USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Скільки заробляють волинські митники

17 Січня 2023 14:19
Працівники Волинської митниці отримують на руки щомісяця понад 20 тисяч гривень заробітної плати.

Про це інформував 17 січня під час пресконференції в. о. керівника Волинської митниці Микола Татарчук.

За його словами, середня заробітна плата інспекторів Волинської митниці сягає 20-22 тисяч гривень, а керівного складу – близько 25 тисяч гривень. Натомість в. о. керівника митниці отримує 40-45 тисяч гривень.

«Я ставлю для себе таке завдання: якщо ти не хочеш, щоб люди дивилися направо чи наліво, потрібно виплачувати їм максимально гідну заробітну плату», – прокоментував Микола Татарчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сарк Показати IP 17 Січня 2023 14:58
Типу митники живуть на зарплату, хоча для хабарників вони отримують за багато, а отже Слава Корупції та нових вам реформ рідненькі...
Сарк Показати IP 17 Січня 2023 15:01
Доречі хтось звертав увагу на яких авто їздять митники, за яку ж зарплату вони їх купували ?
Дідо Показати IP 17 Січня 2023 15:54
На який розум розрахована ця інформація?! На таку зарплату яку машину та будинок можна придбати? А які машини та будинки вони мають?
Цікавий Показати IP 17 Січня 2023 16:56
Зарплату можна дати і мільйон, Треба прибрати корупцію, а це можна зробити гідною зарплатою плюс жорстоке покарання за корупцію.
Правда Показати IP 17 Січня 2023 22:47
Для чого ці цифри писати ? Та ви скажіть що митникам заробітна плата не буде нараховуватися ,як ви думаєте скільки їх піде з роботи ? Я думаю що одиниці ,так само і Верховна Рада ,скажіть що депутати працюють на добровільній основі і їм не будуть виплачуватися заробітня плата,чи багато піде із тієї кормушки ???
Олег Показати IP 18 Січня 2023 07:24
Покарання смертна кара або пожітєво, тоді був би порядок