USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

«Смелее!»: з'явилося відео штурму Капітолію, на якому чути команди російською мовою

7 Січня 2021 12:11
Під час штурму Капітолію США серед фанатів Дональда Трампа, ймовірно, були росіяни. У мережі опублікували відео, де чути вигуки російською мовою.

У записі чути, як хтось серед мітингарів кричить російською: «Сміливіше, сміливіше!». Відповідні кадри з’явились на сторінці jolja_jolja у твіттері.

На перших хвилинах відео під час спроби штурмувати будівлю Капітолію чути «Давай быстрее!» і «Смелее».

На кадрах зафіксували момент, як прихильники Дональда Трампа виламують вікна, щоб проникнути в будівлю Конгресу.

У мережі вже заговорили про «російський слід» в організації протестів у США.
6 січня у Вашингтоні сотні прихильників президента США Дональда Трампа увірвалися в будівлю Капітолію у той час, коли там проходило спеціальне спільне засідання обох палат Конгресу щодо утвердження перемоги Байдена.

Після кількох годин заворушень поліція звільнила будівлю Капітолію від протестувальників. Спецзасідання відновилося. Під час зіткнень загинули чотири людини.

Пізніше обидві палати Конгресу США завершили підрахунок голосів колегії вибірників і затвердили перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 7 Січня 2021 12:33
Такого "позорища"- президента США люди ще не бачили... можна сказати "обісрався" по повній програмі!
Навіщо до Анонім Показати IP 7 Січня 2021 14:48
Навіщо вата за нього шампанське пила?
Олександр Показати IP 7 Січня 2021 12:42
В КОВЕЛІ БАГАТО українців ГОВОРЯТЬ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ.
Карась до Олександр Показати IP 7 Січня 2021 13:25
а чого це ти вирішив, що то українці?
Гаррі до Олександр Показати IP 7 Січня 2021 14:51
В моцкві багато хто танцює лезгінку.
Активіст Показати IP 7 Січня 2021 12:46
Знову Путін винний.
Пут Ін Показати IP 7 Січня 2021 13:02
Хай звикають. Якщо рагулі змогли вивчити язик, то і піндоси зможуть.
Розробник Показати IP 7 Січня 2021 13:13
Межа між реальністю і комп'ютерними іграми зникає.
Лучанин Показати IP 7 Січня 2021 13:17
Сподіваюсь Байден заставить плешивого недомірка страждати
ЛучанинУ до Лучанин Показати IP 7 Січня 2021 18:17
От ти у першу чергу це і відчуєш! Мало тобі страждань з 2004-го - будеш ще мати!!!
1 до ЛучанинУ Показати IP 7 Січня 2021 19:58
Різкий обрив запою ? У вас білочка ?
Психопланетарій, Лип Показати IP 7 Січня 2021 13:21
То це голос нашого Миколи, він сепарюга завжди говорить на вражій мові. Правда кажучи у місті Новомосковську, Дніпровської області, - половина людей говорить "по-расєйські".
Володимир Показати IP 7 Січня 2021 15:30
Путін та росія це найбільші загрози цивілізованому Людству в усьому Світі!!!
ВолодимирУ до Володимир Показати IP 7 Січня 2021 18:18
Загроза - то такі позбавлені сірої річовини у голові!!!
Анонім до Володимир Показати IP 7 Січня 2021 18:45
Найбільші загрози такі рогулі як ти.
127 Показати IP 7 Січня 2021 16:42
Печенье не раздавали ?
Анна Показати IP 7 Січня 2021 16:49
Час спливав, канабiсу лишилося замало...
Клава Показати IP 7 Січня 2021 16:54
І де там російська ? Треба вуха мити !
Януковичъ до Клава Показати IP 7 Січня 2021 19:10
Вы удивитесь, но я шапок не крал. Визитка Яроша была реальная. В Луганске не кондиционер взорвался....
Дід єгор Показати IP 7 Січня 2021 18:06
Я один там не почув російської???????? Де????? На якій хвилині?????
Вася Олика ПЛ Показати IP 7 Січня 2021 19:23
Після цього бордельеро у Капітолії - Лукашенка просто президент світу !!!
Вона до Вася Олика ПЛ Показати IP 8 Січня 2021 05:16
То чого ж ви ще не там?
Всезнайко Показати IP 7 Січня 2021 20:19
А я там побачив Таньку Чорновіл, Парубія, Пашинського і козака Гаврилюка.
Лапоть водкін до Всезнайко Показати IP 7 Січня 2021 22:32
Кидай ті наркотики.
777 Показати IP 8 Січня 2021 17:41
Какое ваше холопское дело,что там у хозяев за движняк? трескайте сало,пока еще есть,можете на Россию потявкать из за угла,ей один хрен по фиг...
Лучанин до 777 Показати IP 9 Січня 2021 10:53
Тобі лишньохромосомному слова не давали. Чи голова після баяришніка болить?
Роман до Лучанин Показати IP 9 Січня 2021 11:29
А тобі слово давали?
999 до 777 Показати IP 9 Січня 2021 22:42
Ееее! Сабака, ты чта рот открыла? Масквабад наш!
Антін Показати IP 8 Січня 2021 21:08
100% правда, а там позаду на фото у лавах Шойгу, Лавров з Медведевим і ВВП що прикривав відхід)))))
Павлік до Антін Показати IP 9 Січня 2021 22:41
Ні, ні, ні. Ці у...опки в бункері, біля бункерної криси. А там так, чудіки за 30 рупій.
Анонім Показати IP 9 Січня 2021 18:11
Судячи з екіпіровки, то дуже схоже, що там були такі ж зелені чоловічки, як у 2014 році в Криму. У одного, що був без шолома, на лижній шапочці чітко видно нашитий герб росії