USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

США закликали Україну не критикувати угоду щодо «Північного потоку-2»

21 Липня 2021 10:10
Адміністрація президента США закликала українську владу утриматися від критики угоди з Німеччиною щодо «Північного потоку – 2». Американська сторона попередила, що публічні виступи проти угоди можуть завдати шкоди відносинам.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на Politico.

За словами співрозмовників, американські чиновники також нібито закликали не обговорювати з Конгресом потенційні плани Німеччини та США. Один з чиновників адміністрації Джо Байдена спростував цю інформацію, але заявив, що ситуація складніша.

Джерело, близьке до президента Володимира Зеленського, повідомило, що Україна все ще вважає реальною зупинку будівництва російського трубопроводу за рахунок американських санкцій. Американські учасники переговорів, проте, дали зрозуміти, що відмовилися від блокування будівництва.

Українська сторона цим вкрай незадоволена.

Раніше ЗМІ повідомляли, що США і Німеччина близькі до домовленостей щодо газопроводу і готові оголосити про рішення. До Києва з візитом прибув радник Держдепартаменту для переговорів.

За даними Bloomberg, в рамках угоди Німеччина готова вжити заходів, включаючи санкції, якщо Росія буде використовувати поставки газу як засіб тиску на Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 21 Липня 2021 10:13
Отакої)))
Анонім до Всезнайко Показати IP 21 Липня 2021 13:25
Яка може бути критика, коли ми навіть секретну розвідінформацію зливаємо і спільні спецоперації зриваємо. А ще президент дуже хоче заглянути в очі пуйла і "дагаварістца гдє та пасрєдінє". Ми зробили це разом (73).
Зелепорох до Анонім Показати IP 21 Липня 2021 13:48
Життя - це біль. Довічний)))
Євросоюз Показати IP 21 Липня 2021 10:42
Можливо, нарешті *свідомі* зрозуміють справжні плани США і Євросоюзу на Україну? Чи й далі сліпо віритимуть, що ми *партнери*?
я до Євросоюз Показати IP 21 Липня 2021 11:20
навряд чи зрозуміють.
Да уж до я Показати IP 21 Липня 2021 13:30
А що тут розуміти, теперішня влада зробила з України посміховисько. А наш президент СВІДОМО ПОРТИВ ВІДНОСИНИ З США. А зараз получаємо наслідки, дякуємо зелені.
777 до Євросоюз Показати IP 21 Липня 2021 12:09
Ну в каком то роде да....
73% до Євросоюз Показати IP 21 Липня 2021 13:27
Всбо харашо. Нам тепер Кітай друг і Іран. І субсидії не заберуть, бо Китай позичить.
Зра Показати IP 21 Липня 2021 10:44
Да!
МИ! до Зра Показати IP 21 Липня 2021 13:28
Ми зробили це разом на минулих виборах. Час клаванів закінчився...
Анонім Показати IP 21 Липня 2021 11:18
от тобі і партнери а ми втратимо усе. та втратили вже, що так здали шо за гроші мвф продали. дожилися.
Лучанин Показати IP 21 Липня 2021 11:18
Просто цю теперішню владу ніхто всерйоз не сприймає. На заході зрозуміли ху із ху
73% до Лучанин Показати IP 21 Липня 2021 13:28
НАш президент найвеличніший. Той Байден завідує, от і все.
Активіст Показати IP 21 Липня 2021 12:16
Нашу владу вже ніхто не сприймає. Залишилось тільки на піаніно грати.
096 до Активіст Показати IP 21 Липня 2021 14:10
Це не владу не сприймають, а нас всіх загалом, Україну не сприймають. Держава з набагатшими природніми ресурсами в Європі є найбіднішою європейською країною. Ми за 30 років незалежності розбазарили і позакривали тьму підприємств, а нових не створили, втратили бездарно Крим, 7 років не можемо зупинити бойню на своїй території. І так далі і так далі, тому не владу зневажають, а нас, бо саме ми її обираємо з поміж своїх же українців, а не якихось інопланетян
Я до 096 Показати IP 22 Липня 2021 06:06
не ми - а ті що дорвались до влади...вони всі мільярдери і ніхто з них не сидить...а для дурнів - ми розбазарили, ми позакривали...ага....ми
Дідо Показати IP 21 Липня 2021 14:21
Промисловість здали. Трубу здали. Землю здали. Здобулятори.
Павлик Морозов Показати IP 21 Липня 2021 14:59
А кому в світі потрібні такі українці-жебраки, які власноручно створили корупцію під 85%, які скоро вже як 30 років нічого самі не виробляють окрім соняшникового насіння і олії, та тільки вималюють кредитні гроші з МВФ.
fr Показати IP 21 Липня 2021 20:46
Они прекрасны !!!