USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки коштує державі волинське телебачення

23 Серпня 2016 17:45
На придбання запчастин для комп’ютерів працівників волинської телерадіокомпанії із держбюджету піде 38 тисяч гривень, а на заправку картриджів – 10 тисяч. Також журналістам закупили 370 упаковок паперу загальною вартістю 23,7 тисячі гривень. Так, відбулися державні закупівлі на низку товарів та послуг для забезпечення роботи Волинської регіональної дирекції «Національної телекомпанії України», - інформує інтернет-видання Волинь24.

«Щоб відбулась передача на 26 хвилин, має бути віддрукованих 13 аркушів паперу. Вони оформляються в мікрофонну папку, без якої в ефір не вийде жодна передача. Якщо у нас 24 години ефірного мовлення, можете уявити, скільки потрібно паперу», – пояснила такі обсяги закупівлі перший заступник виконавчого директора «Волинської регіональної дирекції» НТКУ Марія Андрушко.

«Має бути контроль над словом, адже працюють люди різного рівня підготовки», – каже посадовець та запевняє, що папір насправді економлять: друкують з обох боків і використовують дрібний кегель.

Марія Андрушко погоджується, що давно час переходити на електронний облік, проте телерадіокомпанія технічно до такого не готова.

Суму, яку журналісти затребували на телефонні переговори – 41 тисячу гривень – заступниця пояснила стрім-трансляціями, що входять у цю цифру. Хоча за тендерними замовленнями для телекомпанії передбачені і кошти на послуги інтернету – 11,5 тисяч.

Також за цьогорічними тендерами на охорону будівель волинської телекомпанії виділили 16 тисяч гривень, а на газ для автомобілів – 111,5 тисяч.

Загальна вартість комунальних послуг, які держбюджет оплатить для Волинської дирекції «Національної телекомпанії» – 597 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
0332 Показати IP 23 Серпня 2016 17:55
кому потрібне це бездарне ВТ? давно пора закрити
вишиванкою Показати IP 23 Серпня 2016 18:18
куфаєчку(ватнік) не прикриєш..оплачуємо і дальше стару школу кгб...дифірамби клімчукам всіх часів і народів під вивіскою-учім історію рідного краю..біографії вальнутих на всю голову комуністів під вивіскою-вони створили потужну Волинь..вивели нас з болота..ну перемішується те все чудернацько стриженими ведучими та всякіми мисткиняти тоже трохи того..діти ж дивляться..їх за що?
Папа Показати IP 23 Серпня 2016 18:28
А я от люблю ВТ попри те, що так багато паперу йде)))))
Льова Показати IP 23 Серпня 2016 19:19
Хоч нема провокацій і брехні, як на геббельсовому аверсі
Є.А. Показати IP 23 Серпня 2016 20:34
Дуже багато цінного! Особливо молоді журналісти стараються! Хоча колишнього совкового дуууууже...... Старики, дайте дорогу креативу!!!!!
т-72 Показати IP 23 Серпня 2016 21:25
306 мільйонів на добу йде на МОУкраїни , особливо нікого не хвилює.
во во до т-72 Показати IP 23 Серпня 2016 23:51
можна за ці гроши було б вастанавіть скоко....вт..
папір Показати IP 24 Серпня 2016 00:46
13 листків на 26 хвилин передачі - то яким шрифтом? 18-им чи 20-им?
IT Показати IP 24 Серпня 2016 09:03
З екрану читати не алльо? Д****и! 21 століття взагалі-то давно настало, може їм ще машинки друкарські купити?
до 0332 Показати IP 24 Серпня 2016 09:24
і дивитись ТБ росєі та днр з лнр- ! а відключити світло .газ та воду на твою дурну макітру не спадало???
Марія Показати IP 24 Серпня 2016 09:27
Безумовно ВТ має бути це джерело інформації впершу чергу для людей які не мають доступу до інтернету,але можна ж заробляти на рекламі,привітаннях,просто зробити мінімальну абонентську плату,телебачення має саме заробляти на себе,і незалежити від державного фінансування,бо буде як 5,або 1+1,всі випуски новин починаються з мови як не за РФ то за сепаратистів,що більше нічого розказати наприклад за економіку,народжуваність,соц стандарти