USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Скільки зекономили на Волині завдяки бойлерам і колонкам

7 Жовтня 2014 10:55
Відключення гарячої води у будні дні задля економія газу на Волині дала свої результати. Так, за два місяці цього року – серпень та вересень - вдалось зекономили близько 500 тисяч кубометрів газу .

Про це під час брифінгу за результатами роботи на посаді за звітний період за квітень – вересень 2014 року Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Кудрявцев.

З його слів, те, що волиняни почали масово використовувати бойлери та газові колонки для нагрівання води, не так шкодить економії електроенергії та газу, як щоденне подання гарячої води.

«Щоб гаряча вода щоденно була в мережі, її потрібно постійно «палити» газом і утримувати робочу температуру. На це газу йде більше, аніж коли людина нагріє 20 літрів води на газовій плитці», - запевняє посадовець.

Він зауважив, що уже помітні результати економії газу у області. Так, у серпні цього року у області зекономили 200 тисяч кубометрів газу, а у вересні – уже 300 тисяч.

Варто зазначити, що за станом на сьогодні найбільшу кількість газу та електроенергії споживають промислові підприємства, зокрема цукрові заводи, що почали збирати та переробляти урожай зарання.

Як пояснив Сергій Кудрявцев, цукрові заводи раніше розпочали сезон обробки цукрових буряків. Врожай гарний, тож заводи працюють на повну потужність. Гнідавський цукровий завод планує закінчити сезон до 25 грудня, а Іваничівський - до середини грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Тоша Показати IP 7 Жовтня 2014 11:08
Це все брехня! Люди мучаться, ганьба такій владі!
лучани до Тоша Показати IP 7 Жовтня 2014 11:17
Мучатся тільки ліниві та алкоголіки. Працьовиті українці завжди знаходять вихід та живуть добре.
Анонім до лучани Показати IP 7 Жовтня 2014 11:46
ти певно куркуль, один з тих хто купи дешево у....(назви країну) і продай сусіду з пятикратним наваром
Пані Моніка Показати IP 7 Жовтня 2014 11:08
Вертаємось до первіснообщинного ладу. Скоро будемо, як мавпи: грязні, голі, хворі, а саме головне ДИКІ. таке враження, що геноцид українців продовжується. Чомусь одні як їздили на дорогих авто так і їздятьі ходять в норках. А середній клас пересів у тралікі... Владо, не виборами переймайся а людьми. А то буде вам знов біда. Мусорніками не обійдеться. ВВажай!!!
Анонім до Пані Моніка Показати IP 7 Жовтня 2014 11:26
в нас гаряча вода завжди, як холодна. не розумію чому. чи то в котельні так погано всю дорогу кочегарять. а зараз поставили в себе -бойлер, КРАСОТА,
Ігор Показати IP 7 Жовтня 2014 11:19
Ви смішні. Водонагрівачі набагато вигідніші для держави в плані енергетичної незалежності. Ви як споживач особливої різниці не відчуєте. Так в чому первіснообщинний лад ? Вода гаряча є, технологія економії газу працює. Де проблема ?
my_gift до Ігор Показати IP 7 Жовтня 2014 12:24
Проблема в тому, що не кожен може дозволити собі бойлер.
Хлоп до my_gift Показати IP 7 Жовтня 2014 13:59
Але кожен може вимагати від держави гарячу воду! То може пострайкуємо, повимагаємо радянщини?
Анонім до Хлоп Показати IP 7 Жовтня 2014 15:31
добре, я готовий оплачувати газ, тільки напряму газпрому а не нафотгазу-перекупщику, знищить бютрократичний апарат, за що ми цих ледацюг маємо утримувати?
Хлоп до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 15:42
Во як! Так зайдіть на сайт Газпрому і запитайте щоб надіслали Вам платіжку по електронці, а Ви через Вебмані сплатите...
my_gift до Хлоп Показати IP 7 Жовтня 2014 16:13
Може, якщо вчасно її оплачує. І ГАРЯЧУ, а не літеплу.
Хлоп до my_gift Показати IP 7 Жовтня 2014 17:24
То починайте вже вимагати, скакати і давати електрику, врешті-решт! Більше скачимо - тепліша вода, робота перетворюється в енергію, хто вчив фізику в школі, той знає!
куку Показати IP 7 Жовтня 2014 11:35
а в ривному не виключали гарячу воду.
кукуріку Показати IP 7 Жовтня 2014 11:39
В Сумах теж не відключали.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 13:21
А хто розумніший,давно поставив бойлер, чи взагалі автономку..без переплат і незалежний.Ще утеплив квартиру. чи будинок..Правикли , як совки барани.ЖЕК ВСЕ СДЕЛАЕТ..Приватному сектору держава взагалі нічого не робила, все самі.треба звикати.
Оля до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 14:28
Який ти розумник.Я б давно поставила автононмку, але у багатоповерхівці не дозволяють,тільки своїм. ЖЕК ніколи мені нічого у квартирі не робив за 40 років,все ми самі.А от се лі в мене дача там газ по лічильнику і все ОК.А квартира також у мене кооператив,куплена, а не халявна.Так,що ніхто мені нічого не робив і не робить ніякий ЖЕК.Тільки не знаю за що я плачу кожен місяць з 3-кімнатної квартири 160 грн,вони не роблять нічого. Вибило світло, вони не роблять,визивала приватника.
Хлоп до Оля Показати IP 7 Жовтня 2014 15:05
Ну то сходи в ЖЕК та дізнайся! Чи просто так сплачуй)). А бойлер також ЖЕК не дозволяє?
889 до анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 14:35
це дуже чудово що ц вас хороші доходи і ви можете собі багато дозволити. а моя сімя не може собі дозволити поставити бойле у мене працює чоловік дохід не великий а у нас дитинка маленька 2 рочки зараз такий період що вона хворіє багати грошей йде на ліки вже витратили більше ніж 1000 грн аще потрійбно харчуватися та купувати малечі осінній та зимовий одяг от і нема можливості купувати бойле грієм воду у відрі щоб помитися та попрати. я до чого веду що не кожен взмозі дозволити собі автономне опалення чи бойлер для гарячої води(вибачте якщо чимось образила вас )
Хлоп до 889 до анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 15:08
Якщо не можете, то дійсно грійте воду у ведрі. Чи хтось винуватий, що ваша сім'я не може поставити бойлер? Напевно, держава, але не чоловік?
Анонім до Хлоп Показати IP 7 Жовтня 2014 15:33
з такими холопами ця держава зникне швидше ніж передбачували, сподіваюсь що діти які не народились тобі і будуть в майбутньому сплачувати пенсію.
Хлоп до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 15:47
Можливо для тебе це ще велика тайна, але людина сама собі заробляє на пенсію сплаченими податками. Через таких як ти "грамотних", на жаль, держава вже зникає, і діти, які в тебе, дай Боже, народилися, не винуваті за тебе.
Анонім до 889 до анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 16:22
В селах Підмосков'я та і далі хоч там і газу завалісь, а гарячої води немає. так що товаріщі дбаємо про себе самі, або міняємо чоловіків, які не в змозі забезпечити свої сім"ї. ..треба трохи крутитися, а не спати (вибачте якщо чимось образив вас ) ..
Анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 15:29
ти певно у батька з маті'рю живеш, платіжку в очі не бачив, то попроси у них, нехай вони тобі покажуть скільки жеку оплати йде.
Мама Показати IP 7 Жовтня 2014 14:31
Та, звісно, люди подбають самі за себе... як завжди... але ті, хто не має грошей на бойлер ...або живе в зйомній квартирі - ЦЕ НЕ ЛЮДИ ? просто той підігрів можна робити хоча б до стану літньої .... , щоб руки не викручувало...
Хлоп до Мама Показати IP 7 Жовтня 2014 15:12
Хто не має грошей на бойлер, хто живе в зйомній квартирі та не може купити проточний бойлер, що може легко переносити, той гріє воду у ведрі. Яка проблема? Хто винний? СРСР?
До 889 Показати IP 7 Жовтня 2014 16:30
Якщо гроші е на комп"ютер то і на бойлер знайдіть.
Анонім до До 889 Показати IP 7 Жовтня 2014 17:05
100%
Богдан Показати IP 7 Жовтня 2014 18:28
Знаю хлопців, які кожного ранку перед роботою взимку купаються в ополонці. І дуже шкодують що влітку так не можна, з нетерпінням чекають на зиму. А ви скаржитесь що вода в крані недостатньо гаряча ))