USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смерть волинянина на Майдані – самогубство, – міліція

28 Січня 2014 15:38
Судмедексперти дійшли до висновку, що причиною смерті чоловіка, якого знайшли повішеним на каркасі ялинки на столичному Майдані, було самогубство.

Про це повідомили у столичному Главку міліції із посиланням на висновки судмедекспертів, - повідомляє «УНІАН».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, вчора 56-річного волинянина знайшли у зашморгу на каркасі ялинки на Майдані Незалежності у Києві. Він був жителем села Голишів Луцького району Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Всезнайко Показати IP 28 Січня 2014 16:16
Часте виконання гімну призводить до психічних відхилень...
До Всезнайок Показати IP 28 Січня 2014 17:25
Напевно ти йо*нутий!!!
цікаво Показати IP 28 Січня 2014 18:21
Сьогодні вразила розповідь одного лучанина ,якій повернувся з майдану.Він хвалився ,що за 2 тиждня заробив 6000гр.Нічого не роби,кричи,що кажуть,ходи і розмахуй прапорами,та периодично співай гімн,от і вся робота,як сказав він.Кормлять безплатно,платять,кому як,залежно від активності,від 200до400гр. на добу.Та вразило не те що ім платять,це всім відомо,вразило те ,що він вважає,що іздив на заробітки,ОСЬ І ВСЯ ІДЕЯ.Украіньці за гроші валять власну державу і іх навіть не цікавить,хто платить,що буде потім ім байдуже,аби сьогодні заплатили жах і гидко все це чути і знати.
до цікаво до цікаво Показати IP 28 Січня 2014 19:28
ти троль
цікаво до до цікаво Показати IP 28 Січня 2014 20:54
що теж на заробітках був?тількі признатися счиш,бо там попереджують не тріпатися.
304 до цікаво Показати IP 30 Січня 2014 13:36
нет он за идею ,а бабки его прикарманили "мудр керманичі"
до цікаво Показати IP 29 Січня 2014 09:06
Цікаво -г**дон!!!!Справжній "троль" це навіть мягко сказано.За гроші не вмирають ,навіть знаючи що там пекло .Те що сталось ,треба ще розібратись,а ти с*ка цікава не п..зди,сам жити ж будеш тут на Україні,і прийдеш Напевне до висновку та згадаєш ЛЮДЕЙ які боролись за те щоб МИ жили в МИРІ.
Гавриїл Показати IP 29 Січня 2014 12:55
Висловлюю великі співчуття родині загиблого . Ця новина відбилася в серці великим болем . Маю впевненість , що добрий Бог простить несчасну людину , а його гріх і відчай падуть на голову винуватців цієї трагедії . Всім вам , що так бездушно коментуєте цю подію ганьба і сором .