USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скандальний депутат у Володимирі формує бойовий загін

19 Червня 2014 08:41
Скандальний волинський депутат Руслан Мороз, якого нещодавно Володимир–Волинський міський суд визнав винним у побитті місцевого жителя Юрія Стемковського та нанесенні легких тілесних ушкоджень Сергію Кобі, запропонував колегам вирушити на схід України для боротьби з терористами, - інформує Волинь:Світ.

Під час чергової сесії Володимир–Волинської міської ради, яка відбулася 18 червня 2014 року, депутат міської ради Руслан Мороз запропонував колегам створити бойовий загін для боротьби з сепаратистами на сході України.

Нагадаємо, депутатом Руслан Мороз став, будчи другим номером після міського голови Володимира – Волинського Петра Саганюка.

Під час однієї із сесій міської ради саме цей депутат запропонував громадським активістам, які були присутніми у залі засідань, "піти на полігон і застрелитись".

До бойового загону депутата Мороза забажали увійти колишній очільник молодих регіоналів, якого громадські активісти звинувачують у відправці молоді на антимайдан, Максим Климюк. А також колишній член фракції Партії регіонів у міській раді Іван Омельчук, та представники Батьківщини Микола Матусевич, Олег Ковальчук, Сергій Гранат.

Записався до загону і Микола Гінайло, який визвався бути духівником з’єднання.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Руслана Мороза нещодавно судили за хуліганство та побиття людини до втрати свідомості.
Ще раніше Руслан Мороз намагався побити колег по депутатській роботі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
журналіст з Володими Показати IP 19 Червня 2014 09:03
КЛОУНИ !!! Гоподи, що сталося з таким чудовим колись містом .
Ажей Показати IP 19 Червня 2014 09:20
Хоче дешево відмитися.. А навряд чи вдасться!
Helpex до Ажей Показати IP 19 Червня 2014 09:49
Територіальний батальон Гоп-Стоп! Володимирська гопота - національно свідома гопота! В натурє чісто конкретно замочім сепаратистів, бля буду! Зібралися біля Мороза найбільші уроди і придурки міста.
Коба Показати IP 19 Червня 2014 09:30
Молодці, повне шизо!, Ще торгаша гуманітаркою за "духівника" візьміть!)))
патріот Показати IP 19 Червня 2014 09:50
У бойовий загін зарахуйте Здіховського Дмитра його сини воюють за росію, а він хай за Україну
Андрій76 Показати IP 19 Червня 2014 10:10
Мля..."Махновщина"у найкращих її проявах...На фоні реальної відсутності влади в країні ростуть ОПГ як гриби після дощу. Чи то собі створити якусь республіку чи загін нашої вулиці?..Все одно міліції немає щоб такі ЧУДА придушувати в зародку...
123 Показати IP 19 Червня 2014 10:35
Я не знаю цих "патріотів", але як я зрозуміла з коментарів то дальше митниці вони не поїдуть.
Галя Показати IP 19 Червня 2014 10:52
А ви впевнені що вони будуть воювати за україну? Вони зрадники тут, а що там зроблять? Будуть тишком стріляти у спини нашим солдатів? А щоб вони там здохли скоти недороблені!!!!!!!
Олесь до Галя Показати IP 19 Червня 2014 13:49
Кожен судить по собі .....
морозу Показати IP 19 Червня 2014 11:08
не забудь прихопити деревяний макінтош, клоуне.
Думка Показати IP 19 Червня 2014 11:13
Называйте вещи своими именами: "Скандальний депутат у Володимирі формує БАНДУ"...
Ажей Показати IP 19 Червня 2014 14:00
Хоче на дешевому піарі відмитися. Куди він там поїде, кішка тонка! Це не мирних людей бити.. А в того попа нічого від священика.. Нікчемний солдафон!!!
Лучанин Показати IP 19 Червня 2014 14:03
А хто це такий цей мороз? Скільки вже з ним будуть носитися?!!
Микола Показати IP 19 Червня 2014 15:20
Коли вже хтось того смотрящого сокальської тюряги грохне