USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Хто з волинських нардепів був «за» звільнення Наливайченка

18 Червня 2015 15:28
П’ять з шести народних депутатів з Волині проголосували «за» відставку керівника Служби безпеки України Валентина Наливайченка. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

Нагадаємо, що 18 червня Верховна Рада 248-ма голосами звільнила Наливайченка.

Так, підтримали відставку керівника СБУ п’ятеро нардепів-волинян: Ігор Єремеєв, Степанів Івахів, Сергій Мартиняк, Ігор Гузь та Ігор Лапін.

Шостий нардеп – «фронтовик» Юрій Савчук – під час голосування був відсутнім.

Зауважимо, що в ЗМІ з’явилася інформація про те, хто може очолити СБУ. Йдеться про кандидатуру Василя Грицака, який у 1992 році закінчив Луцький педагогічний інститут за спеціальністю «історія».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
анонімус Показати IP 18 Червня 2015 15:47
тобто всі разом
Анонім Показати IP 18 Червня 2015 16:18
невже ви думаєте, що в гузя чи лапіна є своя думка? голосують, як скажуть їм, такі вони, блін демоКРАСТИ язикаті.
Андрій Показати IP 18 Червня 2015 17:21
Нікчемне стадо, яке немає ні власних переконань,ні своєї позиції.Найбільше сорому повинні відчути Гузь і Лапін які так швидко адаптувалися до болота.Власне,про який сором, і в кого, я веду мову?...
злий до Андрій Показати IP 18 Червня 2015 17:33
лапін і сором речі несумісні, як не сумісні його війскова форма з ним
А---Я Показати IP 18 Червня 2015 19:08
Шостий нардеп – «фронтовик» Юрій Савчук – під час голосування був відсутнім - сидів у засаді !!!!
Я Показати IP 18 Червня 2015 19:54
судячи з коментарів всім подобається цей регіонал???? чи просто не можете не ляпати ?
123 до Я Показати IP 19 Червня 2015 10:16
Звісно, не подобається. Але він неугодний владі - тобто, якусь користь міг принести й нам, на відміну від того, кого поставлять замість нього.