USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

«Слава Україні»: Ердоган використав патріотичне вітання на зустрічі з Зеленським

3 Лютого 2020 15:48
Президентом Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган, який прибув в Україну з офіційним візитом, привітався з почесною вартою словами «Слава Україні!»

Як повідомляє Українська правда, під час зустрічі прозвучали гімни Туреччини та України.

Після цього президент Ердоган підійшов до мікрофона, що стояв перед почесним караулом і гучно привітався «Слава Україні!», на що військові усі разом вигукнули «Героям слава!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 3 Лютого 2020 16:02
А через 3 тижні, з офіційним візитом поїде у Кремль до Путіна, звідки разом з Путіним до Криму, вирішувати важливе та актуальне для Турції питання туризму в Криму. Ось така логіка щодо політичних питань з іншими країнами зокрема з Україною.
Лучанин до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 3 Лютого 2020 17:15
Хай но спочатку з"їздить, тоді будимо говорити. Для чого будимо портити відносини на тлі того чого не відбулось?
777 Показати IP 3 Лютого 2020 16:25
Перемога.
1 до 777 Показати IP 3 Лютого 2020 16:54
на відміну.........
7777 Показати IP 3 Лютого 2020 17:25
А наш коли розпочне вітатися...
Степан (Крымчанин) Показати IP 3 Лютого 2020 18:02
А ваш президент совсем малыш.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 3 Лютого 2020 18:11
А як вітається із військовими "ЗЕ"?
"" до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 4 Лютого 2020 09:43
Про що це Ви?