USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смолоскипна хода відбулася і в Ковелі

3 Січня 2015 10:17
Аби піднести національно–патріотичний дух в Ковелі 1 січня відбулась смолоскипна хода. Організатором цього заходу стало відоме на Ковельщині громадське об’єднання «Майдан Гідності» та зокрема активіст цієї організації Володимир Кравчук, - повідомляють у Ковельській районній раді.

Нагадаємо, у перший день нового року понад півтисячі жителів Володимира-Волинського взяли участь у смолоскипній ході, присвяченій Дню народженню Степана Бандери - провідника українських націоналістів.

Відбувалися урочистості і в Луцьку. Так, у обласному центрі молились за усіх полеглих, що боролися за волю України, яку промовив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Микола.

До слова, 1 січня, по всій Україні в різних містах - Києві, Львові, Сумах, Чернівцях, Івано-Франківську тисячі людей пройшли центральними вулицями міста зі смолоскипами та червоно-чорними прапорами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 10:30
Мавпи з гранатами...
Bo-Bo до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 14:01
тепер нахай тою ж колоною на схід воювати йдуть.
... Показати IP 3 Січня 2015 10:34
пару старих ідіотів зі смолоскипами не означає, що Ковель має бендеру за героя.
,,, Показати IP 3 Січня 2015 10:53
Який нах герой? Хто такий Бендера? Ніхто і звуть його ніяк. Не може бути героєм України людина, яка працювала на нацистську Германію.
Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 10:58
Маю великі підозри, що люди, які збираються на такі "мітинги" - безробітні, нереалізовані у житті люди, котрим нема куди подіти свою активність. Ось і шукають шляхи...
пр Показати IP 3 Січня 2015 10:59
Хода?:))) от силы 5 человек и столько же зевак.
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 12:11
одного ідола проклинають другого прославляють хто на черзі
Дмитро Показати IP 3 Січня 2015 13:47
придуркі слів немає ...
Лучанин Показати IP 3 Січня 2015 14:35
Доки "Свобода" буде носитися з Бандерою по містах, Україні доведеться в одиночку воювати проти Росії
ковельчанин Показати IP 3 Січня 2015 14:44
на фото точно не Ковель
Михайло Показати IP 3 Січня 2015 16:29
Лучанину - не проти Росії, а проти путінської інтервенції на Донбасі і в Криму
сором Показати IP 3 Січня 2015 17:39
Депутат Рады требует наказать телеканал «1+1» за унижение Бандеры. «Конечно, узнав о появлении кобзонов и Ко в эфире «Интера» я пересмотрел эту галиматью в Интернете и понял, что в нашем государстве что-то не то. Потому как я убежден, когда врагам нашей страны КТО-ТО дает эфирное время, то этот КТО-ТО должен нести персональную ответственность», — подчеркнул депутат. Он считает «абсолютно трезвой мыслью», что «Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания должен как можно быстрее рассмотреть новогодний шабаш на «Интере» и наказать виновного». «Кроме того, Нацсовет должен рассмотреть и вопрос по телеканалу «1+1», который недавно выпустил в эфир документальный телефильм, где абсолютно унизили и опозорили грозное имя Вождя Нации Степана Бандеры. Моя команда юристов уже готовит по этим случаям депутатское обращение к Нацсовету. Для меня нет разницы между выходками руководства «Интер» и руководства «1+1». Оба канала должны быть наказаны», — считает Мосийчук. По его оценке, фильм о деятельности Степана Бандеры был «глубоко антиукраинским». «Показав этот фильм Коломойский, от души наплевал в лицо украинству», — сетует депутат. Ой блін ржунімагу! О-то понаобирали депутатів... Як ДонКіхоти з Санчо Пансами!:)))
макеевчанин Показати IP 3 Січня 2015 20:20