USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Стало відомо, хто з волинян отримав зброю від Авакова

14 Січня 2017 19:00
У соцмережі виклали список нагородної зброї, виданої міністром Арсеном Аваковим.

Про це у Фейсбуці написав економіст IMF Group Ukraine Михайло Кухар, повідомляє ЗІК.

Зокрема, у списках зазначено 400 прізвищ, які були нагороджені зброєю у 2014-2015 роках.
Найчастіше глава МВС дарував пістолети «Форт-17» і його модифікації. Своєму раднику і волонтеру Юрію Касьянову Аваков презентував модернізований автомат Калашникова (АКМС).

Чотири одиниці зброї, у тому числі, "Glock 19", "Форт 224", "JERICHO 941 FBL" та легендарний 56-П-421 – кулемет Максим, отримав від Авакова колишній прем’єр Арсеній Яценюк.

Чинний глава уряду Володимир Гройсман також отримав від глави МВС арсенал з чотирьох одиниць: "Форт 17-05", "Форт-224", "JERICHO 941 FBL", МР5 КА4 Три з них він отримав на посаді віце-прем’єра, а один – як спікер Верховної Ради.

Компактний "Форт 9" дістався главі НБУ Валерії Гонтаревій.

28 березня свій уже скандальний "Glock 19" отримав тодішній в. о. глави Адміністрації президента Сергій Пашинський, а його тимчасовий заступник Андрій Сенченко – "Glock 17". Також Пашинський має "Форт 224" - штурмову гвинтівку.

Також зброю подарували чотирьом волинським нардепам: Ігорю Єремеєву, Степану Івахіву, Сергію Мартиняку, Ігорю Лапіну, - пише Конкурент.

Покійний Ігор Єремеєв 11 квітня 2014 року отримав в нагороду "Taurus РТ 111 PRO", № ТFТ 48029, калібр 9x19 мм.

Його бізнес-партнер Степан Івахів став власником "Glock 17", № VEN 341, калібр 9 мм 4 грудня 2014-го. Такий самий "ствол" отримав ще один представник "Волі народу" Сергій Мартиняк.

Депутат від Луцька, представник "Народного фронту" Ігор Лапін був нагороджений пістолетом "Форт 17", № 140515, калібр 9 мм вже у 2015-му, а саме – 17 лютого.

Повний список - за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
думаю Показати IP 14 Січня 2017 19:33
Не поможе
Анонім до думаю Показати IP 14 Січня 2017 22:04
Щзброені небезпечні?
Тема Показати IP 14 Січня 2017 21:18
Согласен, их всех ждёт висилица!!!
51 омбр Показати IP 14 Січня 2017 21:33
Яценюк отримав не кулемет *МАКСІМ* ,пістолет-кулемет Томсона(ленд-лізовський) ,ТОМІ-ГАН значно дорожчий ніж *МАКСІМ*
уася Показати IP 14 Січня 2017 21:44
відчувають св$очі, що колись знадобиться зброя, коли в людей терпіння кінчиться - розбиратись ніхто небуде
Макс Показати IP 14 Січня 2017 22:32
Нех гонтарева з теї зброї застрелиця.
Анонім Показати IP 14 Січня 2017 22:44
Я ДУМАЮ ВОНО ІМ ЗНАДОБИТЬСЯ , ТІЛЬКИ НЕХАЙ КУЛЮ ОДНУ ПОСТІЙНО В ПАТРОННИКУ ТРИМАЮТЬ, ЯКІЖ ВОНИ ВСІ ЖАЛЮГІДНІ ДУМАЮЧИ ЩО ЦЕЙ БАНКЕТ ВЖЕ НАЗАВЖДИ І НІХТО ІМ НЕ ЗАВАДИТЬ, БУДУТЬ СПОКУТУВАТИ І ЧАСИ КІНЦЯ ЯНУКОВИЧА ДЛЯ НИХ БУДЕ ЯК ДОБРА КАЗКА, ВИ....РОДКИ І ВИ... БЛЮДКИ
Петро до Анонім Показати IP 15 Січня 2017 14:13
Я не можу зрозуміти чому у Турчинова зброя пистолетіи і автомат він же Баптистський пастор проповідник в народі його називають КРОВАВИЙ ПАСТИР А аваков по бандитський клікухі МУСЯ. у янукрвича Клікуха ХАМ. Цікава у нас команда в Укр МУСЯ, ХАМ, поРОШЕНко-Вальцман.
Саша Показати IP 14 Січня 2017 22:57
А де наградний Єремеєва подівся? Дружина це%а-патріотка забрала? За які заслуги дали? За голосування 16 січня?
Анонім Показати IP 15 Січня 2017 00:09
Самі " недоторкані"
Свідомий Показати IP 15 Січня 2017 09:22
Це мені нагадує кріпосне право ( феодальний лад) з однієї сторони обрані пани, а з іншої безправні селяни-кріпаки.
нічого не змінилося Показати IP 15 Січня 2017 11:46
з часів римськоі імперіі.раби та каста неприкасаемых.ну рабов рабочими стали называть
ххх Показати IP 16 Січня 2017 09:18
будуть мати чим застрелитись.