USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Спецоперація під Луцьком: звільнили заручників, яких катували 2 дні

19 Березня 2018 09:11
Двох чоловіків, віком 40 і 33 років, утримували в підвалі будинку в селі Забороль, що під Луцьком. Заручників жорстоко били та катували, вимагаючи грошей. Спецпризначенці звільнили бідолах з полону надвечір 17 березня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власні джерела.

Відповідно до попередньої інформації, чоловіки займались добуванням та продажем криптовалюти, тому й стали жертвами зловмисників, які хотіли «по-легкому» здобути грошей.

Над чоловіками жорстоко знущалися. Особливо постраждав 33-річний чоловік, на ньому, зі слів лікарів, «немає живого місця». Нині потерпілі перебувають в Луцькій міській клінічній лікарні, їх охороняють силовики.

В прокуратурі Волині офіційно підтвердили цю інформацію та повідомили, що членів банди вже затримали. Також стали відомі подробиці інциденту. Шестеро зловмисників 16 березня напали на одного з громадян у його власному помешканні в будинку на вулиці Кравчука у Луцьку, жорстоко побили та заволоділи двома мобільними телефонами. Потім, розбивши скло в його авто, викрали звідти гаманець із понад 5 тис. грн., самого ж потерпілого завезли у село Забороль Луцького району, де помістили у підвал.
Іншого потерпілого нападники викрали біля під'їзду будинку на вулиці Ветеранів в обласному центрі та, заволодівши його автомобілем, також доправили в село Забороль. Дорогою у потерпілого, якого теж били молотком та битою, відібрали гроші, ювелірні прикраси, телефони та ключі від квартири та будинку.

У підвалі в Заборолі чоловіка знову продовжували бити й навіть погрожували вбити, приставляючи до скроні пістолет. Таким чином зловмисники вимагали передати їм автомобіль, квартиру, грошові коштів у сумі 5000 доларів США та «ферму біткоїнів».

Звільнили потерпілих завдяки скоординованим діям працівників Луцького відділу поліції ГУ НП України в області увечері 17 березня 2018 року. З місця пригоди поліцейські вилучили пістолет «Zoraki» з набоями, декілька молотків, мобільні телефони, гроші, медикаменти, тощо. Потерпілих госпіталізували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
102 Показати IP 19 Березня 2018 00:34
Брєєєєєд!! Вони виготовляли амфітамін! За це получили пі@ди
совок Показати IP 19 Березня 2018 06:18
дожились до какой-то мексики
лучанин до совок Показати IP 19 Березня 2018 16:24
Хтось каже дожилися. Це хто молодий ще. А можна сказати і дежавю. Було вже так. У 90-х роках.
!"№ до лучанин Показати IP 19 Березня 2018 20:17
Тільки в 90-х таке відбувалось стабільно, - раз в три дні.
Сергій Показати IP 19 Березня 2018 07:36
да нестабільна валюта
Добро і зло Показати IP 19 Березня 2018 09:54
Путін там хоч не при ділах ....? Але ж ми і нелюди стали !!! НЕНАЧЕ ЛЮДИ ПОДУРІЛИ !!! САТАНА ПАНУЄ ЛЮДЬМИ НЕ НА ЖАРТ !!! Людське життя - це боротьба в людині добра і зла !!! Кожна людина за життя робить сама вибір- робити добро іншим чи зло ! Але зло як показує життя перемагає . Все минає, гріх зостається .
123 до Добро і зло Показати IP 19 Березня 2018 20:18
А до чого ти ублюдка-пуйла де треба і нетреба згадуєш. Ця боксна ублюдіна своє місце в пеклі заслужила, і рашку туди ж суне...
Х Показати IP 19 Березня 2018 09:58
Один із потерпілих Олександр Ровенський, один із найбільших розповсюджувачів наркотиків у Луцьку. Саме за це він получив тягла. І тут ситуація для подальших роздумів: він покликав на допомогу поліцейських, співробітників БНОН, які його врятували!!! Це тільки мені щось тут викликає підозру:))))
хх до Х Показати IP 19 Березня 2018 13:35
не той олександр ровенський що в сбу працює?????
поха до хх Показати IP 19 Березня 2018 14:47
ні це той що в 90-х в буратіно праював(шаріком)
Наркотики зло Показати IP 19 Березня 2018 10:02
Тобто силовики охороняють продавців амфіку? Все по моєму ясно. Занавєс
Лучанин Показати IP 19 Березня 2018 10:29
Яка на х** криптовалюта???Ви що плетете????це мєнти кришують наркобаронів!!!
Васьок Показати IP 19 Березня 2018 11:12
Так, це звичайна ситуація. А що, барига думав що завершить свою діяльність по іншому?
В Показати IP 19 Березня 2018 17:55
Васьок ти як всіх закриють варити собі сам будиш??? Нара ти паршива!!!
.. Показати IP 19 Березня 2018 18:50
Одна справа дати пі***, а інша- катувати людей, знущатись. Бариги чи не, не мають права. В кожна сім‘я, діти. А забивати чуть не до смерті, і також бити дівчат, які там були. Це переходить всі грані
Володя до .. Показати IP 20 Березня 2018 07:08
В що там робили дівчата??? Мабуть це були дівчата з вулиці Рівненської.....
Лучанин Показати IP 20 Березня 2018 12:02
Такий брєд пишете, що на голову не надінеш. Ніякі наркотики тут не до чого. Рішили чуваки каси зрубити легенько. Захотілось їм «бітка». А тепер хай думають що їм робити. Нащо було так жорстоко?
Думай сам до Лучанин Показати IP 20 Березня 2018 17:21
Те що Ровенський барижить 100%
Лучанин до Думай сам Показати IP 20 Березня 2018 19:23
А ти в нього купляєш, раз ти на 100% впевнений!?!?
Вася Інтелігент до Думай сам Показати IP 22 Березня 2018 16:03
Барига -це скуповувач крадених товарів,господа "муркеты "!Доречі воїни,о благородні винищувачі продавців наркотиків,чомусь не знищили порошок,який відняли у якогось торгівця чи ,може,купили,щоб без заминок провести "апірацию вазмєздія ",при затриманні він знаходився у них...А Ровенський...Не самий гірший чоловік...Майнив біток,піднюхував,можливо,щоб не спати за компом...Та у Саши - дружина,діти...Він людей не краде,грошей із них не вимагає...
знає правду Показати IP 20 Березня 2018 17:50
Правильно роблять,шо БАРИГ прибивать!!! з цими трохи перестарались) нічого страшного!!! поліція кришує розповсюдження наркоти а "біткоїнами" людям голову дурять.....
Вася Інтелігент до знає правду Показати IP 22 Березня 2018 16:06
Не "шо ",а "що "...І початок нового речення із великої букви пишеться!Тобі років скільки,дитино,може тобі ще ранувато висловлювати власну думку!?
андрій Показати IP 21 Березня 2018 07:06
дожились, поліція кришує бариг амфетамінщиків, той ровенський в тюрмі сидів за продаж наркотиків, скільки дітей наших потравив, хлопці добру справу зробили, а менти все перекрутили тв***ки. і їхня черга прийде.
Вася Інтелігент до андрій Показати IP 22 Березня 2018 16:12
І твоя,голубчик!!!Як "бариг " не лишиться - прийдуть і до тебе...Їм не важливо,що й у кого забирати...А причина знайдеться...А може ти "мусар","криса " чи взагалі "пи?ор"..."Ета проста нада абаснавать"!!!Ги-ги)))
ТиВася мент до Вася Інтелігент Показати IP 18 Квітня 2018 01:19
Щось ти баран багато коментів пишеш? В захист мусоров і наркоторговців! Ти випадково там не при темі? Інфа про бариг провірена. Школьніки злили Ровенського
Сожеление,.. Показати IP 21 Березня 2018 11:59
Вы что тут все ненормальные?! Да какая разница чем занимался??! Где ваша европейская толерантность с терпимостью?! Мова про людское... Только люди поймут и посочувствуют.... Любой мог оказаться на их месте. Такая у нас безпечная евро страна.
Справедливість Показати IP 29 Березня 2018 21:06
Цікаво а чому нічого не пишуть що ті «потерпілі» виготовляли і продавали наркоту? Я так зрозумів що їх діяльність кришувалась поліцаями, а тут їм трохи поламали бізнес , от мусора і бісяться ))
Микола Показати IP 7 Квітня 2018 01:59
Маринували їх до пасхи.але добре що накрили їх