USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Скільки заплатять лучани за централізоване опалення в листопаді

6 Грудня 2020 12:59
«Луцьктепло» провело нарахування плати за послугу з централізованого опалення у листопаді 2020 року в розмірі 33,33 грн/м2.

Про це йдеться на офіційному сайті відомства, пише ВолиньPost.

Для розрахунку розміру нарахувань брався до уваги діючий базовий тариф та середня фактична температура зовнішнього повітря, яка у листопаді склала +5,0ºС.

Чинний у розрахунковому місяці базовий тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить 42,39 грн/м2 у місяць, який затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 30.11.2018.

Співмірний із нинішнім розмір нарахування за 1 м2 опалювальної площі був у березні цього року, і склав 33,69 грн/м2 при дещо нижчій середньодобовій температурі зовнішнього повітря - +4,86ºС. В листопаді ж 2019 року рівень нарахувань складав 30,39 грн/м2 за температури +6,15ºС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Василь Показати IP 6 Грудня 2020 13:19
Україна витрачає на опалення приб.в 2 рази більше егергоносіїв.ніж Польща,і прибл. в 4 рази більше,ніж Німеччина.Котельні на Боженка 34 і Карбишева2 досить нерентабельні ,ще і розміщені на 2,5-3км від житлових кварталів.Без реорганізації Луцьктепло нас чекають важкі часи.
дідо до Василь Показати IP 6 Грудня 2020 15:32
Щоб зменшити витрати треба перестати дотувати населення. Ціна має бути ринкова.
Вадим до дідо Показати IP 7 Грудня 2020 06:20
А як мешканці квартир з централізованим опаленням, без лічильників, можуть зменшити витрати? Потрібно спростити процедуру переобладнання на автономна опалення.
Василь до Вадим Показати IP 7 Грудня 2020 15:04
Витрати теплоносія просто необхідно привести до норми.А нормою є нормативна температура в квартирах-20град.Але по бажанню мешканців.можна тримати і 21,або 22град.Просто за кожне збільшення на 1град. прийдеться платити на 5-6% більше.Безперечно,що потрібно встановити лічильник,заг. буд. балансувальний клапан і побігати,покрутити клапани на обратках десь так з неділю.Всі затрати окупляться прибл. за півсезону.І ще з пару років міняти радіатори згідно проекту(тому,що в нас всі кухунні проектанти,або президенти !!)
Лапоть до Василь Показати IP 6 Грудня 2020 15:43
Нам поможет Партия мира. У них дешевый газ. А будем себя хорошо вести, газ будет бесплатным.
Василь Показати IP 6 Грудня 2020 15:47
По словах директора Луцьктепло,втрати тепла в теплотрасах досягають 20%.Але при відсутності лічильників на котельних та в будинках дана цифра не досить достовірна.Прогалини в снігу на місці теплотрас показують значні тепловтрати.Практично всі будинки міста розбалансовані(побудовані до 91р) і витрачають на обігрів на 20-30% більше необхідного.Проекти не приведені до сучасних температур теплоносія-повний безлад.Тому і тарифи в Луцьку одні з найвищих в Україні!!!!!(Хоч тут ми спереду всіх!!!)
SOS Показати IP 6 Грудня 2020 17:28
А де аналітики ! Луцьктепло давно пора розігнати, вони будуть жирувати поки всі будинки не поставлять ІТП або хоч лічильники. Тарифи шаленно завищені, бо необхідно перекрити втрати від тих будинків де є ІТП. Ті будинки де є ІТП заплатили вдвічі менше ніж ті які без лічильників. Ось вам і аналітика. Просте питання: Що будинки без лічильників отримали більше тепла ніж ті що мають лічильники. Ні не отримали, але на них повісили всі втрати які можна повісити і за борги які ніколи не оплатяться. Все це закладається в тариф. Борги не відшкодовуються, теплотраси не оновлюються
Отакої Показати IP 6 Грудня 2020 18:59
Погоджуюсь з Василем,але знову це питання,що робити?До речі ще дійсно не було зими.При -20 якось трохи лячно...Луцьктепло буде банкрутом,це питання часу.
Василь Показати IP 6 Грудня 2020 19:41
Без побудови квартальних котелень в межах житлових кварталів,без заміни теплотрас на пластикові попередньо ізолювані труби(макс. температура теплоносія макс. 80град) і проведення балансування будинків Луцьктепло стає прірвою,куди марно витрачаються гроші жителів міста .
Василь Показати IP 7 Грудня 2020 11:52
Що робити???Всі знають,що спочатку хворого обслідують.Так і тут необхідно обслідувати котельні,теплотраси і будинки.Це досить серйозна робота для групи фахівців.З будинками вже трохи розібралися,що потрібно зробити.Кожен голова ОСББ чи управ.компанія повинна отримати проект змін і планомірно його виконувати.Це якраз і написано в плані робіт мера міста під пунктом 1.А якщо нічого не робити-то може бути щось на зразок Алчевська при навіть -10град. морозу.