На Волині розмалювали старий кінотеатр
Веселе та яскраве диво на обшарпаній і потрісканій стіні кінотеатру створили у Нововолинську, - повідомляє "Нововолинськ Діловий".
Сірий і запущений кінотеатр у центрі Нововолинська узялися розфарбовувати молоді художники, серед них і 29 - річний мешканець Луцька. Звісно, їхні зусилля на тлі обшарпаних дверей і тріщин у стінах виглядають відчайдушно наївними. Та й цеглина на голову митця чи вдячних глядачів може впасти — стіни ж бо обсипаються.
Однак плоди такої неформальної творчості милують око сотень нововолинців, які щодня минають це згасле вогнище культури. Незабаром це місце буде культовим для молоді. Сюди вже ходять фотографуватись нововолинці й гості міста
Так виглядала творча майстерня Романа Фесюка (на фото) — вихідця з Нововолинська, інженера-електрика за фахом. Він спеціально приїхав до рідного міста, аби розписати задню стіну кінотеатру.
У дуже оригінальне панно з філософським підтекстом хлопець вклав свою ліричну душу і дрібку гумору.
"Ні, це не Ноїв ковчег. Це просто всі ми в одному човні. Хтось почувається левом, хтось — лисицею", - каже художник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сірий і запущений кінотеатр у центрі Нововолинська узялися розфарбовувати молоді художники, серед них і 29 - річний мешканець Луцька. Звісно, їхні зусилля на тлі обшарпаних дверей і тріщин у стінах виглядають відчайдушно наївними. Та й цеглина на голову митця чи вдячних глядачів може впасти — стіни ж бо обсипаються.
Однак плоди такої неформальної творчості милують око сотень нововолинців, які щодня минають це згасле вогнище культури. Незабаром це місце буде культовим для молоді. Сюди вже ходять фотографуватись нововолинці й гості міста
Так виглядала творча майстерня Романа Фесюка (на фото) — вихідця з Нововолинська, інженера-електрика за фахом. Він спеціально приїхав до рідного міста, аби розписати задню стіну кінотеатру.
У дуже оригінальне панно з філософським підтекстом хлопець вклав свою ліричну душу і дрібку гумору.
"Ні, це не Ноїв ковчег. Це просто всі ми в одному човні. Хтось почувається левом, хтось — лисицею", - каже художник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.