USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

На Волині – ДТП із чотирма загиблими

29 Грудня 2015 12:44
ДТП з трагічними наслідками сталася сьогодні, 29 грудня біля селища Голоби Ковельського району.

Про це стало відомо під час прес-конференції тимчасово виконувача обов’язків начальника Головного Управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги сьогодні, 29 грудня.

Так, він повідомив, що автомобіль з працівниками «ВолиньАвтоМотоСервіс» потрапив під вантажівку.

Згідно з оперативними даними, в результаті аварії – четверо загиблих, серед них – генеральний директор підприємства Петро Гордійчук.

Усі – працівники компанії «ВолиньАвтоМотоСервіс».

Як повідомляють у Ковельському відділі поліції ГУ НП у Волинській області, водій автомобіля «Volkswagen Caddy», 53-річний мешканець Ковельського району, виконуючи маневр розвороту, не надав перевагу у русі автомобілю «NISSAN», який рухався в напрямку міста Ковеля. Під час зіткнення, автомобіль «NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль, який стояв обабіч дороги.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та троє пасажирів легкового автомобіля від отриманих травм загинули на місці.

На місці працює оперативна група.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Ас Показати IP 29 Грудня 2015 15:36
Навіть олігархів смерь забирає всі тоді коли захоче
Маша до Ас Показати IP 29 Грудня 2015 16:41
Але ти придурок,перед Богом всі рівні!!!!!
Ас до Маша Показати IP 29 Грудня 2015 21:24
коментар було видалено
И до Ас Показати IP 29 Грудня 2015 21:57
Ти ко*че*е ч*о. Тобі просто завісно, а Петро Миколайович був простою порядною людиною і всього досягнув чого тобі з твоїми поглядами ніколи не досягти.
UA до Ас Показати IP 31 Грудня 2015 18:09
Так не говори. Ти і сам не знаєш шо на тебе завтра чекає. А олігархи то не люди.
Я до Ас Показати IP 24 Серпня 2016 11:50
От с*ука заздрісна!!!
Джон Показати IP 29 Грудня 2015 15:39
Ніссан наполовину цілий. Дивно, що чотири загиблих!
Лучанин до Джон Показати IP 29 Грудня 2015 18:30
Не можу не погодитися - дуже дивно - дуже мало пошкоджень на 4-х загиблих..
Журналіст Показати IP 29 Грудня 2015 15:41
Трагедія трапилася в селі Колодяжне Ковельського району. Серед загиблих - колишній міський голова Луцька, заступник голови облвиконкому, голова обласної планової комісії Микола Іванович Бездушний. Волинь понесла непоправну втрату. Загинули прекрасні люди. Хай упокояться їхні душі.
Ребятка Показати IP 29 Грудня 2015 16:36
Використовуйте ремені безпеки! Наслідки були б не такі сумні......
!23 до Ребятка Показати IP 29 Грудня 2015 18:31
У нас, на жаль, не прийнято користуватися задніми пасками безпеки - задні пасажири 200% живі б залишилися..
Роман Показати IP 29 Грудня 2015 16:41
Це просто ШОК!!! Важко навіть слова підібрати.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 17:17
Дуже жаль...(
бандеровець Показати IP 29 Грудня 2015 17:23
справді не настільки побита машина що б 4 зразу загиблих...
Вулька Любитівська Показати IP 29 Грудня 2015 17:34
Куди їздив 80-річний Бездушний з бізнесменами? Що вирішував? Царство йому Небесне. Співчуття близьким.
Сумно Показати IP 29 Грудня 2015 17:39
Жаль, що пішла з життя така особистість... Бракує слів...Він особисто багато зробив для Волині і Луцька...професіонал...мав енциклопедичні знання буквально у всьому... особливо у плануванні... у січні 1989 він взяв мене на роботу в тодішнє новостворене головне планово-економічне управління облвиконкому... останній раз розмовляв з Миколою Івановичем наприкінці листопада у відділенні Приватбанку, що на Волі, розповідав про дочок, як завжди зібраний, худенький, можливо трохи сумний, іронічний і ловлю себе на думці, що він любив життя і міг ще пожити... P.S. Гірка іронія, гра долі, сьогодні ми з ним розминулися близько 10.45 на розі Кривого Валу і Радянської, Микола Іванович кудись поспішав... зараз думаю у напрямку площі Воззєднання, початок Ковельської...ніколи не знаєш, що бачиш людину востанє... Царство небесне, вічний спокій. Хай душа його покоїться з миром.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 17:59
реально шок
Водій Показати IP 29 Грудня 2015 19:01
А де фольксфаген?
Петро Показати IP 29 Грудня 2015 20:08
Шкода всіх... Знав особисто Петра Миколаойвича . Доброзичлива щира людина. Своїм розумом і працею чогось досяг у цьому житті але не встиг пожити для себе. Земля пухом.
Роман Показати IP 29 Грудня 2015 20:17
Це надзвичайно Велика втрата Великих людей нашого Волинського краю.Вічна Їм Пам'ять!!!!
Роман Показати IP 29 Грудня 2015 20:24
Хочу звернутись до тих, хто "можливо з іронією ставиться до даної пригоди". ЗВІЛЬНИЛИСЬ МІСЦЯ ОЛІГАРХІВ ІДИ Й ЗАЙМАЙСЯ,якщо хоть зробиш хоча б 1% від того,що зробили Вони,тоді можливо й про тебе слово скажуть. Це адресовано для коментатора "Ас".Дивно,що ти ще не "АС0001ВР"
АнтиГУ Показати IP 29 Грудня 2015 21:41
От би Гундос (або Я*ценюх) так проїхався... Але то так, замріявся я в очікуванні подарунку до Нового Року...
безпека Показати IP 29 Грудня 2015 21:53
Зверніть увагу що неспрацювали подушки безпеки
якраз до безпека Показати IP 30 Грудня 2015 11:44
Таки спрацювали
vasa Показати IP 30 Грудня 2015 08:37
gg wp
ПАВЛО Показати IP 30 Грудня 2015 14:01
БОЖЕ-яка втрата.1 ГЛИБОКЕ співчуття рідним загиблих........Куди ми все спішимо7 ЧОМУ не іздимо на наших горе-дорогах не більше 80 км на годину..ВОДІІ СХАМЕНІТЬСЯ... Життя дається один раз людині.ПАМЯТАЙМО ПРО ЦЕ.111
Олег Петрович Показати IP 30 Грудня 2015 23:16
Треба ремень безпеки пристебнути і меньше людей помре в аварії. Життя грає з тими хто його не береже.Співчуваю родинам загиблих!
TAMARA Показати IP 31 Грудня 2015 14:17
Сама лично ехала с Луцка в Ковель в 13:45 была там... видела, как люди лежали на земле на белых простынях, все в крови, какая-то женщина была наклонена на коленях держала кого-то из них за руки и громко рыдала. Не передаваемые эммоции... много было черных иномарок(( дорогу перекрыли, мы объезжали по песчаной дорожке.. А фольсваген был развернут на 90 градусов передком к дороге, которая вела на Луцк. У него только Был оторваный задний бампер и валялся на 1,5-2 метра от задней части авто.. По-поводу ниссана, то не стоит говорить, что он мало задет... Грузовик прям влез в него... и Те двое, что сидели сзади, они были тоже обречены, так как машина полетела под грузовик не лобным стеклом, а на кант, который разрезал машину ниссан.... У Нас БЛЕК ЕКОНОМИ!! И пока наши школы будут продавать водительские удостоверение, мы будем наблюдать аварии!! ТАК КАК за 20 уроков езды в школе обучения, человек не становится ВОДИЛОЙ!! Стоит ВЗЯТЬ на отметку. ДАЙ Бог, чтобы те души, ушедших людей нашли покой!! Берегите друг друга...
123 до TAMARA Показати IP 1 Січня 2016 18:07
на кант это как?
Анонім до 123 Показати IP 1 Січня 2016 21:32
если вы знаете, что такое софик, и можете представить что он стоял на обочине, паралельно дороге, ведущей на Ковель. То задняя часть софика сбыла направлена в сторону Луцка. и то ребро прицепа, которое было ближе к трассе, оно и разрезало машину!! так как софик был железный, помимо этого, заднюю сторону колес софика закрывал какой-то метал... то ли это был дополнительный бак для соляры, то ли я не знаю.. и машина оказалась вьехавшей в прицеп под углом 45 градусов к ребру, и влезшей под прицеп... как то так!!
TAMARA Показати IP 1 Січня 2016 21:34
а машину почему-то фотографируют только со стороны пассажира, а не водителя!!!
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 14:36
Якби швидкісь була такою як потрібно їхати в населеному пункті то не було б ДТП, або обійшлися б легкими пораненями, а якщо їхати з шидкістю в два або в три рари ніж дозволено то живим звісно ніхто не залишиться....