USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сьогодні на Волині застосовуватимуть стабілізаційні графіки вимкнення світла. Де й коли не буде електрики

10 Грудня 2022 08:36
Через пошкодження об'єктів енергетики та у зв'язку із відсутністю достатньої генерації з теплових та атомних електростанцій на території Волині, як і по всій Україні зберігається дефіцит потужності.

НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

ПрАТ «Волиньобленерго» відповідно до доведених величин споживання розроблено графіки стабілізаційних вимкнень по районах обслуговування філій Товариства.

Де та коли вимикатимуть електрику, можна подивитися ТУТ.

Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо в НЕК «Укренерго» буде потреба збалансувати енергосистему.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятися від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ВІРУС Показати IP 10 Грудня 2022 13:33
ТА ЦЕ ТОНКИЙ РОЗВОДНЯК ЛОХІВ.
Леонід Показати IP 10 Грудня 2022 14:17
Брехня,а не графіки. Краще нічого не друкуйте. Не дратуйте людей. Струмівка.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2022 16:08
З метою розвантаження та стабілізації сімійного бюджету, мною прийнято рінешшя не сплачувати послуги електропостачання. Після стабілізації бюджету, а також якщо буде надано стабільне електропостачання оплата буде відновлена в штатному режимі.
дідо до Анонім Показати IP 10 Грудня 2022 17:33
не плати, то відріжуть на другий день...
Анонім до дідо Показати IP 10 Грудня 2022 19:36
За послуги такої якості платити не збираюсь. А якщо тебе все влатшотовує то сиді мовчки при свічках і готуй їжу на вогнищі як печерна людина.
Вал до Анонім Показати IP 10 Грудня 2022 21:51
Ну заодно прийдеться варити щі для ваньок, і житимеш у холодному хліві. Включиш борзометр перед ними
Анонім до Вал Показати IP 11 Грудня 2022 00:27
Ну ванькам варити щі точно не буду, гімна хіба шо. А над такими як ти, якраз можна їздити, подати електроенергію на декілька годин і казати все норм - плати. Можливо ти якраз і будеш варити шось там ванькам. В мене така логіка, немає електроенергії - в мене стоїть робота, і як наслідок: "впали доходи із-за якості послуг" = "страждає оплата тих самих послуг". Чи в тебе якась друга логіка? Розкажи.
Правильно! до Анонім Показати IP 10 Грудня 2022 18:10
Вчи карбованцем! Бережи гривню!