USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На заході України Росія готує масштабні провокації. ОНОВЛЕНО

16 Квітня 2014 12:35
За станом на 18 квітня стало відомо, що Маршу на честь створення дивізії СС "Галичина" у Львові цього року не буде. Громадські активісти вирішили скасувати традиційний захід. Таким чином прагнуть уникнути провокацій зі сторони росіян, про які говорять у столиці, - повідомляє 24tv.ua.


За станом на 16 квітня народний депутат Геннадій Москаль попередив про масштабні провокації Росії на Західній Україні. Політик каже, що спецагентів Росії вже перекидають в Україну. Спецслужби Росії готують масштабні провокації в західних областях України, - нагоосив Москаль. Про це повідомляє ТСН.

З його слів, "28 квітня, в день, який вважається створенням дивізії СС "Галичина", центральними вулицями Львова, Івано-Франківська та Тернополя мають пройти марші з символікою СС "Галичина" та гаслами, які сприйматимуться жителями Південно-східної України, як загроза свободі, життю та майну".



Згідно з інформацією політика, "плануються також заклики до фізичного знищення сепаратистів, погроми осередків КПУ, Партії регіонів та адміністративних будівель", - інформує УНІАН.

На думку Москаля, "мета цих акцій - з новою силою сколихнути сепаратистські настрої Південно-східного регіону України".

"Інформація здобута з джерел, які заслуговують на повну довіру і мають пряме відношення до цієї спецоперації. У Львівську, Івано-Франківську та Тернопільську області під виглядом одиночних туристів, які не викликають підозри в українських прикордонних служб, через КПП в Чернігівській області, а також із території Білорусі, мають заїхати близько тисячі підготовлених російськими спецслужбами осіб, які вільно володіють українською мовою і будуть активними учасниками провокацій", - заявив нардеп.

За його даними, частина цих осіб уже перебуває на території України й вишукує контакти з громадськими організаціями та окремими громадянами, котрі за грошову винагороду погодяться взяти участь у масовках.

"Координатори проведення провокацій із числа досвідчених працівників спецслужби Росії, котрі є вихідцями із західних областей України й розмовляють місцевими діалектами української мови, також уже перебувають на Заході України", - додав Москаль.

Він висловив припущення, що "автори спецоперації сподіваються, що ЗМІ багатьох країн світу висвітлюватимуть вказані події, як загрозу виникнення неонацизму в Україні, що викличе занепокоєння в Західній Європі".

"Ще одна мета провокацій - використати святкові дні 1 - 9 травня для широкомасштабних акцій агресії по всій Україні з метою протистояння "неонацистам", прихильникам СС "Галичини", "бандерівцям" тощо", - повідомив Москаль.

Нагадаємо, у Мелітополі Запорізької області працівники контррозвідки СБУ затримали громадянина України К, який прямував до Луганська для виконання диверсійного завдання російської військової розвідки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
дикий фарс Показати IP 16 Квітня 2014 12:43
коментар було видалено
Настя В Показати IP 16 Квітня 2014 12:48
придурки . Вже зовсім страх потеряли Бог відбирає розум бо у них вже є все
Мася Показати IP 16 Квітня 2014 12:59
Все не вгомоняться. Залишається сподіватися на свідомість громадян та необхідність садити картопельку. Може й не відбудеться провокація...
міша Показати IP 16 Квітня 2014 12:59
колись були сусіди- друзі тепер вороги. Так як в житті буває сьогодні брат а завтра йде проти тебе все це ГРОШІ РОЗКІШ РЕСТОРАНИ БАРИ ЛЮБОВНИЦИ Бог так карає але і мирних людей
Мойша Рабинович до міша Показати IP 16 Квітня 2014 13:14
Миша,и вы в этот бред таки верите?Как в Крыму не пытались военных двух стран стравить лбами разве они повелись?Вы умный и как я понимаю добрый человек подумайте и ответьте себе на вопрос.Когда нибудь в истории Украины украинец шел воевать с украинцем?За всю нашу историю одни только недоделанные майдановские власти умудрились это сделать.Так где настоящий враг Украины сейчас сидит?Подумайте...
йося моргенштерн до Мойша Рабинович Показати IP 16 Квітня 2014 14:53
боже, мойшя, ты таки вернулся! настоящий патриот своей страны! и это в такие тяжёлые времена!!! и продолжаешь учить глосиков!!!
Артем Показати IP 16 Квітня 2014 13:06
Опять Москалю мерещатся засланцы Кремля???:)Что он там в Киеве курит или нюхает,что его так все время вставляет?С такой фамилией как у Гены сейчас лучше вообще бежать с Украины или на худой конец поменять ее на какую-то украинскую типа Обдрищенко,Гузь или Попандопало.А то розвелось у нас Москалей как ..............................:)))
Вікторія Показати IP 16 Квітня 2014 13:18
Люди, давайте збережем МИР. Давайте радіти життю, дітям.
У Показати IP 16 Квітня 2014 13:20
те, що жителі південно-східної України настільки дебільні, що в той час, коли по їхніх вулицях їздять російські танки, російські годованці захоплють адмінбудівлі, грабуть магазини, впритул розстрілюють водіїв в машинах, вони вважатимуть за загрозу своєму життю, майну та свободі, марші з кількох десятків людей у Західних областях України, якось не віриться. А якщо й справді настільки дебільні, то й х.р.ін з ними. Дістало вже все і всі.
Луцьк Показати IP 16 Квітня 2014 13:31
А мені здається чистої води провокція або чергова інформаційна війна, тільки вже цілеспрямована на більш згуртованних мешканців Західної України. Давайте бути мудрими і не сприймати всю інформацію так буквально, просто мати на увазі і діяти в будь-якому випадку виважено і задля збереження миру і спокою в країні. Адже саме здоровий глузд і чистий розум дають нам приймати правильні рішення. Паніка поганий настановник для прийняття якихось дій. Але як то кажуть: Обізнаний, значить озброєний!
Igorock Показати IP 16 Квітня 2014 13:48
коментар було видалено
Романтик Показати IP 16 Квітня 2014 13:52
Предлагаю нашим журналистам разрешить употреблять коноплю,опиум,гашишь и марихуану.Тогда уже на следующий день мы увидим море позитива(без войны) на всех телеканалах Украины и все у нас сразу наладится:)
небайдужий Показати IP 16 Квітня 2014 13:55
Такими заявами Москаль остаточно втрачає імідж відповідального політика і створює собі такий образ поганенькоїї пародії на Жириновського в Україні.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 14:19
Надіюсь ці засланці не будуть людей вбивати а то дехто буде казати що це бандери вбивають, ріжуть і скидають в криницю людей. От такими мотодами працювало і тодішнє керівництво кремля!
Та ну на... Показати IP 16 Квітня 2014 15:06
в Луцьку малоймовірно, тут усі всіх знають. Полізуть, їм зламають роги.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 15:27
Не будьте наївні шановні волиняни. Спорудження пам’ятника Бандері в Луцьку за бюджетні кошти хіба не провокація проти України на радість ворогам?
ЯЯ до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 15:52
А давайте труси носити кольору російского триколора, щоб ворогам довести, які ми миролюбні та толерантні, рідною мовою давайте говорити пошепки, вимкнувши світло і заховавшись за диваном, щоб не травмувати російськомовних українських громадян, бо ще сприймуть це як особисту загрозу. Соплі, пробачаюсь, висякати можна, не оглядаючись на те, як це сприймуть вороги, друзі, брати?
До лучанина Показати IP 16 Квітня 2014 15:43
+200!
москалю Показати IP 16 Квітня 2014 23:21
пане Москаль, здається, що Ви чимось дуже ображені на міліцію, всю правоохоронну систему. Постійно щось надумуєте, обливаєте грязюкою, ображаєте. Якщо це так, то відмовтеся від "міліцейської" пенсії у декілька тисяч гривень, від квартири, яку вам дала міліція, і з чистим серце у відкрите влавання. Слабо?
Нестор Показати IP 18 Квітня 2014 18:21
Провокацій від Росії до 22 квітня на заході України не буде, хіба що організовані прорвладними партіями..Щодо агентури Росії, то її здебільшого на захід та в Київ запрошують самі українці. Велика кількість агентури серед кримських переселенців, які не є татарами та проживають в Криму після 2006 року і є вихідцями з Росії.
Ялі Показати IP 6 Травня 2014 23:41
Не втрачайте фокусу, будьте пильними.