USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Стало відоме ім’я водія, який під Луцьком на смерть збив дівчину і переховується. Фото

27 Січня 2020 15:14
Стало відомо, хто збив 23-річну дівчину у селі Копачівка Рожищенського району.

Про це Інформаційне агентство Волинські Новини дізналось з власних джерел.

Як повідомили джерела, чоловіка звати Хвіщук Роман Олександрович. Він 1981 року народження.

Ймовірно чоловік переховується у межах Волинської області.
Нагадаємо, 24 січня у центрі села Копачівка водій збив дівчину на пішохідному переході та втік з місця аварії. Згодом 23-річна потерпіла померла у лікарні.

Як стало відомо згодом, її звали Ірина Мерчук.

Як повідомив у фейсбуці родич загиблої, начальник Управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, її збив на пішохідному переході водій, у якого за минулий рік було 4 штрафи за водіння. До слова, його авто знайшли у Княгининку, самого винуватця розшукують.

Усіх, хто має інформацію про місце перебування водія, який скоїв ДТП, просять повідомити у поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
поліція Показати IP 27 Січня 2020 15:40
Лошара виходь з берлоги, раніше сядеш, раніше вийдеш. Нема сенсу бігати. Може чекаєш 21 день, щоб алкоголь вийшов з крові повністю????? Ти попав!
Олег до поліція Показати IP 27 Січня 2020 18:19
Штраф за пянку неефективний.Потрібно садити і то якнайшвидше
Yes до Олег Показати IP 28 Січня 2020 16:29
Причому садити на кіл!
Правдоруб Показати IP 27 Січня 2020 16:14
Чим довше ховається тим більша вірогідність самосуду, йому ж гірше...
Лінч до Правдоруб Показати IP 27 Січня 2020 22:14
200%, та й тим, хто зараз йому допомагає переховуватись, повинно прилетіти
міліція Показати IP 27 Січня 2020 16:22
Вийде, нікуди не подінеться.
* Показати IP 27 Січня 2020 16:42
Фамилия Имя Отчество тел дата рожд. нас. пункт ул. дом корп кв ХВИЩУК РОМАН АЛЕКСАНДРОВИЧ 0 1981-08-12 КОВЕЛЬ БРЕСТСЬКА 188 0 0 ХВИЩУК РОМАН АЛЕКСАНДРОВИЧ 0 1981-12-05 КОВЕЛЬ БРЕСТСЬКА 188 0 0 ХВИЩУК РОМАН АЛЕКСАНДРОВИЧ 0 1981-12-05 ГІШИН НЕВІДОМА 0 0
Лучанин Показати IP 27 Січня 2020 16:53
Те що знайдуть - то 100 %
Клава Показати IP 27 Січня 2020 17:26
Йому загрожує небезпека - тому і переховується ...
Петро до Клава Показати IP 27 Січня 2020 20:59
Клава, небезпека від того Романа всім оточуючим більша набагато. А йому краще "сховатись" за грати, бо родичі вбито самі його знайдуть.
111 Показати IP 27 Січня 2020 17:38
А того, хто збив на пішоходному дівчину у Володимирі і тих ще двох, які просвистіли перед збивальником вже найшли??? Там три порушники, добре видно автомобілі, а який результат???
222 Показати IP 27 Січня 2020 17:40
ще й фотку виставили із стопариком. Улюблена справа
Віталій Показати IP 27 Січня 2020 18:11
Б*дло, самому вибачте вквасити падл*ці...
Микола Показати IP 27 Січня 2020 18:33
На фотографії бикота. Шкода, що немає більш суворого покарання для от таких гидунів. А те, що знайдуть- не сумніваюсь. Сумніваюсь, що покарають.
Вася Показати IP 27 Січня 2020 22:14
Типовий бидло-українець, водій перешитого в Бердичеві сараю, тебе тюрма чекає, здавайсч, буде нічліг і баланда
Іра до 111 Показати IP 27 Січня 2020 22:46
В тієї дівчини немає родича в поліції
Іван Показати IP 27 Січня 2020 23:19
Чмодія....водія.Ви хоч правильно пишіть новини-бидло збило з хряковую пузякою з купленими правами!!!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 03:35
Ті, хто переховує його, теж понесуть покарання. Ці люди - теж ви..одки. А також в..дки ті в МВС уряді і парламенті які не ужорсточують покарання, не працює над запобіганням такого.
Валєра Показати IP 28 Січня 2020 08:31
В Ковелі не так давно пяний працівник СБУ на пішоходному переході збив 3 людей ( не на смерть) і втік, то йому дали 255грн штрафу.... То може й не посадять, якщо знайде до кого правильно підійти...
О Показати IP 28 Січня 2020 10:32
Люди не будьте жорстокими. Я не думаю що у цьому випадку комусь добре. Він від своєї совісті не сховається, родичам дитини не вернути. Але коментувати так як тут не слід. Ви достеменно не знаєте подробиць, а судите. Я мама дитини яка загинула в аварії, і тоді теж писали такий " бред".
Виборець до О Показати IP 28 Січня 2020 14:53
Мої співчуття. Але відносно совісті - сумнів.
1 Показати IP 28 Січня 2020 12:20
Ніхто не знає, при яких обставинах сталась дтп!!!! Ви такіж самі люди і нівідчого не застраховані! Навіщо писати "бидло і т.д" ви знаєте його???? Ви Господь Бог, щоб когось засуджувати!!! У кожної людини різна психіка, ви не були на його місці, щоб тут розпинатись!!! Сім'ї загиблої співчуття!!! Дівчини не повернути і це дуже прикро, суд сам визначить йому покарання, а не ви!!! Люди, це життя, є гарна поговорка "не кажи гоп, поки не перескочеш" ми всі ходимо під Богом... Побійтесь хоч його...
У до 1 Показати IP 28 Січня 2020 13:50
Бидло, не тому, що скоїв дтп (зі всякими може статися), а тому що не зупинився, не надав допомоги, не відвіз до лікарні, не визвав поліцаїв.
Нік до У Показати IP 28 Січня 2020 19:27
Все вірно значіть є що приховувувати