USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Стало відомо, коли прощатимуться із загиблим Петром Гордійчуком

29 Грудня 2015 17:49
Прощання з генеральним директором підприємства «Волиньавтомотосервіс» Петром Гордійчуком відбудеться завтра о 12 годині у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили рідні покійного.

Нагадаємо, Петро Гордійчук загинув у ДТП, яка трапилася сьогодні, 29 грудня, біля селища Голоби Ковельського району.

Крім нього, у ДТП загинуло ще троє осіб. Серед них також – колишній Луцький міський голова Микола Бездушний.

Аварія забрала життя також директора ПМК № 19 Тетяни Брешенкової.

Нагадаємо, як повідомляють у Ковельському відділі поліції ГУ НП у Волинській області, водій автомобіля «Volkswagen Caddy», 53-річний мешканець Ковельського району, виконуючи маневр розвороту, не надав перевагу у русі автомобілю «NISSAN», який рухався в напрямку міста Ковеля. Під час зіткнення, автомобіль «NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль, який стояв обабіч дороги.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та троє пасажирів легкового автомобіля від отриманих травм загинули на місці.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття рідним і друзям загиблих!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Устим Показати IP 29 Грудня 2015 17:56
Мої щирі співчуття рідним.
Валік Показати IP 29 Грудня 2015 18:19
Співчуваю. Коли вже влада чи хто-небудь щось зробить щоб ДТП не було . Треба поліцеїв ставити , щось в цьому напрямку робити.
123 Показати IP 29 Грудня 2015 19:23
Петро Миколайович був дуже доброю людиною ! Царства їм небесного! Рідним співчуваємо.
Колега Показати IP 29 Грудня 2015 19:47
Дуже шкода... Царство небесне... Співчуття рідним...
сила Показати IP 29 Грудня 2015 21:23
Дуже шкода... Така трагедія... Моі співчуття.
ЛУЧАНКА Показати IP 29 Грудня 2015 21:36
А коли похорон Тетяни Кузьменкової (Брешенкової)?
Друзі з Америки Показати IP 29 Грудня 2015 22:30
Дорога Іринко, тримайся! Прийми наші щирі співчуття.
однокурсниця Показати IP 29 Грудня 2015 22:57
Співчуття рідним. Таня, земля тобі пухом!!! Весь курс будфак.приносить найщиріші співчуття синові і чоловікові. Дуже тяжко повірити,що тебе вже немає....ти була улюблена і в інституті і на роботі....ти завжди була оптимістка....Дуже тяжко перенести таку втрату, а особливо для сина....Тримайся, хай Бог тебе оберігає...
Сумуємо... Показати IP 30 Грудня 2015 09:49
Дуже шкода Петра Миколайовича. Бо це золота людина була. Скільком людям він допомагав! Царство небесне...
Оксана Показати IP 30 Грудня 2015 09:49
Це була дійсно світла та талановита від Бога людина!!! Нехай земля йому буде пухом!!!
Наталя Показати IP 30 Грудня 2015 09:56
Щирі співчуття рідним.
тетяна Показати IP 30 Грудня 2015 16:18
Мої співчуття, це дуже велика втрата рідної людини.
Оксана. Показати IP 30 Грудня 2015 23:56
Царство небесне. Вічна память. Добрими були людьми.
Сором Показати IP 9 Лютого 2023 01:33
Це ж якими треба бути створіннями без людського нутра, щоб навпроти постів із співчуттям ставити мінуси…