USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Співали про чесного злодія в законі: як судді на корпоративі завивали російський «блатняк». Відео

12 Січня 2022 18:19
У Запоріжжі місцеві судді вирішили відзначити професійне свято російськими тюремними піснями. Запальні танці й пісні під караоке судді влаштували у міському ресторані.

Як пише громадський активіст Сергій Стерненко, відбулося це ще напередодні Нового року – 15 грудня, передає УНІАН.

За інформацією Стерненка, йдеться про суддів Шевченківського райсуду Запоріжжя.

Після святкового застілля гості корпоративу вирішили розважитися у караоке, для цього обрали репертуар з російським «блатняком».

На відео потрапив один зі суддів, який співав у мікрофон про «портного суддю» (від виразу «шити справу» – засуджувати невинного, – ред.) пісні Михайла Круга «Кольщик».
У тексті йшлося про чесного «вора в законі», якому незаконно «шиють справу» й не пускають до матері. Він просить тюремного наколювача «набити йому куполи там, де місця вистачить».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
скептик Показати IP 12 Січня 2022 18:33
А ЩО Є РІЗНИЦЯ МІЖ суддями і криміналітетом ?
Анонім до скептик Показати IP 13 Січня 2022 18:00
Ніякоі! ТІльки судді отримують зарплату в 90 тис грив і багато різних плюсів....якось так.
Суддівка Показати IP 12 Січня 2022 18:40
Про батька нашого кішкодава мали співати?
Судиня до Суддівка Показати IP 13 Січня 2022 07:35
Пісень багато, а вони мають боротися з тим про що співають
В. Показати IP 12 Січня 2022 18:41
Вот и отправить их на зону лет так на пять авансом.Думаеться мне за зря сидеть не будут!!! хахахаха
Отож до В. Показати IP 12 Січня 2022 21:47
В тому що ви написали можна побачити порушення КК по деяким статтям, а от вони якраз таки нічого кримінального або адміністративного не робили. Подумайте хто сяде.
юрист до Отож Показати IP 13 Січня 2022 10:46
він мав на увазі на екскурсію з метою ближчого ознайомлення з життям увязнених для забезпечення більш адекватного винесення вироків
Лучанин Назар Показати IP 12 Січня 2022 18:44
І що тут такого? 90% Українців слухаю російськомовні пісні. вам вже немає про що писати, чи як?
Лучанка т до Лучанин Назар Показати IP 12 Січня 2022 20:33
А, як на рахунок професійної етики? Чи це вже порожній звук?
Авжеж до Лучанка т Показати IP 12 Січня 2022 21:44
Це вони так на корпоративі гуляли чи під час судового засідання? Професійна етика де має бути? В ліжку вони теж засідання повинні проводити, тепер в житті вже не люди, роботи? Ну що за маячня.
скептик до Авжеж Показати IP 13 Січня 2022 10:48
а по-вашому суддя може набухатись в стєльку і ходити по вулиці, розмахуючи суддівською паранджою ?
Лучанин Назар до скептик Показати IP 13 Січня 2022 11:30
А тут десь вказано, що він так робив? Чи може в даній статті, пише що він пяний сів за руль автомобіля?
скептик до Лучанин Назар Показати IP 13 Січня 2022 23:40
ви від народження такий "обдарований"? є багато неписаних правил моральної поведінки. це один із прикладів.
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 18:46
І що?
Молодці Показати IP 12 Січня 2022 19:08
Гарно відсвяткували корпоратив, молодці. І голос непоганий.
Кен Показати IP 12 Січня 2022 19:34
Новина достойна стерненка , далі напевно буде , «суддя маючи багато вільного часу накакав буквою Р , щоб це значило?…»
сам-то-кто Показати IP 12 Січня 2022 19:47
возмущение блатняком от Стерненко выглядит лицемерием)
123 Показати IP 12 Січня 2022 23:09
Яку мету переслідували публікуючи цю новину, напевне черговий раз доказати , що у всьому винні суди і ніхто інший. А те, що на базарах та в магазинах обважують, прострочене продають , то нормально, у всьому винні суди