USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Сільські голови Волині відмовляються отримувати повістки

18 Серпня 2014 10:08
Голови селищних та районних рад Волині відмовляються отримувати мобілізаційні документи та вручати їх чоловікам.

Про це під час оперативної наради повідомив голова ОДА Володимир Гунчик.

З його слів, було прийнято рішення, згідно із яким військові комісари звітуватимуть про виконання плану третьої хвилі мобілізації. Очільник області попросив військового прокурора провести «виховну» роботу з головами сільських рад, де грубо порушуються законодавчі норми, що стосуються Закону України «Про мобілізацію».

«Є випадки, коли голови сільських і селищних рад відмовляються отримувати повістки і передавати військовозобов’язаним. Також трапляється, коли компанії приватного бізнесу відмовляються реагувати на приписи військового комісаріату щодо вилучення техніки. Спочатку буде просто розмова. Але якщо подібні випадки матимуть місце і надалі, я звернусь до обох прокуратур - військової і цивільної, аби покарати їхні дії згідно із законом», - гнівно зазначив голова ОДА.

Також він наголосив, що негідно виконується доручення щодо інвентаризації транспортних засобів у всіх державних і комунальних підприємствах області.

«Несправедливо, коли в одних вигрібають усе, а до інших руки військових комісарів і представників влади чомусь не доходять. Не може бути білих і чорних у вирішенні важливих для держави питань. Прошу терміново провести інвентаризацію і надати мені відповідні звітні документи», - резюмував очільник області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Сем Показати IP 18 Серпня 2014 10:17
Це потрібно, щоб була система. 23 роки нічого не робил ,а тут на тобі.
222 Показати IP 18 Серпня 2014 10:19
.....в новинах показують підготовлених екіпірованих бійців які просяться в зону ато.....які професіонали....але їх чомусь не беруть....а призивають непідготовлених чоловіків........мабуть є заказ на гарматне мясо....................і чому вилучати техніку в приватного бізнесу.............позабирайте спочатку службові авто у чиновників з під їх задів..........
Голова Показати IP 18 Серпня 2014 10:30
А хто радиться з головами с/р кого призивати? Ми звикли на місцях самі керувати.
правдива Показати IP 18 Серпня 2014 10:32
А Гузю з Пирожиком повітки принесли?!
правда до правдива Показати IP 18 Серпня 2014 10:35
А ви так заних переживаєте... Вже б самі занесли і проконтролювали до цього часу, а то тільки язиком ляпати... не боїтеся.
правдива до правда Показати IP 18 Серпня 2014 11:03
А кого боятись, вас чи Гузя з Пирожиком?:)))
Василь до правдива Показати IP 18 Серпня 2014 10:43
У них броня на мобілізацію, незамінні.
Василь Показати IP 18 Серпня 2014 10:35
У війську гинуть найкращі: сімейні, освідчені (навіть кандидати наук), працелюбні, а нероби які по барах вештаються, або живуть на державну допомогу нікому не цікаві. (яка користь для багатодітної родини від батька, що ніде не працює і навіть не веде особистого господарства? Нехай піде пільгу ЗАРОБИТЬ, замість ховатись за дітей, що живуть на державну допомогу) Це робиться навмисно?
Анонім до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 10:43
От тим лінивим неробам давно пора припинити виплачувати всякі допомоги. Може вже не будуть так дітей родити для заробітку, як раніше ... допомогу при народженні, нарешті, зменшили. Колись і дітей багато мали і допомоги НЕ МАЛИ. А зараз навчилися заробляти.
лор Показати IP 18 Серпня 2014 10:35
Гунчик свого не хоче на Теремнівську приивезти?
Василь Показати IP 18 Серпня 2014 10:41
При мобілізації надавати перевагу не працюючим та неплатникам податків і ріветь зайнятості зразу зросте в рази.
Костиль до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 11:29
При мобілізації надавати перевагу особам з найбільшими статками і доходами тоді і рівень корупції впаде в рази
Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 10:43
Найбільше саботують такі голови, як Ярмольський (Маяківська с/рада) та Гусак (Липинська с/р)...
незнайко до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 10:46
КРУТЕЛИКІВ там забагато... "Не має" кому повістки давати.
12 до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 10:55
А в Луцьку все нормально, ніхто нічого не саботує?
Юрист Показати IP 18 Серпня 2014 11:11
А,що Верховна рада прийняла закон,щоб забирати машини у людей? Чи це місцеві олігархи-чинуші видумують.Може вже скоро ці ситі чинровники будуть у нас квартири і будинки забирати.А що? Вони ж начальство,що хотю,то творю. Гунчика синків забрати -автомата в зуби хай воюють за татка олігарха.Нас можна на мясо, а їх ні.Романюка синка всіх чинуш дітки,як підуть,тоді хай простих рабів дітей беруть.Яке він має иоральне право говорити за інших,коли його синки сидять і жирують вольготно .Щоб забиратит техніку у людей потрібно прийняти закони на рівні Верховної ради і ввести в країні надзвичайний стан.Кносультуйтеся люди з юристами
увч до Юрист Показати IP 18 Серпня 2014 12:05
Да ладно те... Рада, скажешь тоже! Каломойский, Ярош, Ляшко и прочие ухари - сами себе "Рады". Они сами для себя законы устанавливают. Война всё спишет...
свч до увч Показати IP 18 Серпня 2014 12:46
Да ладно те, война уже путина давно списала, только вот никак не подохнет, с...ка. Начни критику с красной площади сначала.
робін гуд Показати IP 18 Серпня 2014 13:57
Ви що незнали??? Робін Гуд у військоматах забирає повістки у багатих і роздає бідним))))
розум Показати IP 18 Серпня 2014 17:05
Гунчик хай віддасть з облради та з транспортного парку ОДА машин з 20 і вистачить для Волині, а ще, якщо по 2-3 машини з кожної райради області, а ще по одній від місцевих міліонерів, то вистачить на всю АТО.
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 06:18
Воюйте дурні за хищаючи міліарди коломойського та порошенка
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 06:40
А ти де живеш, убогий, в якій краіні, що тобі все одно?!!!
СЕРГІЙ Показати IP 2 Лютого 2015 12:00
ХАЙ В АТО ІДУТЬ ВОЮЮТЬ І Д ЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ І ЇХНІ ДІТИ. І ТОДІ ПІДЕ ВОЮВАТЬ І ПРОСТИЙ НАРОД ХОЧ ВІН І ТАК ВОЮЄЄ. ГУНЧИКА ВІТРА ПИРОЖИКА РОМАНЮКА ГРИГОРЕНКА КРАВЧУК А ШИБУ ПАЩЕНКА МИКОЛУ СОБУЦЬКОГО КАРПЮКА КУЧЕРА КРАСУЛЮ ТКАЧУКА БУТ ГУСАЇМА ПЕРВАНЧУКА АЛЕКСЄЄВА БАБЕНЧУКА БОРУЦЬКОГО ВІТІВА ТЕЖ ЇМ ХАЙ ВОЇНКОМАТ ВРУЧИТЬ ПОВІСКТКИ І ДУТЬ ЗАХИЩАТЬ УКРАЇНУ.