USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Стрілянина у луцькому барі: троє поранених, - ЗМІ

25 Травня 2015 23:27
У луцькому барі внаслідок стрілянини поранення отримали троє чоловіків.

Інцидент трапився у Луцьку у барі «33-й квартал», що на проспекті Відродження, - повідомляє «Вісник+К».

21 травня ввечері тут трапився конфлікт між відвідувачами. Дійшло навіть до стрілянини. До лікарні з вогнепальними пораненнями доставили трьох відвідувачів – 1973, 1975 і 1989 років народження.

Двоє перших отримали поранення черевної порожнини, останній – правої руки. Відомо, що в усіх трьох стріляв один і той же чоловік з травматичної зброї.

Ще один лучанин 1977 року народження, який також був учасником конфлікту, звернувся до медиків по допомогу з травмами голови та струсом головного мозку, але пізніше від госпіталізації відмовився.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анатоль_ Показати IP 25 Травня 2015 23:28
Я в шоці!
липа до Анатоль_ Показати IP 26 Травня 2015 03:12
нервный?
Толь Показати IP 25 Травня 2015 23:30
Міліціонери з Луцька вирушили на схід.
Свій Показати IP 26 Травня 2015 00:21
Лихі 90-ті повертаються?
мartin до Свій Показати IP 26 Травня 2015 00:53
не повертаються бо неякi вони не лихi,а бiднi були не слухайте нiкого крутих тодi не було,а були клоуни якi себе крутими рахували.чого iти в гадюшник де дибiли сидять пянi,можливо я помиляюсь там графи i барони дискусiю вели про поведiнку маркiза на прийомi в герцога
День Показати IP 26 Травня 2015 00:24
Які вогнепальні поранення з травматичної зброї?????
Експерт до День Показати IP 26 Травня 2015 00:51
Шановний, зброя травматична буває вогнепальна. Можеш провірити...
мartin Показати IP 26 Травня 2015 00:25
слабак треба було не з трвматика,а з бойового
Хрєн собачий до мartin Показати IP 26 Травня 2015 00:39
Чого ти ще не на сході?..Сильний ти наш. Там настріляєшся досхочу і не тільки зі стрілецької зброї, якщо виживеш розумнику.
мartin до Хрєн собачий Показати IP 26 Травня 2015 00:57
так я на сходi i стрiляю,тут теж волиньскi новинки читаемо смiшно нам з ваших коментiв
мораль така Показати IP 26 Травня 2015 00:43
Ну да!І як завжди затриманих не має!Головний міліціонер міста Луццька Ігор Муковоз всіх кришує!Ну а деж за міліційну зарплату можна купити Айфон 6 +?!Думаю гарних спонсорів має!
Анонім до мораль така Показати IP 26 Травня 2015 01:01
банду геть?
КАКА Показати IP 26 Травня 2015 01:43
МЕНТИ БІЛЯ ЦУМА ПАЦАНА ЗБИЛИ ОТО ЗАМЯЛИ...................................
секретар Показати IP 26 Травня 2015 09:35
скоро і в нас любий конфлікт вирішуватиметься пістолетом, як в турецьких серіалах)) і проливатиметься кров.світ зходить з розуму!
Колян Показати IP 26 Травня 2015 09:52
А де ж міліція? Чому такий безпорядок зараз і нікому нічого не треба а тільки бабло бабло і бабло.
микита до Колян Показати IP 26 Травня 2015 10:23
а коли бабло не треба? треба право на захист от би у всіх були пістолети ніхто не стріля би знав би що у відповідь ответка пролунає сидів би думав діставати приблуду чи ні за рік всі придурки перестрілялись би був би спокій а міліція що може нічого тому що нічого не змінилось ну і сухий закон а то від горіляки мозги геть всохли Батюшка в церкві вином пригощає на весіллі горілку пють по капельці відро назбируеться а з медичної точки зору горілка це яд на пляшці не пишуть побічні дії от і результат
Бар Корсар Показати IP 26 Травня 2015 10:10
В нас ще не таке буває . Запрошуємо
Стара підкова (Техас Показати IP 26 Травня 2015 10:32
Не смішіть, приходьте до нас )))
Просто мама Показати IP 26 Травня 2015 14:07
Ото вийдуть всі з лікарні, і відразу їх в АТО замість по барах шлятися і горілку "жрати".
Nikanor Показати IP 26 Травня 2015 20:59
Ніж по барах сидіти і жрати горілку краще сиділи би в окопах на сході.Будемо надіятись,що таких крепких хлопців заберуть на допомогу на схід.
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 14:16
А ці герої не з таЙоти чи шкоди.?алкани. !