Спортсмен з Волині здобув бронзу на чемпіонаті України з боксу
Вихованець Володимирської ДЮСШ Богдан Білецький здобув третє місце на чемпіонаті України з боксу.
Про це інформує пресслужба Володимрської міськради.
Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат пройшов з 3 по 11 листопада у селі Бояни Чернівецької області.
Читати ще: Волинянин – віцечемпіон світу з ММА
На змаганнях, які відбулись на честь повітряних сил ЗСУ, Богдан Білецький виборов бронзову нагороду ( тренер Семко Юлія).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба Володимрської міськради.
Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат пройшов з 3 по 11 листопада у селі Бояни Чернівецької області.
Читати ще: Волинянин – віцечемпіон світу з ММА
На змаганнях, які відбулись на честь повітряних сил ЗСУ, Богдан Білецький виборов бронзову нагороду ( тренер Семко Юлія).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.