USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Смертельна ДТП за участю поліцейських на Волині: повідомили імена загиблих. Оновлено

6 Квітня 2020 17:40
В результаті ДТП на Волині загинули двоє правоохоронців, третього госпіталізували з травмами. Водій втратив контроль над авто, вилетів на узбіччя та врізався в дерево, водій і пасажир загинули на місці.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, розпочали досудове розслідування за фактом дорожньо-транспортної пригоди, унаслідок якої загинули дві особи (ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, близько 10 години ранку 6 квітня 2020 року в одному із сіл Волинської області, працівник місцевого відділу поліції ГУ Нацполіції у Волинській області, перебуваючи за кермом автомобіля «BMW», не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та врізався у дерево. Унаслідок ДТП правоохоронець та пасажир від отриманих травм загинули на місці події. Лейтенант поліції, який перебував на задньому сидінні автомобіля, доставлений до лікарні.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області.

У разі доведення вини, винуватцю ДТП загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Як повідомили в поліції, загинули капрал поліції Станіслав Виховський, поліцейський сектору реагування патрульної поліції та рядовий поліції Артем Глущук, курсант ІІ курсу Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2020 18:40
Видно по залишках авто, що їхали зі швидкістю 50 км. за годину.
АС Показати IP 6 Квітня 2020 18:57
«У разі доведення вини винуватцю дтп від 5 до 10» хлопці загинули бо молоді,гарячі і на БМВ потужному...співчуття близьким, так кого садити мають???
Упс до АС Показати IP 6 Квітня 2020 21:50
того хто дерево там садив!!!!
2011 Показати IP 6 Квітня 2020 19:25
Ну зато понтанулися на бумері
057 Показати IP 6 Квітня 2020 21:55
Співчуття рідним
Пророк Показати IP 6 Квітня 2020 22:03
Яка різниця яке авто...Загинули люди впершу чергу.... Співчуття близьким!
Знающий до Пророк Показати IP 7 Квітня 2020 00:45
Питання не про те, що загинули, а проте, що люди, які повинні слідкувати про дотримання Закону, самі грубо його порушили.
Нострадамус до Пророк Показати IP 7 Квітня 2020 09:16
Бумер це понти, понти це висока швидкiсть, висока швидкiсть це ризик серйозноi аварii. Результат на фото. Богу дякувати, що ще нiкого не покалiчили. Спiвчуття рiдним. Але дана iсторiя показуе, що навiть вiдповiдальна робота не стримуе вiд безглуздих поступкiв. Покaталися хлопцi...
Василь Показати IP 6 Квітня 2020 22:07
Співчуття рідним!!!
Євробидло Показати IP 7 Квітня 2020 08:46
Я розумію все, що молоді люди загинули і це горе для цих сімей, але..... Але яка була швидкість В СЕЛІ НА ГРУНТОВІЙ ДОРОЗІ ЩО АВТО З КРЕПКИМ КУЗОВОМ ЗІГНУЛО ЯК ФОЛЬГУ????
Анонім до Євробидло Показати IP 7 Квітня 2020 10:53
Кажуть спідометр застиг на 170 км/год
Тетяна Показати IP 7 Квітня 2020 11:24
Співчуття батькам.Спочивайте з миром.Батькам сили пережити цю трагедію.
Автослюсар Показати IP 7 Квітня 2020 13:32
Яке застиг , що за пздец , це не жигуль де э тросік , фільми втикають херню городять , ще скажи що колеса 170 ум на годину крутяться ще досі ,дибіли
Леонід до Автослюсар Показати IP 7 Квітня 2020 15:49
Таке враження,що ви свій язик на смітнику знайшли. Перш ніж розкидатись брудними словами, почитайте в інтернеті про властивості спідометра. Згодиться на майбутнє.
Вітольд Показати IP 7 Квітня 2020 19:16
А геройствувати ше треба вміти. Міру Свою Знати. Тому ділу треба обережно і довгенько вчитись. Як і штрафи здираючи - теж міра потрібна, бо це людський фактор, - то не іграшки.
Вітольд Показати IP 7 Квітня 2020 19:33
Ну і третя справа: "бляхи" то чи не "бляхи"?? Поліція кайфує бо можна жарити на бляхах і жарити добре. Кумівство, розгул. Усіх керівників: Області, району, міста - у відставку з пониженням звання... Але ХТО там? ШО там...? все лишать як є бо плювати вони хотіли. як на українців так і на все. дійсно, придумають шо винен дід, який НАГЛО БЕЗ ДОЗВОЛІВ посадив те дерево і сволоч вмер уже, уникнувши відповідальності...
Не зрозумів. Показати IP 7 Квітня 2020 19:39
То кого садити будуть,якщо винуватець загинув?
*** Показати IP 8 Квітня 2020 02:22
Люди, Вам не соромно писати весь цей "брєд"????? Загинули молоді хлопці, в яких життя тільки починалося!!!! А ви тут виписуєте хто і в чому винний.... Ви там були??? Бачили момент ДТП???? Чи Ви всі такі святі??? Помовчіть краще!!!!!! Всі ми ходимо під Богом, і ніхто не знає, що і з ким буде завтра.... Співчуття рідним! Вічна пам'ять((((
Оксана Показати IP 9 Квітня 2020 15:08
Дуже шкода молодих хлопців. Неможливо описати таке горе. Прийміть співчуття всі рідні та нехай земля буде пухом. Бережіть себе та своїх рідних.