USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Смешко побився з Добродомовим після прямого ефіру на телеканалі

17 Липня 2019 12:06
Ігор Смешко, кандидат в народні депутати і лідер партії «Сила і честь», накинувся на народного депутата Дмитра Добродомова.

Бійка відбулася вечері 16 липня в кулуарах передачи «Свободи слова» на ICTV. Про це повідомляє Вікторія Сюмар на своїй сторінці Facebook.

«Я не знаю, яку «честь» має офіцер, який в 2014 році замість фронту займався хіба що своїм працевлаштуванням на високі посади, тоді як реальні офіцери робили батальйони і брали відповідальність

Не знаю про яку «честь» можна говорити у Смєшка, який фізично накинувся в кулуарах Свободи слова ICTV на Дмитро Добродомова з кулаками і охоронцем). А потім в ефірі зображав «здивування», – пише Сюмар.
Факт інциденту між гостями політичного ток-шоу «Стране» також підтвердив Дмитро Добродомов. Він розповів, що лідер «Сили і Честі» зірвався після того, як у нього запитали про тих людей, які опинилися в списку очолюваної ним партії.

«Все почалося з того, що в момент виступу Смешка я задав йому питання, чому в списку кандидатів його політсили відсутні партійці, про що вони самі заявляли раніше, зате є багато людей Януковича, Порошенка і представників БПП. Особливо мене вражає 14-й номер в списку – Олексій Горащенко, якого в розпал «Соломатіна-гейта» відкрито назвали «смотрящим» з Адміністрації президента при процесі перевірки декларацій ... в цей момент ведучий нас відправив на перерву, де в кулуарах Смешко накинувся на мене разом зі своїм охоронцем», – зазначив Добродомов.

Добродомов зазначає: після того, як Смешко схопив його, між ними зав’язалася словесна перепалка і сутичка, яка ледь не переросла в рукоприкладство.

«Я зараз тобі розповім докладно третій закон Ньютона», – так висловився на мою адресу Смешко, після чого я намагався йому відповісти і відштовхнути, – пояснює Добродомов. – У цей момент втрутився охоронець Смешка, такий двометровий і здоровий, який відкинув мене в сторону. Тільки завдяки тому, що поруч виявилася Сюмар, вдалося уникнути подальшої ескалації, ми розійшлися в різні строни».

Парламентарій додає, що після завершення активної фази інциденту він не тиснув руку Смешку. «Я ж на двадцять років його молодший, все розумію, але треба йому теж якось впоратися з емоціями ... Я ж теж чоловік, і можу постояти за себе, як в дискусії, так і інших моментах. Тому, коли знову почався ефір, попросив Смешка тримати себе в руках. Він же у відповідь зробив здивований погляд, ніби нічого не було, а ми з Сюмар це все придумали», – пояснив Добродомов.

Як повідомлялося раніше, в партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка виник бунт. Однопартійці висловили стурбованість появою у лідера ознак нарцисизму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Їван Показати IP 17 Липня 2019 12:58
І хто кому накостиляв ? Пруться в парламент, а навіть битися не вміють !
Закон! Честь! Порядо до Їван Показати IP 20 Липня 2019 00:15
Смешко хорошо "знают" местные жители в Коблево.Це ти рукы, що ничого нэ робылы. Слава Украине! Путин - пуйло! Умеют же занимать высокие посты и набивать свои карманы.
777 Показати IP 17 Липня 2019 13:13
Та не.несерьезный баттл. Вот если бы зубы выбил или нос сломал.было бы цикаво.
Моську в студію Показати IP 17 Липня 2019 13:29
Ексрадикал добре ціпком по спині вміє!
Навуходоносор Показати IP 17 Липня 2019 13:41
Если не хватает интеллекта, в ход идут кулаки...Вообще-то давно пора раздать таким "стволы" и пусть выяснят раз и навсегда в зале ВР кто прав, а кто нет. Оставшихся в живых закрыть в кутузку по статье "Преднамеренное убийство".
_ _ять до Навуходоносор Показати IP 17 Липня 2019 14:36
чоловіче зупинись. Ти такий смішний як Петросян.
Навуходоносор до _ _ять Показати IP 17 Липня 2019 18:46
Вы о каком из Петросянов - юмористе или о чемпионе мира по шахматам?
ОЙОЙ Показати IP 17 Липня 2019 15:48
ЩЕ ОДНІ , ЯКІ ХОЧУТЬ ЗРОБИТИ НАМ ДОБРЕ ....
В мене Показати IP 17 Липня 2019 21:12
Склалось враження шо Сюмар ы Добродомов з 2014 року з передової не вилазать .Вони двох з 2014 році створюють батальйони ,полки ,бригади ,дивізії, ескадри, ескадрони, і ескадрилі.
Ну й ну! Показати IP 17 Липня 2019 23:04
Смєшку вже треба капусту на дачі вирощуватися, а він ще марно прукається в Раду!..
Ехо Показати IP 18 Липня 2019 07:32
сюмар -"еталон чесності", добродомов - шістка і брехун , їм дали завдання - обгадити як тільки получиться, але фантазія слабенька... Хтось може собі уявити Смішка, який схопив за комір того гімнюка і т.п. ? У мене не получається - занадто розумна і інтилегентна Смішко для цього людина. Але головне кинутись ьудб-яким компроматом на того, хто здатен не красти, а робити длоя України і прижати цю всю гопоту !!! Цього ж і бояться і мілко дрищуть.
Микола до Ехо Показати IP 8 Серпня 2019 18:41
Талант не повинен даром пропадати. Рівних Смішку в Україні нема.
Стас Показати IP 18 Липня 2019 09:24
Та то все скоріше понти, для публіки
Тарас до Стас Показати IP 18 Липня 2019 16:00
Я можу собі це уявити. Смішко - хитра людина. Його виставила ця олігархічна система, щоб відібрати на президентських, та і на парламентських виборах голоси, в більшій мірі якраз, від Гриценка. От він це й робить.
Людмила до Тарас Показати IP 12 Серпня 2019 13:52
Не глибоко ореш.Занадто примітивно.
Перехожий до Стас Показати IP 18 Липня 2019 21:11
"... розумна і інтилегентна..." Чувак, він такий же "розумний і інтЕлІгентний", як ти - грамотний.
Віра до Стас Показати IP 19 Липня 2019 20:53
сюмар порошенкова прислуга, не вірю їй ні одному слову
АНАТОЛИЙ ШАНДУРСКИЙ Показати IP 18 Липня 2019 09:30
ПРОТЕЖЕ ГОРДОНА СМЕШКО - КОТ В МЕШКЕ
Ярослав Показати IP 18 Липня 2019 19:43
Чому у даній статті лише коменти провокатора. Чому немає розяснень від пана Смешка?
владимир Показати IP 19 Липня 2019 13:26
А что Гордон по этому поводу глаголет, может Смешко тоже маланец.
Таня Показати IP 19 Липня 2019 15:05
Смешко - чесна людина. Це видно неозброэним оком.
Рэмбодупэнко до Таня Показати IP 20 Липня 2019 00:32
Розуй око!
Олександр Показати IP 24 Липня 2019 09:13
А що "Сила і честь" має тих, хто воював в АТО (ООС)?! По місцевим точно скажу, що це клуб екс-начальників, СБУшників-КГБістів і лише за назвою "сила і честь". Вояк-фронтовиків там не бачив, а тим більше добровольців! Як і не бачив тих, хто був активний в проукраїнській позиції. Але ювілеї совка то вони святкують
омелян. Показати IP 4 Серпня 2019 21:04
Обидвоє продажні сволочі.
Романна Показати IP 5 Серпня 2019 14:36
Одинакові ,тільки би до корита
вася Показати IP 26 Серпня 2019 15:32
Я когда узнал, что у Смешка доверенное лицо Гордон, сразу столо ясно. Честная пара.