вводити Шерифів і не мордуватися
Гнати Показати IP 27 Червня 2014 12:32
Гнати ці чортові сектора до бісової мами! Чого їх мєнти терплять?!
Вільна Волинь до Гнати Показати IP 27 Червня 2014 12:33
** Зараз, коли все вляжеться, то справжні патріоти і захисники зі Сходу повернуться і прибируть це сміття суспільства одним махом.
лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:36
Міліція давно перетворилась на дармоїдів-рекетирів. Починаючи від участкових,які доять місцевих злодюжок та самогонників та закінчуючи начальниками відділень, які кришують виробництво цигарок , алкоголю та торгівлю наркотою. На вулицях не вистачає патрульних,зате багато протирачів станів в кабінетах, які перекладають папери про звітність.
Вільна Волинь до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:38
А Правий сектор і Самооборона ніби нещодавно зародились, а вже гірше тих мєнтів. Що це за методи 1917-х? Це варварство! Хто вони такі, щоб змушувати людей воювати чи йти у відсставку? Нехай доводять свою правоту в судах!
лучани до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:48
Якби не ПС та Самооборона, то б чиновницько- міліцейська мафія далі грабувала Волинь.
Вільна Волинь до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:49
Ой, я вас благаю...
Вільна Волинь до лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:50
Це вам на патрійних зборах таке сказали?
111 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:26
А так грабують в два рази більше...
Р до лучани Показати IP 27 Червня 2014 16:27
не смішіть людей)))))скільки ця так звана "самооборона" під час своїх патріотичних рейдів, які супроводжувались розвалюванням усього навкруги награбувала всього з міліцейських кабінетів.....
Лариса до лучани Показати IP 29 Червня 2014 23:16
Не смішіть! А хто такі ПС і Самооборона в Луцьку. Навіщо вони зараз ТУТ? нАМ ЩОСЬ ЗАГРОЖУЄ? Чому ВОНИ не на Сході, як дійсно нормальні хлопці-патріоти? Не їх право сьогодні вказувати силовим структурам де і кому знаходитись - їх право самим показати приклад патріотизму, а не ховатись за спини інших, і говорити "хай полішуки воюють, а ми тут потрібніші"! Ганьба їм!
333 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:23
І за рахунок валютного бізнесу вони ще процвітають, якого наша чесна міліція не бачить!!!
лучанин до лучани Показати IP 27 Червня 2014 18:15
за всіх не розписуйся. давай всіх ментів розженемо і підемо самі в ментуру. ну патрулювання вулиць ми забезпечимо, а як будемо вбивства і розбої розкривати?????????????
волинь Показати IP 27 Червня 2014 12:36
Підтримую "Вільна Волинь",нехай покажуть своім прикладом на сході,а не тут гавкають,а страдають наші молоді хлопці,а не ці Гузі,Данильчуки,Хведчаки мордаті,Шварцкопи з Рожищ.
Рожищанин до волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:03
Та-так - хай їдуть в зону АТО, х*рові бандюки!! Так-так - саме бандюки, злодюги, контрабандисти, хапуги, пристосуванці!!! Бурий - Шварцкоп Валерій - це типічний уголовник, якому кришу рве від 50 грамм горілки і який носиться зі зброєю і бє мирних людей - адміністраторшу в Мальованці, Володю Лящука в управлінні АПР - прикладів дуже багато. Старший і менший Дулюки, які ні копйки за останніх пять - сім років не сплатили податків в бюджет, контрабандисти, рішали, корисливі пристосуванці. Вони нам будуть розказувати про честь, гідність і порядок??? А те, що старший Дулюк находив дитину і не одружився, те, що менший Дулюк (з коментарів однієї статті в інеті) хабаря давав за влаштування дружини на роботу в ДВС - то це взірець порядності? Те, що Пусяк з перших днів пристроївся у військкомат і тупо заробляє гроші продаючи амуніцію новобранцям - це нормально? Те, що ще один їхній активіст Хомич з Кроватки живе великими гаслами і лозунгами, а при цьому не платить податків, не обліковує робочу силу, не реєструється фермером, хоча всім кричить що Фермер - Х*р ти а не фермер і таких довбнів багато - і вони нами зараз керують! На вихід, чортові пристосуванці!!!
Анонім до Рожищанин Показати IP 27 Червня 2014 19:14
Хватить вже про тих алкашів і рогоносців. Вони за своєю горілкою машини бють і своїхї жінок задовольнити не можуть. Вміють же люди знайти роботу щоб нічого не робити.
Василь Показати IP 27 Червня 2014 12:54
Скільки часу всяка б**та, яка примазалась до РЕВОЛЮЦІЇ буде займатись "бєспрєдєлом" на Волині? Як у Крим чи в Дондас, то їх немає, як створити потрібну картинку для Кисиль-ТВ, то тут як тут. Де у Європи, куди ми ніби-то йдемо, було, щоб всякі там п"яні сектори вирішували хто буде керувати міліцією?
Вільна Волинь до Василь Показати IP 27 Червня 2014 12:55
Саме тому, нам до тієї Європи, як до Місяця рачки.
333 до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 13:29
А що жити дальше в ж..пі???
Анонім до Василь Показати IP 27 Червня 2014 19:15
А поки нормальні гражданни не дадуть їм п**ди
маша Показати IP 27 Червня 2014 12:55
Гузь це с**кун який ховається за спинами інших ;прийти і його викинути з кабінету як Башкаленка тільки так і не інакше і люстрації ніякої не треба
совесть Показати IP 27 Червня 2014 13:07
Їх Ярош хоче розформувати, ось вони й заметушились. а справжні солдати й патріоти мовчки йдуть в війскомити и мобілізуються на Схід. Ганьба вам хлопці, показуха , піар...
Вільна Волинь до совесть Показати IP 27 Червня 2014 13:09
Звідки інфа про розформування?
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 27 Червня 2014 13:17
Це навіть по телебаченню заявляли, що з ОВС всі 100 % хто підпадає під мобілізацію пройдуть службу в зоні АТО, після цього й представники Яроша заявили, що всі їхні хлопці будуть там само, інакше - це не патріотизм, сидіти по областях й лобіювати свої особисті інтереси за рахунок бренду "Правий сектор" .
жАЛь Показати IP 27 Червня 2014 13:53
Шкода, що в Україні відмінене примусове лікування. Данильчук давно був би у Липинах. ))))))))))))))))))))))))))
лучанин Показати IP 27 Червня 2014 14:05
Вже задрали правосєки і інші діячі...На схід валіть, вояки задрипані. вони квартири собі купляють
гість Показати IP 27 Червня 2014 14:10
о данильчук розказує а сам так так з мало букви його писати на велику він не заслужив хай розкаже як за гроші що збирали квартиру купив, майбуть йому гроші здавали а не на лікування хлопців
автор до гість Показати IP 27 Червня 2014 14:52
Ваша правда. В часи революції і на сьогоднішній день люди щиро здавали гроші на лікування поранених активістів і, як допомогу, членам сімей загиблих. Їх ніхто не облікував, ніде не записував, а Данильчук цим скористався : квартиру купив і автомобіль із салону! Совість не мучить, люстрація йому ні до чого. Люди, закликаю Вас, якщо хочете допомогти комусь, то несіть гроші /речі в конкретну родину чи військову частину,якщо перераховуєте на рахунки- переконайтесь, що це саме для тієї людини, якій ви хочете допомогти.
Вася Показати IP 27 Червня 2014 15:45
У нас у Володимиры то ще не таке було. Приїхав Шипага призначати начальника міліції, а місцевий бандит, рекетир, гвалтівник і депутат Мороз прибіг в шортах і не дав призначати, бо він свого начальника хоче - Здомищука. Так Шипугу бандити попустило, що той хвіст підібгав і до Луцька поїхав. А головна коханка Здомищука редактор мєсної газєтьонки то чуть цицьки Шпизі не дала аби тільки Петровича призначив. То яка то міліція, якщо всяке шобло її розводить як лохів.
Анонім до Вася Показати IP 27 Червня 2014 16:05
щось подібне було і в Любомлі, там привезли якогось ровенського хапугу, але місцева типу самооборона, а насправді контрабандисти зчинили такий гвалт( бо пхають місцевого), що Шпига вимушений був забрати кандидата Авакова. Насправді, що один кандидат, що інший - хапуги-кришувальники.
хех Показати IP 27 Червня 2014 21:39
Всіх мусорів на схід
Правда Показати IP 28 Червня 2014 07:10
У Володимирі від гребли і сектор і самооборона то більше й не лізуть і ви у своїх містах так зробіть і забудемо про ту шваль недобиту
Свідок Показати IP 28 Червня 2014 11:22
Правосєкі -- це як сЄпари на сході.... Раніше ніде не працювали, а якщо і працювали, то охоронцями, вантажниками .... ну і на інших роботах (да вибачать мені представники цих професій_), що не потребують особливого інтелекту..... А тут, завядяки революції, завдяки тому, що їх певні люди організували до купи.... направили їх.... вони вже як то кажуть на горі, відчули силу і владу... Тому в інформаційній стрічці Данильчук, Тимощук та інші горе-патріоти з"являтимуться часто...... І не поїдуть вони на схід, не будуть підставляти там голови..... І це не дивно, бо там війна.... Найдивніше, чому волиняни досі терплять вихідки цих скажених псів.... Знову дається в знаки українська ментальність .... пересидіти і перечекати в клуні.....) м-да....
Наталія Шишко Показати IP 29 Червня 2014 15:38
П’яний мажор що здійснив ДТП уник покарання за допомогою корумпованих ДАІшників. Директор ПАТ «Волиньбуд» Максим Лагутін в стані важкої форми алкогольного сп’яніння здійснив лобове зіткнення з іншим автомобілем, однак, сфальсифіковані працівниками ДАЇ документи допомогли йому під час суду уникнути відповідальності, а керівництво Управління Державної автомобільної інспекції у Волинській області прикриває своїх підлеглих. Олександр Кучинський (водій автомобіля, який постраждав під час даного ДТП) звинувачує працівників ДАІ у корупції. Так коментувала волинська міліція подіїю, яка сталась 18 березня 2014 року: «Нетверезий водій допустив ДТП поблизу Луцька О 20 годині у селі Струмівка 43-річний житель Луцького району, керуючи автомобілем «Smart», не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем марки «Фіат Добло», який прямував назустріч, під керуванням 36-річного лучанина. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Smart» отримав тілесні ушкодження та був доставлений у медичний заклад. До слова, чоловік перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Водій іншого транспортного засобу отримав незначні травми, не госпіталізовувався. За фактом ДТП розпочали кримінальні провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України.» http://www.volynnews.com/news/extreme/dtp-na-volyni-lobove-zitknennia-za-kermom-pianyy-vodiy/ http://simya.com.ua/articles/59/61386/ В Довідці №9363066 про дорожньо-транспортну пригоду від 18.04.2014, яка була видана УДАІ у Волинській області міститься інформація про те, що поблизу с. Струмівка, громадянин Лагутін Максим Віталійович 11.11.1970 р.н., житель с. Струмівка Луцького району, керуючи автомобілем марки СМАРТ МС 01, реєстраційний номер АС2442ВЕ, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння (ІІІ ст.), виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем марки ФІАТ ДОБЛО, реєстраційний номер АС7834АО, яким керував Кучинський Олександр Павлович 13.11.1978 р.н., житель міста Луцька. Однак, пізніше виявилось, що працівниками ДАІ протокол за статею 130 (керування транспортним засобом в стадії алкогольного сп’яніння) - не складався. В суд були направлені сфальсифіковані матеріали, на підставі яких винуватець ДТП уник законного покарання. Про дану ситуацію було повідомлено особисто та в письмовій формі Начальнику УДАІ УМВС України у Волинській області Кравчені Володимиру Федоровичу. Виявилось, що вся інформація та документація про факт перебування Лагутіна М.В. у стані алкогольного сп’яніння зникла з бази даних, а керівництво ДАІ ігнорують вимоги постраждалої сторони покарати винуватця ДТП. На думку постраждалого внаслідок ДТП Олександра Кучинського, даний факт свідчить про навмисне знищення інформації та підробку документів працівниками ДАІ за винагороду, а саме, ознаки корупційного діяння. Працівниками УДАІ УМВС України у Волинській області жодних конкретних дій щодо вирішення даної проблеми не здійснено – відбувається відверте затягування часу. Суб’єктивним оціночним судженням Олександра є те, що корупція в УДАІ УМВС України у Волинській області може бути системною, тому керівництво даної структури не здійснило жодного реального кроку щодо притягнення до відповідальності винних у зловживаннях працівників ДАІ, а особа, що здійснила ДТП у стані алкогольного сп’яніння уникнула покарання. Олександр Кучинський звернувся до Прокуратури та УМВС у Волинській області з проханням по даному факту провести перевірку, притягнути гр. Лагутіна М.В. до адмінвідповідальності за статею 130, та притягнути до відповідальності працівників ДАІ, які допомогли Лагутіну М.В. уникнути покарання шляхом підробки документів.