USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сміття до стелі: показали захаращену квартиру, яка згоріла в Луцьку. Фото

3 Січня 2020 16:42
Для гасіння пожежі в Луцьку рятувальникам довелось розбирати приміщення від згорілих речей.

У квартирі на проспекті Соборності, з якої врятували жінку, були гори мотлоху аж до стелі.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА СОБОРНОСТІ У ЛУЦЬКУ – ПОЖЕЖА: У ВОГНЯНІЙ ПАСТЦІ ОПИНИЛАСЬ ЖІНКА. ВІДЕО

Через захаращення макулатурою та іншим сміттям у помешканні була висока температура, яка заважала рятувальникам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
111 Показати IP 3 Січня 2020 16:48
Нема слів....
Богдан Сташинський Показати IP 3 Січня 2020 17:00
Мабуть тоді і сусіді таки самі як ця господарочка, порядні люди би не допустили такого " армагедону" поблизу від себе - така на жаль естетична культура цbх людей. Звідки вони , хто їх виховував ???
Джек до Богдан Сташинський Показати IP 3 Січня 2020 17:28
Цікаво і що б ти зробив цій сусідочці?Заяву написав чи ляща дав,щоб завтра вона на тебе написала?Демократія-тіштеся.
Vic до Джек Показати IP 3 Січня 2020 22:56
Демократія тут ні до чого. Сусіди могли навіть не знати. Служби, які б мали контролювати таких людей не справляються або існують чисто для галочки. Поліція та, в першу чергу, соціальні служби і психіатри мали би допомагати таким людям.
3 до Богдан Сташинський Показати IP 3 Січня 2020 17:32
І як ти собі це уявляєш, мрійнику?
Богдан Сташинський до 3 Показати IP 3 Січня 2020 18:09
Битися до останньої краплі крові, до останнього дихання - як за волю і свободу, щоб потім не всратися від інфекції і дизентерії ...
лучанка до Богдан Сташинський Показати IP 3 Січня 2020 17:38
Щоб ви розуміли, неадекватні сусіди -це біда .Вплинути на них законно, коли немає порушень громадського порядку, неможливо ніяк. А ваш персональний срач у квартирі, то ваша справа. Ні поліція, ні ЖЕК, ніхто не може заборонити вам це робити . Навіть заходити до вас без поважних причин не мають права.Щоб позбавити таку людину житла, або щоб заставити навести порядок ,потрібно пройти 7 кіл пекла, і не факт, що буде результат. Бо приватна власність. І не варто ображати сусідів, вони безсилі.
123 до лучанка Показати IP 4 Січня 2020 22:56
Яке законно ???? Ви або хворі, або неадекват такий самий як ця.
Лучанка до Богдан Сташинський Показати IP 3 Січня 2020 17:53
У нас теж був такий сусід, а людям в підїзді було однаково
Поля Показати IP 3 Січня 2020 17:11
Міська владо, може б ви хоч якісь перевірки проводили? Наприклад, одиноких пенсіонерів, інвалідів, тих, хто стоїть на обліку у психіатричному диспансері. Не Луцьк, а жахіття.
лучани Показати IP 3 Січня 2020 17:12
Хто про таке знає і має таких сусідів - негайно повідомляйте, щоб біди не було!
4 до лучани Показати IP 3 Січня 2020 17:33
Куди?
лучанка до лучани Показати IP 3 Січня 2020 17:41
Вам повідомляти? То напишіть адресу чи телефон..
А як у сусідів Показати IP 3 Січня 2020 17:32
У сусідній Польщі ОСББ має більше прав, ніж у нас. Зокрема, право на виселення нерадивих жильців в соціальне житло. (Звичайно, після певної процедури (загальні збори, попередження і т.д.))
Роман до А як у сусідів Показати IP 4 Січня 2020 17:04
Я аж бачу, як в Україні з приватизованої квартири виселяють людину. Дуже законно, ага. Нісенітниці якісь пишете
Таня Показати IP 3 Січня 2020 20:04
У нас по Відродження 49/85 живе така сусідка. Вона п'є, вся хата в смітті і лахмітті, двері не відчиняє, поставить каструлю на газ і піде. А допомоги немає звідки чекати, бо це ж її привтана територія. Дільничні, агов
Чорт Показати IP 4 Січня 2020 01:23
Тож рятувальники ходять інструктаж проводять,. Не бачили такого ??
Лучанка7 Показати IP 4 Січня 2020 02:29
Потрібно змінювати законодавство, щоб можна було таких несвідомих людей, які зносять різний непотріб у квартиру, лікувати у психлікарні за згодою родичів. Бо через недосконале законодавство страждають невинні сусіди!
Правда Показати IP 4 Січня 2020 07:52
Чому дивуватись.Це все тільки наслідки.В нас до 30% людей мають психічні розлади і це все просто наростає,як "сніжний комок".Який вихід?Ніхто не знає і не хоче знати.Дійсно там ОСББ і потрібно наділити повноваженнями на виселення таких людей в соціальне житло під нагляд.Хоча про що це я,всім не до цього,як черговий кусок землі "увірвати"то це так,ми тут...
Мікі Показати IP 4 Січня 2020 22:39
Надімною алкаш живе, вночі бушує,в під'їзді ходить в туалет, звернулись в поліцію, а вони відповіли: Вам не повезло з сусідом,і все.
Остап Вакарчук Показати IP 5 Січня 2020 10:53
Суспільство деградоване повністю. Приклад: ми живемо в Луцьку у приватному секторі, поряд сусіди які також як всі тримають свиней та курей, обоє пенсіонери у нього пенсія 3000 грн. у неї 2380 грн. Чому я знаю бо поштарка ще носить пенсію. У цих сусідів на подвір"ї: сарай, льох, старий правда автомобіль і гараж, ніби як у всіх людей у віці 68-70 років. Але він та вона кожний день риються як собаки або коти у сміттєвих баках та носять собі на подвір"я всяку всячину, гараж та сарай захломили так, що смердота стоїть така, що розходиться по всій вулиці. Ну що тут сказати, ніколи не думав, що мої сусіди до такого життя опустяться. У молодості при Радянській Владі такого не робили, принаймі ми не бачили, а зараз ніби хто їх підмінив, я був у них в хаті, то з порога так вже смердить ніби хтось сходив у туалет і не змив воду за собою. А ви кажете, що сусіди не можуть знати чи не повинні втручатись у поведінку їнших. Якщо вони своїх життям створюють незручності для суспільства, то громадскість повинна встручатись, бо жити з такими людьми поряд не можливо. Не втручається тільки той, кому до одного місяця, що поряд робиться.
Gigant Показати IP 5 Січня 2020 10:54
Брехня