USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Полонені волиняни - у списках учасників донецького «параду». ІМЕНА

25 Серпня 2014 12:23
Серед полонених українських військових, яких бойовики вивели 24 серпня на вулиці Донецька, були й волинські бійці, зокрема, підполковник 51-ї бригади Володимир Сахневич та ще як мінімум двоє волинян. Списки уточнуються.

Про це на сторінці у Фейсбуці написав журналіст ТСН Андрій Цаплієнко.

«Українські військовослужбовці були на »параді зла». Нижче список. Він уточнюється. Це необхідно для фонду обміну полоненими», - написав журналіст.

1. Білий Дмитро Юрійович. Місто Новоград-Волинський, Рокосовського 4. В / Ч 30 ОМБР.

2. Литвинюк Олександр Олександрович. Село Пашутінок Хмельницької області. В / Ч 30 ОМБР.

3. Соловей Олексій Валентинович. Місто Новоград-Волинський, Леваневського 2. В / Ч 30 ОМБР.

4. Сергійчук Дмитро Володимирович. Село Кирилівка Мала Житомирська обл, вул. Ватутіна 9. В / Ч 30 ОМБР.

5. Шека Сергій Вікторович. Місто Новоград-Волинський, Толубко 12. В / Ч 30 ОМБР.

6. Кильницький Володимир Миколайович. Місто Новоград-Волинський, Житомирська 64. В / Ч 30 ОМБР.

7. Циклаурі Олександр Шотаєвич. Село Михайлочка Хмельницької області. В/Ч 30 ОМБР.

8. Лановий Роман Володимирович. Село Оконськ Волинської області. В/Ч 30 ОМБР.

9. Іванов Юрій Васильович. Місто Рівне, Чорновола 59. В/Ч 30 ОМБР.

10. Цьопа Тарас Іванович. Місто Рівне, Макарова 10. В/Ч 30 ОМБР

11. Рищиковець Леонід Сергійович. Село Луко, Рівненської області, проживає в Місто Кузнецовськ. 2-й батальйон ТРО, місто Рівне.

12. Матюх Олександр Миколайович. Село Бутово, Рівненської області, проживає у Рівне, Мойновская 39. 2-й батальйон ТРО місто Рівне.

13. Власюк Олег Олександрович. Місто Новоград-Волинський, Леваневського 2. 30 ОМБР.

14. Букія Юрій Зурабович. Село Брани, Горохівського р-ну, Волинської області. 51 ОМБР

15. Антипчук Олексій Іванович. Місто Новоград-Волинський, Дружби 5. 30 ОМБР.

16. Туганбаєв Сергій Байжановіч. уродженець села Растов, Київської області. 30 ОМБР.

17. Морський Віктор Миколайович. Місто Київ, Маяковського 5. 30 ОМБР.

18. Зайнчковський Сергій Йосипович. Село Грушки Житомирської області. 30 ОМБР.

Підполковник 51-ї бригади Володимир Сахневич.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
мирна Показати IP 25 Серпня 2014 12:26
А Геращенко горлопанить, що то підстава! Як вони вже з...и ті спікери!!! Припеніть війну су...и!!!
лучани до мирна Показати IP 25 Серпня 2014 12:35
Попроси свого Путлєра та Ніфонта.
Реалист до мирна Показати IP 25 Серпня 2014 13:42
Главное живы, всё остальное неважно. Жизнь есть жизнь бывает по всякому. Живы.и хорошо.
Підтримую до мирна Показати IP 25 Серпня 2014 14:20
Я теж за припинення війни! Після перемоги над москальськими фашистами.
вдв до Підтримую Показати IP 26 Серпня 2014 16:55
так а шо ти тут робиш, давай вперед за Украину , кричи СЛАВА УКРАИНИ
Рита Показати IP 25 Серпня 2014 14:26
Шкода хлопців та боляче родичам. Проте не розумію, навіщо тут надрукували ці списки? "Для обміну полоненими"???Що ВН будуть проводити цей обмін.Нащо сипати сіль на рани родичам і знайомим....
думаю до Рита Показати IP 25 Серпня 2014 16:00
щоб у людей зокрема рідних зявилася хоч крапля надії, що є шанс на повернення хлопців живими, хіба легше було не знати, чи вони живі, чи пропали безвісти.
Анна Показати IP 25 Серпня 2014 16:27
Головне, що живі. Шановні родичі, тримайтеся, прийміть таку муку, але головне. що ваші рідні - живі. Всі розумні та свідомі люди з вами моляться за вас і ваших близьких.
аяяй Показати IP 25 Серпня 2014 17:51
посмотрите это видео в интернете,как жители Донецка отнеслись к нашим солдатам,как они топтали наш флаг! Нет к ним сострадания,одна ненависть.
вдв до аяяй Показати IP 26 Серпня 2014 16:57
коментар було видалено
Анна Показати IP 25 Серпня 2014 17:59
Нічого дивного. В Донецьках, Києві у піст, на Новий рік одружуються. Це не християни, Це якісь виродки,якщо жінки, то навіть не виродки, а виродки-збоченці. Бо якщо самоствердження і задоволення через приниження і завдання болю беззахисним, то це психіатрія. . це атеїсти
OTAK OT до Анна Показати IP 25 Серпня 2014 18:27
Я теж атеїст, і якщо вам забили баки і ви не одружуєтесь в піст, то мені цього не забороняє примарна химера
анна до отак от Показати IP 25 Серпня 2014 19:34
Зверніться до психіатра. Щиро рекомендую.
Лучанка Показати IP 25 Серпня 2014 23:09
Ще ніхто і ніколи не піднявся принижуючи іншого. Потрібно шукати компроміс Демократія це терпимість і повага ми повинні поважати один одного хоча ми різні. різна релігія, віра, ідеали але ми люди найбільший дар для людини це життя.