USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Слуги народу» зареєстрували законопроєкт про підвищення пенсійного віку

2 Червня 2021 14:20
Група з 10 депутатів фракції «Слуга народу» внесла до Верховної Ради законопроєкт № 5566 про підвищення пенсійного віку на 1 рік. Документ вже отримав профільний комітет для ознайомлення.

Законопроєкт передбачає підвищення пенсійного віку на один місяць на рік, щоб українці виходили на пенсію в 61-річному віці, пише Бабель. Також документ зменшує пенсійний вік на 6 місяців при народженні дитини та догляді за нею до 6-річного віку. При цьому пенсійний вік для жінок не може бути знижений більш ніж на 3 роки.

Зазначене збільшення підніме пенсійний вік в Україні до 2035 року.

Автори проєкту вважають, що це допоможе вирішити демографічну кризу. «Надзвичайно важливо поліпшити пенсійну систему в контексті підтримки матерів, щоб протистояти наслідкам демографічної ситуації», – йдеться в пояснювальній записці.

Читати ще: Спочатку європейську якість і тривалість життя, а потім – пенсійний вік: «ЗА Майбутнє» проти підвищення віку виходу на пенсію

Депутати навели як приклад інші країни, де пенсійний вік становить 65 років або вищий. Серед них – Бельгія, Фінляндія, Данія, Ісландія та інші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Alex Показати IP 2 Червня 2021 14:42
Може взагалі відмінити ту пенсію, всеодно мало хто доживає до неї
Пі Но Чет до Alex Показати IP 2 Червня 2021 15:19
І я так робив.
Ой молодці Показати IP 2 Червня 2021 14:46
От молодці, не даремно за вас проголосували! Ми ваші 73%!
555 Показати IP 2 Червня 2021 14:53
А я бажаю нашим обранцям, щоб їхні матері, батьки, дідусі та бабусі мали таку ж саму мінімальну пенсію як мають її 80% пенсіонерів України, всього 1769 грн.
Дєд до 555 Показати IP 2 Червня 2021 15:04
Їхні батьки в шоколаді, а ваші та наші ледве жевріють, і це дякуючи тим, хто за них проголосував.
The shluga до Дєд Показати IP 2 Червня 2021 15:21
Щоб на них напала чорна індійська пліснява!
Лучанка Показати IP 2 Червня 2021 15:52
Це не "Слуги народу", а "ВОРОГИ народу". Неха порівняють тривалість життя в Україні і в Данії, Норвегії і т.д. А ще нехай порівняють рівень зарплат і пенсій між нами, та європейськими країнами! Там фрау в 70-80 років їздить по світу, а наші жіночки тільки в аптеку і назад. Ганьба
псих Показати IP 2 Червня 2021 16:08
ало шо за базар а попередня влада шо не збільшувала вік виходу
123 Показати IP 2 Червня 2021 16:27
Роблять все, щоб молодь їхала за кордон та не поверталась, а потім плачуть ,що демографічна ситуація критична.
турбо режим до 123 Показати IP 2 Червня 2021 19:31
какая разница? 73%- нас избрали а кое где и больше !!!