USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Спецслужби РФ засилають на мітинги агентів-матерів

31 Липня 2014 14:31
Нині в Україні є багато провокацій, які шкодять проведенню АТО і грають на руку Росії. Набувають популярності протести солдатських матерів. Проте часто на таких мітингах виступають жінки, чиї сини і чоловіки не воюють і не мають жодного відношення до Антитерористичної операції на Сході. Про це інформують Факти.

"Я представляю матір загиблого сина в мирний час. В мене син загинув у 90 році", - каже одна із матерів.

Вони обуруються і висувають ультиматуми військовим. Жінки прийшли захистити родичів. Мовляв, сини і чоловіки гинуть. Запитання і претензії від них сипляться, наче ракети з установки "Град". Однак парадокс - ці солдатські матері на фронті ні синів, ні чоловіків не мають.

"У мене син призовного віку і слава Богу поки в АТО не воює", - каже одна із організаторів конференції Олена Пономарьова.

На запитання, які у них претензії, відповідають, мовляв, ходять чутки, що на передовій - не все гаразд.

Як виявилося, конференцію цих начебто солдатських матерів зібрали громадські організації. У центрі зали - троє активістів, які фактично диригують зібранням. До АТО ніякого стосунку не мають. Проте під кінець конференції 30 їм підконтрольних людей уже наполягають: треба від імені родичів вояків звернутися до президента, щоб родини загиблих і поранених підтримали, темпи мобілізації зменшили, воєнний стан в Україні запровадили.

Зі слів військових, потім спотворена інформація з таких прес-конференцій гуляє інтернетом й російськими каналами і дуже шкодить проведенню АТО.

"Ми маємо неофіційну інформацію щодо того, що це працюють відповідні спецслужби інших країн", - розповідає тимчасово виконувач обов'язків начальника головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ Олександр Голоднюк.

Каже, в Києві є багато випадків приїзду матерів, нібито представниць громадських організацій.

"Ми неодноразово мали можливість переконатися, що там дійсно є особи, які з провокаційною метою напружують ситуацію", - заявив він.

Інформацію про цю зустріч у Львові передадуть в органи безпеки.

А матерям військових та й усім українцям експерти радять не піддаватися на провокації. Кажуть, що менше нещирих емоцій, то ближче перемога.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Ну ну Показати IP 31 Липня 2014 14:50
Ну да, а ще цим агентам москви не подобаються зарплати в 1218 грн, вони не розуміють суті того часу в якому живуть. Десь це вже колись читав... 1929-37 рік. Чекаємо судів над "ворогами народа", здійснених ворогами народу.
лучани Показати IP 31 Липня 2014 14:54
Московська секта - є головним агентом Кремля на Волині.
НАДІЯ до лучани Показати IP 31 Липня 2014 17:40
Точно. Вже одна славнозвісна СОЛДАТСЬКА МАТИ (ще з майдану почала) у в'язниці, нарешті. Всі її добре пам'ятають: ким вона тільки не була і де тільки не побувала, навіть у Москві засвітилася. То хіба так складно СБУ і цих МАМАШ вичислити?! Чекаємо.
так Показати IP 31 Липня 2014 15:00
То Саган відьма
Афган Показати IP 31 Липня 2014 15:04
А труна з сином - це не аргумент?
до ВН Показати IP 31 Липня 2014 15:23
скільки ще будуть тролі на сайті?
МАМА до до ВН Показати IP 31 Липня 2014 16:28
коментар було видалено
МАМА до до ВН Показати IP 31 Липня 2014 16:36
коментар було видалено
ГОША до до ВН Показати IP 31 Липня 2014 16:40
коментар було видалено
До ВН Показати IP 31 Липня 2014 15:49
В країні ситуація і так досить напружена. І те, що російські засланці існують і на заході - правда. Але принаймні модератор ВН може фільтрувати і не пускати цих засланців хоча б на свій сайт.
111 до До ВН Показати IP 31 Липня 2014 15:58
Коли людина має просто іншу думку - не рве дупу за майдан, АТО і т.д. і т.п. - це не означає що вона російський засланець чи кремлівський бот. Вона всього-навсього має іншу думку, от і все. Звикніть до цього і не вимагайте для інших людей ніякого фільтру, інакше рано чи піздно вас самих профільтрують коли час відповідний настане
МАМА до 111 Показати IP 31 Липня 2014 16:31
коментар було видалено
киянка до До ВН Показати IP 31 Липня 2014 16:06
коментар було видалено
Анонім до До ВН Показати IP 31 Липня 2014 17:45
Судячи з кількості видалених прокремлівсьх коментів - модератор нормально справляється. Просто вони лізуть, як КОЛОРАДСЬКІ жуки, попробуй встигни за ними.
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 16:14
коментар було видалено
ОРЕСТ Показати IP 31 Липня 2014 18:01
МАБУТЬ ВЛАДА ГАРНО ЗА ГОРЛО ЗВЯЛА.
Анонім до ОРЕСТ Показати IP 31 Липня 2014 18:20
Коли тебе вже ВІЗЬМУТЬ? Повідомиш, цікаво.
Наталя Показати IP 31 Липня 2014 18:26
Це ж яку треба мати совість щоб запідозрити матерів у провокаціях замовлених Москвою! У вас що немає синів чи ви бажаєте відправляти їх на бойню в Донбас? Я теж мати і підтримую матерів Ратнівського і Старовижівського районів які блокували шляхопроводи в протесті проти відправки їх синів на братовбивчу війну. У нас не діти, а в Київських депутатів і представників влади - діточки, яких на війну не відправляють та ще й матерям військовослужбовців затикають роти! Не треба нам така влада, яка ціною життів наших дітей хоче втриматися і примножити свої і так мільярдні статки!!
Анонім до Наталя Показати IP 31 Липня 2014 19:50
коментар було видалено
і що Показати IP 31 Липня 2014 20:04
якщо діти ще не на війні? я не зрозуміла, до чого тут ці претензії? нормальна жінка завжди такі акції підтримає. бо завтра на місці тих дітей будуть і наші. а депутати хай замовкнуть. бачила вчора, як жінки, здається з Ів.- Фр. одного такого за патли віттягали. молодці
факт до і що Показати IP 31 Липня 2014 20:36
Бачила? Правильно, жінки можуть бути (і є деякі) не гіршими бойовиками за чоловіків. Точніше, ще гіршими. Давно відомо, що жіноча жостокість набагато страшніша за чоловічу.
очевидец Показати IP 31 Липня 2014 21:49
Можно бесконечно блокировать дороги, валить деревья, вот только как это поможет в решении проблем, если заложниками ситуации оказыаются обычные люди, пасажири с маленькими детками, водители - обчные трудяги... чиновникам на нашу мышиную возню плевать с высокой колокольни, вот их бы поблокировать хоть пару дней, так что б не поесть ни по***ть