USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смертельна ДТП на Волині: «BMW» на швидкості злетів у кювет

2 Квітня 2018 11:35
У ніч на 2 квітня на автодорозі поблизу села Довжиця Маневицького району легковик «BMW – 530» на швидкості злетів у кювет. Внаслідок автопригоди водій транспортного засобу загинув, повідомляє прес-служба волинської поліції.

За кермом «BMW» перебував 26-річний житель Рівненської області. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням, злетів у кювет та врізався у дерево.

У результаті автопригоди водій автомобіля загинув. Транспортний засіб перетворився на купу брухту.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 12:48
"Беха" та "бляхи" то невиліковний діагноз для дикуна
Неважно до Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 12:57
з чого ти взяв що вона на бляхах?
1 Показати IP 2 Квітня 2018 13:00
Господи, це з якою швидкістю треба було перти, щоб так метал порвало... Царство, небесне загиблому. шкода молодого чоловіка.
Олександр Показати IP 2 Квітня 2018 13:34
Причому тут бляхи... задрали вже... а шо звичайні не розбиваються... ви подивіться на розбиті дороги,на обезбашених водіів...
Алекс Показати IP 2 Квітня 2018 13:35
Це мій друг....
Тетяна до Алекс Показати IP 2 Квітня 2018 15:25
Співчуваю, Алекс.... Будьте обережні на дорозі, вдома чекають рідні...
Дівчинка Показати IP 2 Квітня 2018 14:36
Так так причому тут «бляхарі» Просто на бляхах переважно їздить зараз молодь а вони навіть не їздять , а літають! Ось і висновок Дуже шкода
Родич. Показати IP 2 Квітня 2018 18:24
Я знав Його особисто... він фанатів від BMW,казав,що кращої машини немає...краще б він на ті гроші,що купив чергову беху,купив квартиру та одружився,народив би дітей...на радість матері ,на жаль цього не буде... загинув молодий,класний,гарний хлопець,справжній українець ,працьовитий світлий,добрий.... нехай їм тр*стя тим БЕХАМ з 90-x ,нехай їм тр*стя,тим пантам...нехай їм х*р тим дорогам і тим хто їх обслуговує ...! Молодята,не жінітся за пантами,вони того не варті,не жінітся на дорозі- вас завжди чекає матінко рідна...
Оля Показати IP 2 Квітня 2018 19:16
Це мій брат.. Нема слів.
Я Показати IP 2 Квітня 2018 19:48
Звідки був шофер, з якого міста??? Хай Бог дасть сили перенести ріднім і близьким втрати цього молодого хлопця!!!!
Ю Показати IP 2 Квітня 2018 20:10
Він з Вараша( кузнецовськ) Особисто згаю його. Він заснув з довгої подорожі.
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 23:39
Це був мій приятель, земля йому пухом! Дуже шкода батьків, і його менших, втратили хорошого старшого сина і брата, це ще один урок для тих хто любить швидкість, цінуйте життя, яке дане один раз на цій землі!
Проходив поруч... Показати IP 3 Квітня 2018 00:22
Сьогодні особисто проїжджав цей поворот. На 120 км за годину авто впевнено ввійшло в поворот. У ситуації з бмв водій заснув за кермом, це дуже добре видно по обдертому дереву в яке врізалась автівка. Воно якраз навпроти прямого відрізку дороги перед поворотом.
Ю_А_ТП Показати IP 3 Квітня 2018 04:05
"Беха", тапок в полік і відсутність мізків - вже не один так доїздився. Але деякі на чужих помилках не вчаться, от і виходить такий собі природний відбір в дії. Ті, хто тут співчувають, дякуйте Богу, що цей недоумок не в'їхав у зупинку повну людей, де могли бути ваші батьки, діти, друзі або родичі. До таких даунів і понторізів співчуття немає.
лучанин Показати IP 3 Квітня 2018 15:14
сивої кобили сон.. на рахунок заснув .. Сам неодноразово засинав за кермом по молодості.. і переконаний на 100% що швидкість падає вплоть до зупинки авто... а у даному випадку швидкість була вища 180..то саме так виглядає автівка яка не ввійшла на швидкості у поворот.. Батьки отримали результат своєї щедрості! Насолоджуйтесь результатом.. Богу дякувати що нікого за собою не потягнув...
Тимофій до лучанин Показати IP 3 Квітня 2018 23:38
При чому тут щедрість ?
Тетяна до лучанин Показати IP 4 Квітня 2018 00:05
Якщо Ви лишились живі після неодноразових засинань, то віку Вам вкоротить власна жовч!
. Показати IP 3 Квітня 2018 15:19
Як ви можете так говорити не знаючи людину,він був без понтів а те що так сталося це не винна ні беха не бляхі!
Тимофій до . Показати IP 3 Квітня 2018 23:39
Шо за бляхи ?
Міла Показати IP 4 Квітня 2018 10:33
Невже зараз настільки важливо, фанатів він він тих бех чи ні. Ви не знаєте усієї історї, і наговорюєте. Що ви за люди? Замість того щоб поспівчувати, ви обсираєте його. Про покійного, або хороше, або нічого. Чи ви такого не чули? Досить уже. Як вам не шкода його, дивлячись на нього, аж плакати хочеться. А ви ще тут зі своїми жахливими коментами. Їх жеш рідні, друзі читають. І я розумію Алекса, знайю його особисто. Дуже шкода. І повторюсь в котре. Співчуваю, тримайся. Головне що ти живий.
... Показати IP 4 Квітня 2018 15:28
Хороший человек был... добрый... справедливый... Как? За что? Ты навсегда в наших сердцах...
Олександр Показати IP 28 Квітня 2018 23:21
Не поспішайте судити. Я маю водійського стажу понад 25 років, і різне бачив. Міг бути лис на повороті, або веприк. Водій лякається, хоче уникнути наїзду, легенький з ляку порух кермом… і все. Так, висока швидкість – це зло, але хто у цьому "чистий"? Кожен колись перевищував… дяка Богу, що не в кожного так все скінчилося. Хлопець загинув, а живим попередження. Щире співчуття рідним і близьким. Я його не знав, але мені також дуже шкода і сумно.