USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Скільки витратили на друк звіту Луцького міського голови

24 Лютого 2015 18:54
Вартістю брошур із текстом звіту Миколи Романюка зацікавилися громадські активісти.

Про це йшлося під час звіту міського голови перед територіальною громадою міста сьогодні, 24 лютого.

Перед початком заходу усім охочим видавали брошури з текстом звіту у друкованому вигляді. Відтак, питання про те, яка вартість одного примірника, міському голові поставив громадський діяч Сергій Рижков. Також він поцікавився, чому у залі Палацу культури у робочий час зібралося так багато чиновників міськради, адже анонсували подію як звіт міського голови.



«Чому люди, на яких ми платимо податки, перебувають у залі, а не працюють чиновниками. Тут написано: «Звіт міського голови». А чому тут чиновники з міської ради, ЦНАПу?», - запитав активіст.

На це міський голова відповів, що вартість одного примірника звіту становить 6 гривень, а загальний наклад – 500 примірників (таким чином, на друк витрачено 3000 гривень). Микола Романюк запевнив, що керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій та структурних підрозділів міської ради запросили для того, щоб вони, у разі необхідності, могли дати детальну відповідь на питання мешканців міста, тому що мер, мовляв «не може достеменно знати всіх питань». Його відповідь частина присутніх підтримала оплесками, за якими, вочевидь, можна було визначити кількість чиновників, які перебували замість робочого місця у залі Палацу культури.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 19:21
Бензин по 27... Автомайдан всьо, не Рыжофф?
Негодяй Показати IP 24 Лютого 2015 19:23
Колян загнал своих людей для показухи как это делали в союзе. Все-таки комсомол это навсегда.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 19:24
Брошура- 2 цента за экземпляр. Как все подешевело! Спасибо, Майдан!
лучанин Показати IP 24 Лютого 2015 19:34
Дармоїди
учасник Показати IP 24 Лютого 2015 19:35
Щодо брошури, то на вулиці 21-ше століття. Так працює увесь світ. Дали людям познайомитись з доповіддю. Мер не міг прочитати 35 сторінок дрібного шрифту. Кожен мав перед собою звіт, міг задати запитання. Козел він, ваш громадський активіст. Трутень! Чому не на війні? Шия, хоч обід гни, два метри росту. Ганьба!!!
бувалий Показати IP 24 Лютого 2015 19:52
А репліка "чому чиновники в залі?", то дурнішого запитання бути не могло. Звітується голова, робочі місця перенесені в Будинок культури. Всі запитання цього неприємного типа були безглуздими і голова дав гідну відповідь. Де воєнком? Обвішати його гранатами, нехай російські танки підриває, як матрос Жєлєзняк!
обс Показати IP 24 Лютого 2015 21:42
зрозумів що почалась компанія і зрозумів роль в ній вашоі смердючоі газетки
Лучанин до обс Показати IP 24 Лютого 2015 21:49
Вофка, ти не стрибай вище голови - татусь тебе крив і бавив з тобою в ігри, бо думав, що Луцьк - то "страна дуракофф". І він був майже парвий - МАЙЖЕ!
потерпілі Показати IP 24 Лютого 2015 21:43
Нічого подібного , падаль Романюк М.,та його вся брехлива шайка з прокурорами та іншими трутнями КАРАБАСАМИ Кравчуками і Соколовськими, навіть не сказав нічого толкового...
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2015 21:44
А навіщо друкувати "звіт" міського голови, за нього красномовно говорять його діла: вулиці в ямах по -коліно, переповненні смітники по-дворах, буратіни та карабаси-барабаси, особливо літній майдачник поблизу загсу, де зараз облаштована стоянка - саме те що громаді необхідно, діряві тепло-траси і т.д. Для кого цей "звіт" та це око замилювання? Лучани прекрасно й так бачать тяжку працю голови.
Тхс Показати IP 24 Лютого 2015 21:47
Що за чмир мордатий залах питання?!
евро до Тхс Показати IP 25 Лютого 2015 09:48
це цвіркун-попригун з майдана-самооборони, питає чому зарплатня 30 у.е, то в себе запитай чому ви нас до цього довели пригуни....
експерт Показати IP 25 Лютого 2015 07:12
і запитання дурні, і мода кірпічно-дубова. Не запитання, а ви*ер.
лучани Показати IP 25 Лютого 2015 07:17
А чиновники...!!!! Що кошель, що духневич і вже люстраціі злодіі не бояться !!!
ЖЖ - жалкие журналюж Показати IP 25 Лютого 2015 09:52
ІА Геббельс Ньюз - перше пропагандиське видання агенство