USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

США рекомендують Україні підвищити тарифи на газ та світло. Що кажуть у Мінсоцполітики

27 Вересня 2023 13:58
У Міністерстві соціальної політики заявили про готовність впровадити рекомендацію США щодо підвищення тарифів на газ та елетроенергію.

Про це сказала міністерка соцполітики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону, передає ТСН.

Вона пояснила, що під «лібералізацією тарифів на газ та електроенергію» мається на увазі дати можливість підвищувати тарифи і водночас балансувати зростання цін субсидією. Це стосується категорії українців, які не зможуть платити за підвищеними цінами.

«Ми до цього готові. Ми вже розробили цифровий режим. Це дозволить нам в автоматичному режимі тим, хто має право на субсидію, повідомити про це проактивно. У бюджеті на 2024 рік передбачили 50 млрд грн на субсидії», – зазначила Жолнович.

Додамо, що у Кабміні раніше заявляли, що не підвищуватимуть тарифи на газ та електроенергію мінімум до кінця опалювального сезону.

Як раніше повідомляли, США надіслали на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які повинна зробити Україна для подальшого надання їй військової допомоги. Серед них – впровадити програму лібералізації тарифів на природний газ та електроенергію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 27 Вересня 2023 14:08
давно пора...на сигарети та бухло є, а на комплуги- нехай хтось платить?
луцьк Показати IP 27 Вересня 2023 14:34
Якби ще американці знали , як і кому надають ці субсидії. Лише ж не тим , кому край потрібно. І як їх реально НЕРЕАЛЬНО отримати.
? Показати IP 27 Вересня 2023 14:40
Невже в США теж є субсидії? Як вони можуть рекомендувати те, чого у них немає? Скажіть чесно, хочете видоїти останню копійку з населення . Бо вам красти треба.
Юрій Миколайович Показати IP 27 Вересня 2023 14:55
За рекомендацією США ми віддали свою ядерну зброю росіянам ,США треба Україна без українців одним словом треба земля і якісь два мільйони щоб її обслуговували .
шок Показати IP 27 Вересня 2023 15:11
шо з дуба впали геть? роботи нема яка субсидія буде? куди ще підвищувати під час війни? !!!!!!
р Показати IP 27 Вересня 2023 15:18
Пенсии вони не рекомедують підвищити,
Анонім Показати IP 27 Вересня 2023 15:25
дякуємо знову.
побажання Показати IP 27 Вересня 2023 15:30
Щоб вам ні дна ні покришки разом з тими амерами - мало людей на війні нищите, то ще хочете економічно добити?
Анонім Показати IP 27 Вересня 2023 15:48
куди піднімати? і так ледь виживають люди. усе дороге. за газом і світлом знову все зросте в ціні
Артем Показати IP 2 Жовтня 2023 15:51
А зарплати та пенсії не рекомендують??? Де підтвердження що це правда і США реально рекомендують???
Артем Показати IP 2 Жовтня 2023 15:52
Забули що війна???